Змова від пияцтва: наслідки, відгуки, способи

Алкоголізм є однією із злободенних проблем сучасного суспільства. Згубна звичка отруює не тільки існування самого алкоголіка, але і псує життя його сім’ї і близьких людей. Боротися з пияцтвом дуже важко, особливого якщо питуща людина категорично відмовляється визнавати свою пристрасть до спиртного. 

Зараз велика кількість наркологічних клінік пропонують свої послуги з лікування алкоголізму, але що робити, якщо алкоголік агресивно сприймає навіть найменший натяк про терапію? Наші предки з подібних ситуацій викручувалися за допомогою магії — різних змов і молитов, спрямованих на позбавлення від алкогольної залежності. Сучасна практика показує, що магічні ритуали проти алкоголізму в багатьох випадках діють навіть більш ефективно, ніж кваліфіковане лікування в спеціалізованому медичному закладі.

Однак в цій бочці з медом є своя ложка дьогтю. Намагаючись позбутися від пияцтва за допомогою спеціальних змов, дуже легко нарватися на шарлатанів, що пропонують моментальне усунення недуги. Щоб цього не сталося, рекомендую читати змови від пияцтва самостійно, в домашніх умовах. Адже щире, що виходить з самого серця бажання допомогти своєму рідному і близькій людині впоратися з його бідою — це вже половина справи для успішного результату магічного впливу.

Давайте розглянемо які ритуали від пияцтва дійсно здатні викликати поліпшення добробуту, а найголовніше без наслідки.

зміст

 • 3 Можливі наслідки обряду
 • Нюанси застосування змов від пияцтва

  Щоб домашні обряди по позбавленню від алкоголізму дали гарантований результат, виконавець повинен врахувати деякі умови роботи з ними:

  • змови від пияцтва читаються в фазу спадною Місяця, щоб пішла на спад і згубна звичка;
  • осіб чоловічої статі лікують за чоловічими днях (Пн, Вт, Чт), осіб жіночої — по жіночим (Ср, Пт, Сб); робити це по неділях не можна;
  • корисно принести в будинок ікону «Невипивана чаша»: молитися їй може як сам п’яниця, так і родичі, охочі йому добра;
  • в раціоні алкоголіка обов’язково має бути присутня свята вода: її потрібно пити вранці, або додавати потроху в будь-які напої і страви;

  Проводити обряд від алкоголізму може сама людина, що бажає побороти свою залежність — в разі, якщо він визнає свою хворобу і необхідність лікування. Однак часто це справа беруть в свої руки родичі алкоголіка, часом і без його відома. Про виконану ритуалі розповідати нікому не можна, навіть якщо вдалося отримати необхідний результат.

  Сильні ритуали від алкоголізму в домашніх умовах

  На живу воду

  Вода для ритуалу повинна бути живою, тобто взята з джерела або колодязя; звичайна, з-під крана для цих цілей не підходить. Рідина потрібно заговорити з допомогою таких слів:

  «Як Ісус Христос алкоголю не відав і не знав, як Свята Богородиця і апостоли все не пили випивки, так щоб і Божий раб (ім’я), не випивають і не пив. Пити міг лише воду джерельну, студену та чисту. А вино і горілку пити не пив, знати не знав. Амінь! «

  П’яниця повинен випити всю заговорений воду (можна не відразу, а поступово додавати йому в питво — чай, кава та ін.).

  Від запою, на алкоголь

  Цей обряд допомагає вивести п’яницю із запоїв. Заговорювати найкраще звичайну горілку. Пляшку зі спиртним наговорюють за допомогою наступних слів:

  «Покликав до себе ігумен попа і разом вони молитву сотворили. Господи Ісус Христос, син Божий, помилуй Ти Божого раба (Ім’я) від скверною пристрасті, від хмільний напасті. Чи не знати йому маете хмільний від цього дня до гробової дошки. Як не переплисти товстої свині однієї море-окиян, так і Божого раба (Ім’я) з цього дня повік не пити спиртного, в роті його не тримати і зовсім не бажати. амінь — 3 рази«.

  Заговорений горілку п’яниця повинен випити 3 рази. Після цього у нього повинно пропасти бажання вживати спиртне і гірко запити.

  Від Ванги на мило

  Віщунка Ванга прославилася свої магічним талантом. Саме з її скарбнички і взятий даний ритуал для позбавлення людини від пияцтва і запою. Для реалізації ритуалу купується брусок мила і заговорюється 9 разів:

  «Ой, не пити тобі, Божий раб (ім’я), в угарі не ходити, п’яні не бродити. Заговорюю і заклинаю, щоб як руки ти вимив, так і забув свою залежність! Щоб кожен раз, як паскудне думка приходила до тебе, забував ти її, горілку ненавидів! Амінь! «

  Мило кладеться на полиці з іншими ванними приналежностями. Необхідно, щоб алкоголік регулярно мив їм свої руки. Для закріплення результату, а також якщо обряд не дав досягти наміченої мети з першого разу, його повторюють через кілька тижнів, використовуючи цей же шматок мила. Якщо старе мило закінчилося, заговорюють вже нове.

  Можливі наслідки обряду

  Чим загрожує змова від запою і пияцтва? Обряди, перераховані вище, відносяться до арсеналу світлою або білої магії, тому негативні наслідки від їх проведення мінімальні. Найстрашніше, що може трапитися, — ритуал не подіє або дасть зворотний результат. Таке зазвичай буває при помилках і неправильному його виконанні.

  Відносно самого хворого, «побічних ефектів» буде більше. У перший час у нього відзначиться щось на зразок ломки: людина буде мучитися через відсутність звичної дози спиртного. На тлі цього може статися загострення хронічних захворювань. Не виключено, що буде потрібно медична допомога. Рідні та близькі в цей непростий для нього час повинні надавати максимальну підтримку.

  Згодом організм тепер уже колишнього алкоголіка звикне до нових відчуттів, очиститься і отримає друге дихання. Все це самим позитивним чином вплине на всі сфери його життя.

  Ссылка на основную публикацию