Змова від пияцтва на воду — як правильно читати?

Алкоголізм в наш час набирає страхітливі масштаби і нерідко призводить до трагедій у багатьох сім’ях. Повальний алкоголізм – це хвороба, з якою неодмінно треба боротися всіма існуючими методами. З ефективної боку себе показало читання змов від пияцтва та алкоголізму – спеціальний магічний вплив, метою якого є усунення згубної звички. Ще в давнину вони виручали сім’ї, де хтось страждав алкоголізмом.

Дійшли замовляння від пияцтва і до наших днів – до них звертаються чимало людей, охочих допомогти своїй близькій людині, що потрапила під владу алкоголізму. Значною популярністю користуються замовляння від алкоголізму, читати які необхідно на воду. Вони характеризуються достатньою простотою виконання, можливістю виконати ритуал без відома хворого алкоголізмом людини і позитивним, в більшості випадків, результатом лікування.

Ці якості служать запорукою їх затребуваності і роблять такі замовляння дуже зручним способом викорінення алкоголізму, адже часто навіть запійні п’яниці відмовляються визнавати свою згубну пристрасть до спиртного, що робить неможливим добровільне лікування.

Замовляння від пияцтва, читаються на воду, хороші тим, що їх дія заснована на використанні води, яка добре приймає, проводить і передає будь-яку інформацію. Певне поєднання і підбір слів у змові – це і є інформація, свого роду програма, що впливає на свідомість людини на енергетичному рівні. Впливаючи на людську свідомість, змова перебудовує його таким чином, що воно починає працювати на досягнення цілі, закладеної в цьому змову, в даному випадку – на позбавлення від хворобливої алкогольної залежності.

Зміст

Рекомендації по використанню змов від пияцтва на воду

Як показує практика, замовляння від пияцтва на воду добре діють на алкоголіків.Проте будь-який, навіть самий сильний, обряд не обіцяє 100%-ного результату, якщо при його проголошенні не були дотримані умови застосування. В першу чергу, це стосується основного елемента – води. Вода, використовувана у змові, бажано повинна бути освяченою, або взятої з природного джерела (джерела) або колодязя. При відсутності такої можливо можна застосовувати і звичайну, з-під крана, але до проведення ритуалу її обов’язково треба протягом 7 днів настоювати у темному місці, прихованому від чужих очей.

В залежності від статі п’яниці, обряд проводиться або в жіночі (Чт, Пт, Сб – для жінок), або в чоловічі (Пн, Вт, Чт – для чоловіків) дні. Значення має фаза місяця: підходить для виголошення змов період – місяць щербатий або повна. Тим не менш, навіть змова, виголошений у правильно обраний час, не призведе до потрібної мети, якщо виконавець не вірить в його дію, або звертається до магії з бажання перевірити чи цікавість – у цьому випадку, навпаки, велика ймовірність зворотного результату. Про використання змови нікому не можна говорити, у тому числі і самого п’яницю, особливо якщо той вперто відмовляється лікуватися.

Також важливо подбати про компанії, яка буде оточувати алкоголіка після проведення ритуалу від пияцтва. Товариші у вигляді товаришів по чарці здатні сильно послабити дію змови, а в деяких випадках і зовсім звести його нанівець. Тому питущої людини від них потрібно захистити всіма можливими способами.

Дієві замовляння від пияцтва на воду для домашнього застосування

Змова від пияцтва на воду

Молитва ця читається на воду, якою потім напоїти слід п’яницю (можна додати в чай, кава). Текст:

“В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Один чоловік народився, жив та переставився. Як він мертвий, так і (ім’я п’яниці) спиртного в рот не бере, не п’є. Як мертва рука в одного, так і не наллє вина іншого рука, до уст своїх не несе, собі в рот горілку не ллє. (Ім’я п’яниці) більше в чашу вина не наливає, алкоголь не випиває. Я хрещуся, (своє ім’я), хрестом, хрестом і ограждаюсь, від спиртного рятуюся. Іоанн Хреститель, допоможи мені, рабові Божому (ім’я п’яниці) від вина рятівником будь. Міцно моє слово, не перебити його нікому. Амінь (3 рази)

Ще один ефективний змова від алкоголізму

Особливість цієї змови в тому, що читається він на воду тільки 19-го числа, в будь-якому місяці. Заговорена вода підмішується алкоголіку в будь-які напої і рідкі страви. Текст:

“ Як не знав Господь Бог Ісус Христос горілки не пив її і не терпів, як Матінка Пресвята Богородиця і всі святі угодники не знали випивки, не пили так не терпіли, так само і ти, Божий раб (ім’я п’яниці), відмовишся від випивки і откачнешься навіки. Амінь!»

Дія змови може початися вже після одноразового прийому, в деяких випадках він вимагає повторення до першого прояву потрібного результату.

Старовинне замовляння від пияцтва на склянку води

Читати ця змова може і сам алкоголік, який бажає подолати свою залежність, і рідні питущого людини, що відмовляється від лікування. Заговоренную воду потрібно обов’язково випити до краплі (як варіант – подати склянку з рідиною під час похмілля). Читаються слова змови триразово:

“Хмелі, княже, буйна голівонька твоя. Волоссям вниз не развевайся, а до долу уливайся. Не знайомий я тобі, не бував у твоєму житлі. На верх сирого дерева до государю лізь, по бочках медвяним та пивним. Не ляжуть нехай на людину (ім’я п’яниці) слова лихі і справи твої злі. Чашу нехай він испивает, та проти похмілля з нього пропадає. Хмелі, княже, у себе сиди собі, аки на царство своєму цар сидить, а до мене в хату не ходи!»

Дивіться ще 5 способів лікування від алкоголізму за допомогою магічних ритуалів від народних цілителів:

Ссылка на основную публикацию