Змова від пияцтва та його наслідки

Пияцтво – страшна хвороба, чіпко захоплююча питущої людини в свої лапи і поступово його губящая. Причому страждає від неї не тільки сам алкоголік, але і його близькі, готові піти на все, щоб відвоювати у алкоголю свого рідного людини.

Вони кладуть п’яницю на лікування в дорогі наркологічні клініки, змушують його кодуватися, деякі просто влаштовують скандали і істерики від безпорадності. І тільки в останню чергу, коли традиційні способи лікування алкоголізму виявляються абсолютно марними, багато хто від розпачу звертаються до нетрадиційних методів, які практикували ще наші предки, – замовлянь від пияцтва.

У важких випадках пияцтва люди починають розцінювати замовляння від алкоголізму в якості єдиної надії, тієї самої рятівної соломинки, завдяки якій вдасться врятувати потопаючого – потопаючого в спиртному. Але ось далеко не всякого п’яницю можна вмовити на добровільне лікування, більш того, навіть визнати свою згубну залежність згоден далеко не кожен. Втім, для замовлянь від пияцтва даний факт не є проблемою. Їх перевага перед традиційними способами викорінення цієї згубної звички полягає як раз в тому, що лікування може проводитися без відома питущого людини.

Фактори результативності змов від алкоголізму

Замовляння від пияцтва здатні привести до позитивного результату навіть у запущених випадках алкогольної залежності, хоча 100%-ної гарантії сприятливого результату вам не дасть жоден з магічних обрядів. Успішність будь-якого ритуалу безпосередньо залежить від декількох факторів, які обов’язково повинні бути дотримані виконавцем, так і сам настрій виконавця має важливе значення.

Так, ефективними замовляння від алкоголізму виходять, якщо вони були виконані в період спадання місяця (йде на спад нічне світило забирає згубну пристрасть до спиртного з собою), в крайньому випадку, підійде фаза повного місяця. Роль відіграють і так звані чоловічі та жіночі дні. Залежність від спиртного п’яниці-чоловіки заговорюється у понеділок, вівторок або четвер, жінки – у середу, п’ятницю або суботу.

Щоб змова спрацював, виконавець до його проголошенню повинен ретельно підготуватися і поставитися до ритуалу з усією серйозністю. Дуже бажано 3 дні до його проведення дотримуватися строгого посту в їжі, а безпосередньо перед здійсненням обряду помитися в лазні (або ванні) і одягнути чистий одяг. Обов’язково наявність впевненості в собі і віри в магічні сили. Доброзичливе ставлення до п’яниці, щире бажання допомогти йому позбавитися від недуги також виступають запорукою позитивного результату.

Використання змови від пияцтва повинно зберігатися в таємниці. При недотриманні цього і перерахованих вище вимог занадто велика ймовірність відсутності сприятливого результату і прояви негативних наслідків.

Наслідки застосування змов від пияцтва

Більша частина існуючих нині змов від алкоголізму належить до білої магії, тому вважається, що вони являють собою відносно безпечний метод викорінення пияцтва, з мінімальною ймовірністю виникнення негативних наслідків.

У разі ефективності змови колишній п’яниця починає нове життя, по-іншому дивиться на світ, його тіло і дух очищаються, в сім’ю повертається колишній спокій і щастя. Але трапляється це не відразу: перший час після того, як людина кидає пити, зазвичай для нього проходить досить болісно. Мучиться він і психологічно, і фізіологічно – через відсутність звичної дози спиртного. На цьому тлі може статися загострення хронічних захворювань. Не виключено, що буде потрібна медична допомога. Важливо, щоб в цей не легкий для колишнього алкоголіка період рідні та близькі всіляко допомагали йому і надавали підтримку: не дорікали, не лаяли, не нагадували його минулі гріхи. Тільки тоді цей важкий час пройде максимально безболісно.

В деяких випадках застосування змов від пияцтва виявляється марним. Причому нульовий результат – це найкраще з числа негативних наслідків. Якщо магічний ритуал був проведений з великими помилками, без урахування факторів, названих вище, на виконавця може обрушитися відкат. Зазвичай він проявляє себе тим, що у виконавця можуть початися проблеми у сфері охорони здоров’я і особистого життя, або різким погіршенням відносин з вилікуваним від алкоголізму людиною.

Не варто звертатися до змови від пияцтва, якщо ви до кінця не впевнені в своїх силах і результативності, або ж боїтеся можливих негативних наслідків. Найкращим рішенням у цій ситуації буде звернення до професіонала.

Приклад змови від пияцтва для самостійного використання

Ритуали з використанням фотографії є одними з найпопулярніших. Пов’язано це з можливістю без особливих зусиль дістати основний атрибут (фотографію) і провести магічну дію без відома жертви.

З застосуванням фотознімку можна провести один сильний обряд від пияцтва. На моїй практиці було чимало випадків, коли він показав свою ефективність. Скористатися ним можуть дружини чи матері.

Для виголошення змови потрібно підготувати: свіже (не більше півроку) фото п’яниці, 12 церковних свічок, святу воду з церкви. Після заходу, дочекавшись коли п’яниця засне, виконавиця повинна замкнутися в кімнаті, сісти за стіл, на стіл поставити всі 12 свічок і запалити, поруч розмістити ємність зі святою водою, між собою і палаючими свічками покласти фото алкоголіка. Пальці треба змочити освяченою водою і окропити її краплями фотознімок, вимовляючи змова:

“Господи Боже Святий, допоможи мені! З раба Божого (ім’я п’яниці) бажаю залежність зняти, від пияцтва змова зробити, пити його відучити, алкоголю у його відвоювати! Щоб не йшла йому в глотку горілка противна, щоб він тікав від неї, як від біса, щоб не йшло йому нічого, крім водиці-води! Міцне і могутнє слово моє, моє слово – закон для раба Божого (ім’я п’яниці). Амінь!»

Слова вимовляються тричі, фотографія після цього ховається в затишному місці. Дія змови зазвичай проявляється в короткі терміни. Якщо стабільного поліпшення не спостерігається, ритуал можна повторити на наступний убуваючий місяць.

Ссылка на основную публикацию