Змова від пристріту: сильні ритуали на всі випадки

Про пристріт чув практично кожна людина, і звичайно, не хотілося б нікому стати його жертвою. Однак від негативних видів енергетичного впливу, на жаль, не застрахований ніхто. Якщо вплив поганих чар вже торкнулося вас, або кого-небудь з вашої сім’ї, спробуйте застосувати змову від пристріту — засіб, ефективність якого перевірена була ще нашими далекими предками.

Що таке пристріт і псування?

Під пристрітом розуміється прямий вплив негативної енергії на людину, що відбувається на інформаційному рівні і що приводить до порушення його енергетичного захисту. На відміну ще від одного різновиду негативного чаклунського впливу — псування, пристріт володіє більш слабким впливом на жертву.

Пристріт, найчастіше, виникає неусвідомлено — коли на людину направляється потік інформації, що містить в собі негативний посил: це може бути похвала, комплімент, зроблені з поганими думками, з заздрістю.

Результатом даного негативного впливу стають невезіння і невдача — вони буквально починають переслідувати жертву по п’ятах. Також досить часто наноситься серйозної шкоди здоров’ю, при якому медикаментозне лікування виявляється марним.

Не завжди пристріт жертва відчуває відразу. Якщо людину переповнює позитивна енергія, організм його знаходиться в хорошому тонусі, спочатку він може чинити опір негативному впливу. Але з часом недуга пробиває в біополе своєї жертви пролом, через яку починає витікати його (її) життєва енергія.

Змова від пристріту — просте, але дуже потужний засіб, здатний здолати чужий негатив. Видів цього магічного ритуалу є величезна безліч, але виконувати його потрібно лише при твердій впевненості в наявності пристріту на собі, або ж на близькому своєму людині.

ознаки пристріту

Як діагностувати наявність пристріту? Дане негативний вплив проявляє себе за допомогою ряду ознак. Ними є:

 • раптове погіршення самопочуття і здоров’я. У людини можуть з’явитися загальне нездужання, слабкість, часті головні болі і запаморочення, природа яких не піддається лікарському поясненню.
 • депресивний стан, апатія і байдужість до всього;
 • безсоння, нічні кошмари з посиленою реалістичністю, пробудження в холодному поту;
 • неприємності і невдачі, що охоплюють всі сфери життя жертви;
 • раптовий і безпричинний зрив усіх планів;
 • глибоке почуття провини.

Наявність одного або декількох із зазначених вище симптомів з великою ймовірністю може бути свідченням пристріту, але не завжди. Визначити напевно, що людина піддалася негативному впливу, можна шляхом проведення спеціальних магічних ритуалів.

Обряд для виявлення пристріту

Існує чимало методик, які допомагають виявити пристріт на людину. Опишу найбільш прості і точні.

Ритуал зі свічкою

Обряд швидкий і ефективний, але вимагає сторонньої допомоги (краще довіритися рідному або близькій людині, точно не бажає зла вам). Також необхідно підготувати свічку — бажано, церковну, але, в крайньому випадку, обійтися можна і звичайною. Суть обряду:

 1. Дії потенційної жертви: сісти на стілець, спину і голову тримати прямо.
 2. Дії помічника: піднести запалений свічку до голови жертви і нею водити за годинниковою стрілкою, простежити за результатом.
 3. Оцінка результатів: від свічки виходить чорний дим — явне присутність пристріту; чорніє і плавиться віск (парафін) — ознака псування.

Ритуал цей здатний також виконувати функції змови від пристріту і застосовуватися замість нього. Щоб прибрати недуга, свічку, яка використовувалася для діагностики, потрібно спалити в відкритому вогні (Піч, камін), або розтопити її повністю і викинути залишки.

Самостійний ритуал з сірниками

Цей самостійний обряд, який використовується для діагностики пристріту, також виступає одночасно засобом для усунення негативного впливу.

