Змова від пики: народний спосіб лікування хвороби

Змова від пики — старовинний народний засіб, який допоможе позбутися від неприємного захворювання. Але якщо раніше потрібно було звертатися до знахарів, то тепер такий обряд може зробити будь-яка людина самостійно. Поговоримо про те, як лікувати хворого за допомогою народної магії правильно.

Що таке рожа і як проявляється

Пикою в народі називають бешихове запалення шкіри. Таке захворювання зустрічається і у дітей, і у дорослих. Характерні ознаки — розкидані по тілу, ногах і руках запалені ділянки яскраво-червоного або синього кольору.

Найчастіше захворювання вражає шкірний покрив ніг, але іноді поширюється і на обличчі. Виглядає, як невеликий опік. Спочатку рожа не доставляє хворому дискомфорту. Але якщо її вчасно не вилікувати, у всій красі проявлять себе і інші неприємні симптоми: головний біль, висока температура, озноб, ломота в кістках.

Психологічний дискомфорт також має місце бути — зовнішність хворого пикою відштовхуюче виглядає, він відчуває проблеми з оточуючими.

У народі пику часто лікують саме змовами, тому що вважається, що дане захворювання — результат псування або пристріту, від яких допомагає тільки народна магія, а офіційна медицина безсила.

Лікування пики народними способами

Перш ніж ви скористаєтеся змовою, потрібно прийняти і інші заходи. Підготовчі заходи повинні бути наступними:

 • Очищення енергетики хворого від негативу. Можна звернутися за допомогою до досвідчених ворожок або езотерика. Спеціаліст проведе діагностику аури і визначить слабкі місця
 • Звернення до офіційної медицини. Можливо, причина захворювання криється зовсім не в пристріт або псування. Лікар призначить лікування, яке потрібно застосувати. І тільки якщо традиційні методи не допомогли, можна вдатися до обряду

Далі поговоримо про те, як читати змову від пики правильно.

Народний обряд від синьої пики

Цей спосіб подіє, якщо рожістие запалення на шкірі хворого переважно синього кольору. Вам знадобляться:

 • Тканина, зшита з натурального матеріалу синього кольору. Штучну тканину краще не використовувати — у неї дуже слабка енергетика і цілющий ефект буде вкрай слабким
 • Воскова церковна свічка. Її потрібно купити в церковній лавці в п’ятницю, в другій половині дня
 • Свята вода — наберіть в найближчому храмі або освятите воду, взяту з природного джерела

Обряд проводиться наступним чином: спочатку потрібно дати хворому випити склянку свяченої води. У той час, як він буде пити, тримайте запалену свічку у його особи і вимовляєте слова лікувального змови:

Вимовити магічні слова потрібно три рази. Після обряду накладіть на осередки бешихи пов’язку з синьої тканини. Пов’язку слід тримати дванадцять годин.

Після закінчення цього часу зніміть тканину з тіла хворого, а через добу повторіть обряд. Можливо, вам допоможе і два ритуалу, але для закріплення ефекту його краще провести п’ять разів.

Дуже важливо: щоб змова подіяв, і ви, і хворий, повинні щиро вірити в цілющу силу ритуалу і не сумніватися, що він допоможе вилікуватися.

Змова-молитва від пики

Цей варіант підходить, якщо ви і хворий — люди віруючі і релігійні. Вам знадобиться воскова церковна свічка і ікона святого Пантелеймона Цілителя.

Дочекайтеся ночі, коли Місяць вступить в спадну фазу. Встаньте опівночі біля ліжка хворого, запаліть свічку і поставте її поряд з іконою.

Після цього візьміть свічку в руки і починайте водити полум’ям уздовж тіла хворого, примовляючи слова молитви:

На цьому обряд не закінчується — після прочитання першого змови необхідно відразу починати читати другий. Ось текст:

Другий змову потрібно вимовити тричі. Повторюйте обряд протягом трьох днів.

Важливо: слова змов потрібно вимовляти чітко і без найменшої запинки. Тому завчіть їх заздалегідь, щоб у відповідальний момент не забули жодного слова.

Дивіться відео про те, як читати змову-молитву від пики:

на сіль

Сіль є відмінним провідником енергії, тому часто використовується в народних магічних обрядах. Особливо ефективний такий ритуал буде в тому випадку, якщо пикою людина захворіла після пристріту або наведеної псування. Найкраще він працює від пики на нозі.

Вам знадобляться:

 • три воскові церковні свічки
 • кілограм солі
 • натуральна тканина — краще взяти бавовняну або лляну

Найсприятливіший час для здійснення обряду — вечір четверга, після заходу сонця. Прикладіть до тіла хворого тканину на уражені пикою місця. Пакет з сіллю відкрийте і прямо над ним скажіть змову:

Після того, як скажете магічний текст тричі, приберіть тканину з тіла хворого і покладіть її в ємність з сіллю. Залиште на ніч.

Вранці тканину потрібно спалити. Це краще зробити на вулиці, а попіл розвіяти за вітром. Потім вам необхідно вийти на відкритий простір і розсипати сіль повністю. Після проведених маніпуляцій обряд вступить в силу, а людина почне одужувати.

Правила, щоб змова подіяв

Є певні рекомендації, яких потрібно дотримуватися, щоб змова точно подіяв. Вони такі:

 1. Ви повинні вірити в цілющу силу обряду. Якщо є сумніви або скепсис, змова буде марним
 2. Проводити обряд потрібно строго на спадаючу Місяць. В цей період часу енергія небесного світила забирає все погане: хвороби, невдачі, негативні емоції
 3. Обов’язково дотримуйтесь і рекомендацій лікаря. Домашні змови не здатні зцілити хворого повністю, але вони можуть значно прискорити результат офіційного лікування

Не зайвим буде сходити до церкви і поставити свічку за здоров’я хворої людини.

Ссылка на основную публикацию