Змова від пристріту — як швидко зняти з себе негативний вплив

Коли в житті людини відбуваються не дуже сприятливі події, дуже багато людей звертаються за допомогою до магії. Таємні знання, що дісталися нам від предків, на сьогоднішній день залишаються актуальними і дозволяють вирішувати будь-які проблеми буття. Найчастіше використовуються змови для різних цілей. А змова від пристріту є лідером з пошуку, адже всі люди в душі бояться негативного впливу і шукають способи боротьби з ним.

Звідки походять змови

У давнину змови були засекреченої інформацією, не доступною широкому колу осіб. Ними могли користуватися тільки жерці, чаклуни, шамани, вожді племен і інші люди, що входять в таємні спільноти.

Традиційно існує поділ змов щодо їх мети. Так можна зустріти змови, які залучають у ваше життя любов, змови, що рятують від різних хвороб, змови-звернення до Вищих сутностей і так далі.

Сьогодні ви можете знайти безліч змов в широкому доступі — вони публікуються в езотеричної літератури, фольклорних збірниках, про них згадують етнографічні журнали, а також релігійні та історичні видання.

Запорука успішної роботи змови

Щоб будь-яка змова почав діяти, важливо дотримуватися певних правил, а саме:

 • істинно вірити в його силу;
 • шанобливо ставитися до магії змов, адже вони представлені віщими словами, протягом століть допомагають багатьом людям. Коли ви промовляє слова змови, варто звільнити свою голову від будь-яких сторонніх помислів;
 • краще за все не читати змови з папірця, а вивчати їх тексти на пам’ять.

Які бувають ознаки пристріту

Наявність негативного впливу на людину можна досить легко діагностувати за певними ознаками.

 1. Основний симптом, який вказує, що людину зурочили, — у нього помітно погіршується здоров’я. Часто людина стає апатичним, слабким, страждає від постійних запаморочень і поганого самопочуття, але доктора при цьому не бачать об’єктивних причин для подібного стану. Ймовірно, що є присутнім наведена негативна енергія ззовні.
 2. Також на вроки і псування вказує поява нічних кошмарів, які примушують вас прокидатися в холодному поту, коли реальність і сон з’єднуються в одне ціле.
 3. Коли людину зурочили, в його життя вервечкою приходять неприємність за неприємністю, починають конфлікти з колегами, невдачі в справах, сварки в стосунках з коханими людьми і так далі.
 4. Відбувається різке крах всіх планів і надій, причому об’єктивних причин на це не спостерігається і ситуацію складно виправити.
 5. Людина постійно страждає від внутрішнього відчуття провини, не може позбутися від нього.

Помітили у себе один або відразу всі симптоми, які вказують на пристріт? Тоді терміново вживайте заходів щодо усунення негативного впливу, щоб маленькі труднощі в майбутньому не стали справжнім стихійним лихом.

Дізнайтеся більше інформації про силу заговореного слова з наступного відео

Спосіб самостійно зняти пристріт за допомогою змови

Дана методика встигла отримати досить хорошу репутацію. З її допомогою ви легко позбавитеся від негативних впливів на собі або на ваших близьких людей.

Виконується ритуал на заході сонця. Вам необхідно буде сісти за столом, перед собою ставиться склянка, в який набирають чисту воду, а також кладуть коробок з дев’ятьма сірниками. Потім запалюється сірник, тримається перед собою і ви, дивлячись на палаюче полум’я, вимовляєте наступний магічний змову:

 «В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Чистий небесна кров, врятуй ти раба Божого (ім’я), збережи від усякого очі недоброго, від години худого, від чоловічого, від жіночого, від радісного і дитячого, від ненависного і наговорная, від злого і переговорного. Амінь. Амінь. Амінь ».

Зачекайте, поки сірник досягне рівня пальця, і ви відчуєте тепло вогню, після цього опустіть її в воду. Описане дію повторюється дев’ять разів — поки не прогорять все заготовлені сірники.

Потім гарненько вдивіться в сірники в воді:

 • якщо всі вони залишилися плавати зверху, значить, ваше негативний самопочуття не залежить від пристріту і варто звернутися за допомогою до традиційних медикам;
 • якщо пішло на дно від однієї до чотирьох сірників — на вас, швидше за все, було негативний вплив, але від нього вдалося позбутися;
 • якщо ж на дно склянки опустилося більше, ніж п’ять сірників — на вас наклали сильне закляття і позбутися від нього ви зможете за кілька раз. Виконайте повторно описані дії на наступну добу. Якщо ж і після цього сірники будуть йти на дно — звертайтеся за магічною допомогою до професійних чаклункам.

Якщо все пройшло благополучно, тому, з кого знімали вплив, необхідно буде випити по одному ковточку води з усіх боків склянки, вимовляючи при цьому слова: «Господи допоможи, Господи упаси. Амінь ».

Вода після цього виливається через поріг на вулицю або в вікно.

Змова від чаклунського слова

Перед тим, як братися за читання змови, людини слід посадити в ванну або дати йому потримати в руках таз, в який налита свята вода. При цьому на пацієнта ллють воду і засуджують замовні слова:

Дані магічні дії слід повторити протягом трьох ночей. Час виконання — 12 або 3 годині ночі, також підходить ранкова зоря.

Змови від псування і пристріту допоможуть вам зняти різні види негативних інформаційних програм, які провокують появу тілесних і душевних патологій і заважають щасливим і гармонійним життя.

Ссылка на основную публикацию