 1. Підготовка до обряду: розміститися на заході сонця за столом, перед собою поставити склянку чистої води, поруч покласти коробок сірників, 9 сірників вийняти з коробка і відкласти.
 2. Зміст обряду: взяти одну відкладену сірник, запалити, тримаючи її перед своїм обличчям і дивлячись на її горіння, вимовити змову від пристріту: «В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Кров небесна чиста, спаси і сохрани Божого Раба (Божу Рабу) (своє ім’я) від всякого недоброго ока, від худого години, від чоловічого і жіночого, від дитячого і радісного, від наговорная та ненависного, від переговорного да злого. Амінь (3 рази)! «Дочекавшись, коли полум’я сірника досягне пальців виконавця, опустити сірник в воду. Ті ж самі дії виконати з усіма 9 сірниками (в результаті, змова нашіптує 9 разів).
 3. Оцінка результатів. Порахувати кількість затонулих сірників: НЕ потонула жоднапристріту немає; затонули 1-4 сірникилегка форма, який вдалося зняти за допомогою зробленого ритуалу; 5-9 сірників під водоюсильний пристріт, вимагає повторення цього обряду на інший день. Якщо після повторення ритуалу затонулих сірників менше не стало, значить, необхідно провести більш потужний ритуал від пристріту, або за допомогою звернутися до професійного магу.
 4. Завершення обряду. Не виймаючи сірників зі склянки, надпити по одному ковтку води з 4 сторін склянки зі словами: «Боже, допоможи, Боже, збав. амінь «. Залишки води з сірниками разом виплеснути на вулицю — через поріг будинку, або з вікна.

Кращі ритуали і змови для зняття пристріту

Старовинний спосіб «Бабка Саломоніда»

Це старовинний потужний обряд, який застосовується навіть для усунення псування. Персонаж змови — бабка Саломоніда — була найсильнішою древньої знахаркою, вміє зцілювати людей від будь-яких різновидів негативного чаклунського впливу. Вперше текст заклинання опублікували в XV столітті, з успіхом воно використовується і в сучасній магічній практиці.

Якщо змова від пристріту застосовується для себе, то читатися текст його повинен абсолютно самотньою і темряві, якщо для людини іншого — то в його присутності. Текст змови:

«Є на сході велике море, глибоке море, широке море. Варто серед того моря великий острів, на ньому — кам’яна церква. Варто в церкві тій престол святий з чистого злата, на ньому сидить бабка Саломоніда. Прийде Божий раб (ім’я) на острів той серед синього моря, підійде до золотого престолу та до бабки Саломоніде, що сповила самого Ісуса Христа, обвивала Його поясом шовковим, накидала на тіло Його ризу нетлінну. Бабка Саломоніда, зніми ти з Божого раба (ім’я) все злі вроки та переполохи, все псування нічні і денние, ранкові та вечірні, опівнічні і средокрестінние. Як не втримати води в кулаці одному, так і пристріт на Божому рабі (ім’я) не зможе триматися. Як сірий гусак плаває у воді і випливає, обтрушується від крапель і залишається сухим, так і вроки і переполохи з Божого раба (ім’я) зсохнутися і зійдуть. Як сохне роса на ранковій траві, так і вроки і переполохи будуть сохнути на Божому рабі (ім’я). Як згасає вогонь від води, так і згасне і піде сила пристріту. Вроки і переполохи, ідіть ви за темні ліси, в чорні бруду, куди не ходить жоден чоловік, не проходить кінь, куди собаки не бігає, куди не літають птахи. Перейдіть в хиткі болота, в зелений мох — там знаходять і навіки залишайтеся. Що сказано, то збудеться. Амінь (3 рази)! «

на молоко

Один з дієвих ритуалів для усунення пристріту. Для виконання знадобляться: коров’яче молоко, червона свічка, скляна ємність, металевий посуд, звичайна губка. Робиться обряд після заходу денного світила, на самоті. Порядок дій виконавця:

 1. Молоко налити в скляну тару, поставити на стіл, розташувати поруч запалену червону свічку.
 2. Взяти губку і змочити її в молоці, протерти нею обличчя і шию зі словами: «Біле молоко мене очищає. Очищаюся я від зла. Біле молоко шкіру оживляє. Відроджується я в світлі. Амінь! «Повторити всі дії ще 2 рази (вийде всього 3 повторення).
 3. Після третього повторення в металевому посуді потрібно розпалити вогонь і в ньому спалити губку зі словами: «Як згорить у вогні бруд чорна з моєї шкіри, так в ньому і зло чорне згорить, замок на мені не висить».
 4. Обличчя і шию можна промокнути серветкою, яку потім теж потрібно буде спалити. Також спалити треба і недогарки від свічки. Залишки молока необхідно вилити під будь-яке дерево.

Після ритуалу не вмиватися 2-3 години.

