Змова від пліток

Нікому не подобаються, коли про нього говорять за спиною, тому варто використовувати змова від пліток, якщо ви підозрюєте, що стали предметом гарячих обговорень. Це досить простий народний обряд, який зможе виконати будь-який бажаючий. Поговоримо про те, як виконувати цей магічний ритуал правильно, щоб він точно спрацював, а плітки пішли з вашого життя.

Чим небезпечні плітки?

Багато людей не надають значення пліткам, які вигадують навколишні щодо їх персони. Є думка, що «раз про мене говорять, значить я популярний». Але плітки здатні серйозно нашкодити.

У чому може виражатися ця шкода:

  • Негативні обговорення вашої особистості погано впливають на енергетику. Зазвичай пліткарі вигадують небилиці із заздрості — а це почуття вбиває людину. Причому і того, хто заздрить, і об’єкт заздрості. Якщо не припинити плітки, можуть розвинутися небезпечні хвороби
  • Якщо пліткарі обговорюють ваше особисте життя, це може серйозно нашкодити відносинам з партнером. По-перше, він може просто повірити недоброзичливцям і перестати вам довіряти. А, по-друге, такі обговорення створюють негативні енергетичні вібрації, які погано позначаться на вашому союзі

Якщо ж плітки нешкідливі і не несуть в собі негативного контексту, переживати не варто. Обговорення вашому житті в позитивному ключі шкоди не принесе. Тому читати змову, який допоможе позбутися від пліток, варто тільки в тому випадку, коли складав про вас небилиці носять негативний характер.

Як читати змову, щоб подіяв: поради та рекомендації

Змова — це простий народний обряд, який легко може зробити будь-хто. Але є певні правила — їм необхідно слідувати, якщо ви хочете, щоб змова точно подіяв, а плітки припинилися раз і назавжди.

Тому дотримуйтесь таких рекомендацій:

  1. Вірте в чарівну силу змови. Не повинно бути ніяких сумнівів, скептицизму. Обряд працює тільки у тієї людини, яка безумовно в нього вірить, не намагаючись зрозуміти
  2. Читайте текст змови чітко і виразно. Не можна затинатися, підглядати в папірець і забувати слова. Тому завчіть слова заздалегідь напам’ять, щоб ніщо не завадило прочитати змову правильно і точно
  3. Майте чисті наміри. Ви повинні переслідувати тільки благі цілі. Якщо побажаєте нашкодити комусь за допомогою змови, викличете біду тільки на себе. Зло, надіслане сторонній людині, повернеться до вас в триразовому розмірі
  4. Читайте змову в темний час доби, при світлі Місяця. Місячна енергія має дуже потужну силу, яка допомагає посилити дію змови
  5. Простежте, щоб вам ніхто не завадив під час обряду. Жодна людина не повинен заходити в кімнату. Бажано, щоб і домашні тварини не були присутні в приміщенні

Якщо ви виконаєте всі ці правила, змова обов’язково подіє і позбавить вас від докучають пліток.

Сільський змова: як позбутися від пліток за допомогою води

Вода є хорошим провідником енергії, тому її дуже часто використовують в змовах. Постарайтеся набрати води з природного джерела — джерела, річки або озера. В крайньому випадку можна скористатися талої водою або відстояною водою з-під крана. Але тоді змову матиме меншу силу.

Вночі наберіть воду в скляну чашку, встаньте над нею і скажіть слова змови:

Після того, як ви прочитаєте текст змови, потрібно тричі зробити хресне знамення. Приберіть чашу з заговореної рідиною в затишне місце.

Щоранку вмивайтеся заговореної водою. І поступово потік пліток, наклепів і небилиць про вас вщухне. Злі язики замовкнуть і знайдуть інший об’єкт для гарячих обговорень.

екстрений змову

Є така прикмета: якщо раптово «засмагли» вуха, значить, в цю секунду хтось погано говорить про вас. Якщо ви відчули, що кров прилила до вушних раковин, можна скористатися цією змовою, щоб уникнути пліток.

Як тільки відчули, що «горять вуха», подумки скажіть змову тричі:

Потім тричі перехрестилася. Ознака того, що змова подіяв — вуха перестануть горіти. А людина, яка спробувала обговорити або засудити вас, негайно перестане це робити.

Змова від пліткаря

Цей обряд застосовується, коли ви точно знаєте ім’я людини, який за спиною говорить про вас гидоти і розпускає плітки. Така справа не можна залишати без покарання — якщо пліткар не вгамовується, а розмови і з’ясування відносин не допомагають, зробите обряд.

Вам знадобиться чітка і якісна фотографія пліткаря, а також три воскові свічки. Їх краще придбати в церковній лавці в п’ятницю, в другій половині дня.

Дочекайтеся півночі, розкрийте вікно в кімнаті, щоб місячне світло проникав у помешкання. Запаліть свічки і покладіть фотографію пліткаря перед собою.

Поки свічки горять, чітко прочитайте текст змови:

Дочекайтеся, поки полум’я свічок згасне. Недогарки необхідно зібрати і закопати в землю, разом з фотографією.

Це дуже сильний бунт, який повинен подіяти миттєво. Тепер пліткар кожен раз, коли збереться щось сказати про вас в негативному контексті, не зможе цього зробити. Він буде або погано себе почувати в цей момент, або відчує серйозний психологічний бар’єр.

Дивіться відео про те, чим шкодять плітки і чутки життя людини:

Порада: Щоб захиститися від пліток ще до того, як вони почалися, носите амулети і обереги. Вони захистять від негативного впливу емоцій, які відчувають недоброзичливці по відношенню до вас.

І найголовніше — намагайтеся самі ні про кого не пліткувати, нікого не критикувати і не осуджувати. Тоді злі язики не торкнуться і вас.

Ссылка на основную публикацию