Змова від псування і пристріту — магічна захист від злих сил

Якщо ви підозрюєте, що якийсь недоброзичливець за допомогою магії шкодить вашому здоров’ю, стане в нагоді змова від псування і пристріту. Цей обряд, за умови, що ви виконаєте його правильно, зніме поганий пристріт або прибере будь-яке інше негативний вплив Вищих сил на ваше життя.

Коли потрібно застосовувати змову

Перш ніж читати змову від псування і пристріту, переконайтеся, що це вам необхідно. Для початку постарайтеся визначити, чи дійсно в вашому житті присутні сліди негативного магічного впливу.

Найпростіший спосіб це зробити — згадати, чи є у вас недоброзичливці. Це може бути суперниця, яка явно бажає відвести вашого чоловіка. Або підлеглі, з якими ви були надто суворими. Або родичі, які чекають не дочекаються спадщини. Весь негатив, що виходить від таких людей, погано впливає на ваше життя.

Але щоб точно бути впевненим в тому, що на вас навели порчу, зверніть увагу на наступні ознаки:

  1. Ви ніколи не відчували тяги до алкоголю і вживали спиртні напої вкрай рідко, а останнім часом рука раз у раз тягнеться до чарки. При цьому ви не здатні контролювати це бажання — воля пригнічена і ослабла
  2. Іноді у вас виникають слухові галюцинації. Вам здається, що ви чуєте незнайомі голоси або поклик померлих родичів, які пішли в світ інший досить давно
  3. Ваша звичайна енергійність раптом кудись поділася — ви постійно відчуваєте себе втомленим, пропало бажання що-небудь робити. Навіть улюблені хобі та розваги втратили свою привабливість
  4. Спостерігається різкий стрибок ваги. Люди, на яких наведена порча, можуть або різко схуднути до знеможеного стану, або раптово набрати купу зайвих кілограмів
  5. Удача пропала з вашого життя, і почалася чорна смуга. Ви раз у раз потрапляв в неприємності і стаєте учасником курйозних ситуацій. У справах робітників і любовних вкрай не щастить
  6. Якщо зазвичай ви життєрадісний і позитивна людина, то з наведеної псуванням можете раптом почати постійно відчувати тугу, впасти в депресію, відчуєте сильний страх. Ймовірно поява фобій. Ви можете стати вкрай дратівливим і злим по відношенню до всіх оточуючих, в тому числі і близьким людям
  7. Про міцний сон доводиться тільки мріяти. Тепер безсоння і нічні кошмари — постійні супутники вашого життя
  8. Якщо ви приходите до церкви, щоб помолитися, вам стає фізично погано, ви не здатні довго перебувати в священному місці. У глибоко віруючої людини бажання відвідувати храм може і зовсім пройти

Якщо ви помітили у себе деякі з перерахованих вище ознак, то з великою часткою ймовірності можна стверджувати, що порча на вас є. Але щоб точно переконатися в цьому, проведіть обряд для виявлення псування.

Обряд для виявлення псування

Вам знадобиться стакан з прозорого скла. Налийте в ємність звичайну воду (святая не підійде) і трохи посоліть.

Запаліть воскову свічку і приготуйте шість сірників. Починайте повільно і розмірено читати молитву «Отче наш», підпалюючи по два сірники. Це потрібно робити в такий спосіб: з’єднайте їх так, щоб утворився хрест, і тримайте над склянкою з водою. Після цього підпаліть від полум’я свічки. Після завершення молитви кидайте сірники в воду.

Обряд повторюється тричі (поки не спалите всі шість сірників).

Якщо сірники спливли на поверхню, псування на вас немає, і змова не потрібно. Якщо ж вони, немов поплавки, висять на поверхні, а згоріла головка спрямована вниз, вас наврочив хтось. А ось якщо вони повністю потонули і опинилися на дні, на вас є порча.

Два приклади змови від пристріту і псування

Якщо ви переконалися, що порча на вас точно є, необхідно виконати магічний обряд, прочитати змову і позбутися від стороннього втручання Темних сил у ваше життя.

Читайте змову обов’язково на спадаючу Місяць. В цей час місячна енергія сконцентрована на тому, щоб забрати все погане і негативне з життя людини. Не забувайте про молитви — навіть сама елементарна «Отче наш», яку ви будете вимовляєте вранці і ввечері, багаторазово посилить ефективність змови.

Дуже важливо вірити в те, що священний текст обов’язково подіє. Інакше змова виявиться марним — тому залиште сумніву, сконцентрувавшись на позитивних думках.

Після прочитання змови псування зазвичай повертається до тієї людини, який на вас її навів. Тому ви можете поспостерігати за оточуючими — за ознаками псування вийде визначити, хто бажає вам поганого.

Читати змова може не сама людина, якого зурочили, але і його близький.

Дивіться відео про те, як проводити магічний обряд по позбавленню від псування правильно:

на воду

Для здійснення магічного обряду вам знадобиться вода. Бажано не використовувати воду з-під крана. Краще знайдіть джерело з джерельною водою. В крайньому випадку купіть мінералку.

Налийте воду в прозорий скляний стакан і скажіть слова змови:

Після цього воду необхідно випити. Якщо читаєте обряд для близької людини, на якому є порча, воду питиме він.

на дим

Цей спосіб підійде тим, хто проживає в приватному сільському будинку з російською піччю. Її необхідно розтопити і дочекатися, поки з труби не почне йти дим.

Вийдіть на вулицю і голосно тричі скажіть слова змови:

Заздалегідь завчіть слова змови, щоб вимовити їх чітко і без запинок. Обов’язково дивіться на клуби диму, коли будете читати текст напам’ять.

Пам’ятайте, що після того, як псування повернеться до людини, який її навів, недоброзичливець усіма силами спробує послати зло назад. Щоб захистити себе від негативного магічного впливу, носите обереги і захисні амулети. Протягом двох тижнів не можна виносити і викидати речі з дому, не приймати гостей.

Ссылка на основную публикацию