Змова від пристріту на воду для вмивання

Наговореної водою повинен вмитися потерпілий від негативу людина. Звучить текст так:

«В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь! Земний цар, морський цар, небесний цар, помилуй і спаси Божого раба (ім’я жертви) від ока лихого і людини лихого. Амінь! «

На святу воду

Даний змова від пристріту нашіптує на взяту в храмі святу воду. Наговорена вода щодня використовується для вмивання — ранкового та вечірнього. текст:

«Господи Боже, благослови народ весь православний і мене. Пресвята Богородиця, візьми ти воду цю і нею змий все уроки і прікосаясь з мене. Нехай змиє з мене свята ця вода все завидні очі та все ненавидять погляди, погляди жіночі та чоловічі. Посуланние, подумайте, поворожити, підроблені, наліплені, нашептали, нехай свята вода в себе візьме заздрять все з Божого раба (ім’я жертви). Що сказано — то збудеться. Амінь (3 рази)! «

Крім вмивання, водою заговореної потрібно окропити одяг і постіль потерпілого від пристріту людини, всі кути і стіни в його житлі, робоче його місце.

Ще один спосіб дивіться у відео:

Самосглаз

Крім звичайного пристріту, наведеного чужими людьми, існує ще явище, яке носить назву самосглаз. Наприклад, виникнути він може, якщо людина буде радіти якомусь вдалому своєму звершення, виліковується від недуги або просто похвалить себе за щось.

Для усунення самосглаза існує спеціальний змову, вимовляється який перед дзеркалом. Виконавець при цьому повинен дивитися на своє відображення, а в руках тримати запалену свічку. Слова проговорюються тричі:

«Дзеркальний світ, окаянний пристріт забери, з собою посади, міцно-міцно тримай, нікуди його Не відпускай та назад не повертай».

Після триразового проголошення змови свічку поставити треба на підвіконня, дати їй до кінця догоріти. Недогарки потрібно викинути або закопати.

Якщо наврочили дитини

Часто жертвою пристріту стають маленькі діти. Дитяче біополе (особливо у малюків до 7 років) більш вразливе і легко піддається негативному впливу. Найбільш беззахисними перед впливом пристріту є новонароджені дітки. Тому батьки відразу ж після народження нового члена сім’ї повинні дотримуватися певних заходів, які допоможуть уберегти дитя:

 • намагатися нікому не показувати новонароджене чадо до хрещення. Хрещений дитина отримує свого особистого Ангела-хранителя, який його оберігатиме від всякого зла і поганого впливу;
 • не можна милуватися і довго дивитися на сплячого немовляти — обмеження стосується і самих батьків;
 • бажано над сплячим малюком промовляти молитви «Отче наш» і «Богородице Діво, радуйся», а також частіше його хрестити;
 • не можна дозволяти будь-якій людині хвалити дитину. Якщо все-таки це сталося, слід змусити похвалив відразу ж сплюнути.

Якщо малюка все ж не вдалося вберегти від пристріту, батькам допоможуть спеціальні замовляння. Читати їх краще рідної матері, або матері хрещеної.

на воду

Потрібно вмивати дитину і воду цю зливати на землю або на підлогу, вимовляючи:

«Вода з маківки, скорботи з немовляти. Звідки взялося, туди і злилося. Хто на дитятко зі злістю, тому з корче. Амінь! «

На воду і сіль

У воду насипати 3 щіпки солі, пошепки примовляючи:

«Світло-батько і Божа матінка, мені ви допоможіть, з Божого раба (з Божого немовляти — для дітей до 7 років) (ім’я дитини) пристріт зніміть. Амінь! «

Необхідно водою цієї умити дитя. Рушник використовувати не можна — вода сама повинна висохнути на шкірі.

Димової змову на шпильку

Змова цей знімає пристріт і виконує також захисну функцію. Для ритуалу потрібно підготувати нову шпильку і хвою (краще з ялівцю) — вона повинна бути попередньо вимитий і висушена. Хвою покласти в металевий посуд, підпалити від сірника, почекати, коли піде сильний дим. У цій круговерті треба тримати шпильку і вимовляти змову:

«Дим чорний, захисти, захисти від біди, віджени геть злобу, на варту (ім’я дитини) встань».

Заговорений в диму шпильку слід прикріпити на внутрішній стороні одягу дитини — навпаки області серця.

Ссылка на основную публикацию