Змова від ревнощів

Народний змова від ревнощів допомагає позбутися від цього гнітючого почуття, з яким ви не можете впоратися самостійно. Також цей обряд допомагає знищити необґрунтовану ревнощі коханої людини, яка докучає вам і псує відносини.

Правила та рекомендації

Змова від ревнощів досить простий, і зробити такий обряд може кожен. Вам нема потреби нічого складних маніпуляцій — досить створити правильну обстановку, налаштуватися і чітко виконати всі правила.

Щоб обряд точно подіяв, необхідно дотримуватися таких правил:

  1. Ідеальний час для читання змови від ревнощів — повний місяць, коли на годиннику опівночі
  2. Простежте, щоб приміщення, в якому ви будете читати змову, трохи висвітлювалося місячним світлом. Місячна енергія сприяє кращому дії обряду
  3. Використовуйте тільки церковні воскові свічки. Вони є хорошим провідником енергії і підсилюють дію змови
  4. Ваші наміри повинні бути чистими. Змова потрібно здійснювати тільки з благими цілями, не розраховуйте нашкодити кому-небудь за допомогою обряду — весь негатив повернеться до вас в такому разі триразово
  5. Бажано читати текст тричі. Трійка — це магічне число, яке належним чином впливає на енергетичний потік і підсилює дію вашого запиту

Дотримуйтесь цих правил, і змова обов’язково подіє. Але дуже важливо, щоб ви щиро вірили в магічну силу змови. Сумніви послаблюють його силу і заважають виконати бажане.

Простий змова від ревнощів

Якщо ваш коханий раптом почав відчувати необґрунтовану ревнощі і нищить вас докорами, допоможе ця змова. Він досить простий.

Дочекайтеся півночі і присядьте біля вікна, відчинивши його. Місячне світло повинне проникати в кімнату. Поставте перед собою дзеркало. Запаліть свічку і розмістіть її таким чином, щоб полум’я відбивалося в глянцевому поверхні.

По праву руку від себе поставте склянку з прозорого скла з холодною водою. Візьміть склянку в руку і прямо в воду прочитайте змову:

Не забудьте вимовити магічний текст тричі. Потім дочекайтеся, поки свічка догорить, а полум’я згасне. Воду залиште на підвіконні, щоб вона ввібрала в себе місячну енергію.

Якщо бажаєте посилити дію змови, прочитайте додатково молитву, звертаючись до святих, які протегують закоханим. Потім негайно лягайте спати.

До ранку вода буде повністю заряджена — їй необхідно напоїти обранця. Можна додати заговорений рідина в напої або їжу коханого чоловіка. Поступово його ревнощі почне спадати. Не чекайте миттєвого ефекту — негативні емоції будуть йти повільно, але вірно.

Змова від власної ревнощів

Якщо ж ревнощі долає вас, хоча ви розумієте, що видимих ??причин для занепокоєння немає, допоможе ця змова. Щоб він подіяв, ви повинні дійсно хотіти позбутися гнітючого відчуття. І потрібно розуміти, що ревнуєте ви безпідставно.

Щоб відпустити негативні емоції і дати душі заспокоїтися, застосовується змову на волосся. Вони є відображенням енергії людини, особливо жіночої. Тому обряд буде неймовірно ефективним.

Вам потрібно зрізати невелику пасмо власного волосся і дочекатися півночі. На відміну від інших змов на ревнощі, цей обряд потрібно виконувати при спадною Місяці.

Запаліть воскову свічку, візьміть зрізані волосся і ніж. Його потрібно розжарити над полум’ям свічки. Потім проведіть вістрям над смугами і прочитайте текст змови:

Після цього обережно спаліть волосся за допомогою свічки і скажіть наступні слова:

Після здійснення обряду необхідно акуратно зібрати попіл, що утворився після спалення волосся. Вийдіть на вулицю або на балкон і розвійте його за вітром. Це потрібно зробити негайно.

Ви повинні відразу відчути сильне полегшення. А з часом зрозумієте, що ревнощі вщухла і більше не заважає вашій любові.

Змова, щоб викликати ревнощі

Іноді відсутність ревнощів розцінюється як недолік почуттів. Тому така змова допоможе перевірити, чи дійсно ваш обранець любить вас. Якщо обряд подіє, в любові сумніватися не потрібно. Якщо ж ні — для ревнощів немає підстав, тому що людина байдужа до вас.

Щоб зробити обряд, приготуйте наступні предмети:

  • Воскові свічки. Найкраще купити їх в церковній лавці, в п’ятницю, в другій половині дня
  • Фотографія обранця. Чітка і якісна. На зображенні повинні бути добре видно очі
  • Тканина з натурального матеріалу червоного кольору
  • Невелика монетка
  • Довга нитка з вовни. Обов’язково червоного кольору

Дочекайтеся настання півночі, погасіть світло в приміщенні, де буде відбуватися обряд. Необхідно також відключити всі електричні прилади.

Сядьте за стіл і запаліть свічки, поставивши їх в рівну лінію. На фото обранця покладіть монетку і оберніть обидва предмети тканиною. Потім обв’яжіть все вовняною ниткою.

Коли будете зав’язувати фото, читайте наступний змову:

Не забудьте, що магічний текст необхідно вимовити тричі. Після здійснення обряду сховайте обгорнуту тканиною фотографію в затишне місце, туди, де її точно ніхто не знайде.

Поступово ваш обранець почне ревнувати вас. Будьте обережні -якщо відчуєте, що ревнощі занадто сильна і набридає вам, негайно спаліть згорток з фотографією. Ця дія скасує дію змови і все повернеться на круги своя.

Дивіться відео про те, як читати змови на любов і ревнощі коханої людини:

Дуже важливо: використовуйте змови і інші магічні обряди для позбавлення від ревнощів тільки в самих крайніх випадках. Спочатку потрібно спробувати вирішити проблему традиційними способами.

Поговоріть з обранцем, постарайтеся вирішити проблему ревнощів спільно, зверніться до психолога. І тільки якщо всі ці методи не допомагають, вдавайтеся до допомоги магії.

Ссылка на основную публикацию