Змова від переляку дитини і вагітної: народна магія

Якщо ваша дитина без видимих ??причин поводиться неспокійно: погано спить, багато плаче, заходиться в істеричних припадках, можна прочитати змова від переляку. Поговоримо про те, як виконувати цей обряд правильно.

Змова від переляку на воску

Для здійснення обряду приготуйте дев’ять воскових церковних свічок. Їх необхідно придбати в храмі строго в п’ятницю. Також потрібно вночі набрати води з природного джерела — вона теж знадобиться. Якщо немає можливості добути такої води, візьміть освяченої в церкві.

Воду необхідно перелити в металеву ємність. Ідеально, якщо ця чаша буде зі срібла — даний метал має найбільш позитивною енергетикою.

Посадіть або покладіть дитину так, щоб його погляд був спрямований на двері. Запаліть свічки і починайте по одній капати воском в чашу з водою. Ємність потрібно розташувати над головою дитини.

Спочатку потрібно прочитати молитву «Отче наш» тричі. Після цього починайте змова від переляку у дитини читати на воду, схилившись над чашею. Текст змови наступний:

Воду, використану для здійснення обряду, необхідно вилити. Але спочатку окропити їй обличчя дитини. Недогарки свічок закопайте в землю.

Змова від переляку зі свічками

Для здійснення цього обряду вам знадобиться три церковні воскові свічки. Їх потрібно розтопити і злити віск в емальовану ємність. В окремій мисці повинна знаходитися тала вода.

Посадіть дитину обличчям до дверного отвору. Тримаючи чашу з водою над його головою, починайте повільно зливати розплавлений віск в рідину. При цьому необхідно засуджувати слова змови:

Окропіте обличчя дитини заговорённой водою. Залишки рідини потрібно вночі вилити в землю, а недогарки свічок закопати.

Змова від переляку вагітної

Сильний стрес, пережитий вагітною жінкою, може дуже сильно позначитися на майбутню дитину. Коли малюк з’явиться на світ, він буде страждати від безпричинних страхів і часто хворіти. Щоб уникнути подібних неприємностей, потрібно прочитати змова від переляку вагітною.

Доведеться знайти собаку з певним забарвленням — під очима тваринного повинні розташовуватися світлі плями. Дворнягу потрібно нагодувати, примовляючи слова змови:

Цей спосіб допоможе уникнути проблем зі здоров’ям малюка в майбутньому і усунути внутрішньоутробний переляк.

Народні змови від переляку

Ці методи з давніх-давен застосовували народні знахарі, до яких матері малюків зверталися за допомогою. Використовуйте дані способи змов тільки в тому випадку, якщо помітили у дитини такі ознаки:

  1. Регулярний плач без видимої причини. Маленькі діти плачуть часто, але якщо заспокоїти малюка ніяк не вдається і він буквально закочується в істериці, можна говорити про переляк
  2. Нервові здригання під час сну. Якщо дитина просто іноді сіпається уві сні, коли йому щось сниться — це нормально. Але коли він неспокійно метається по ліжку і його тіло зводить нервова судома — можна турбуватися
  3. У більш дорослих дітей можуть спостерігатися такі ознаки, як депресія, млявість, швидка стомлюваність, відсутність інтересу до ігор і розваг. Якщо такі явища не пов’язані з хворобою і спостерігаються без видимої причини, потрібно читати змову з переляку

Якщо ви відмітили якусь ознаку, можна здійснити обряд, спрямований на лікування від переляку.

Також варто прочитати змова від переляку над новонародженим, якщо під час вагітності жінка пережила сильний стрес або зазнала сильний переляк сама.

Змова від дитячого переляку: спосіб перший

Посадіть дитину на дерев’яний табурет, розміщений в центрі кімнати. Самі встаньте за спиною і покладіть долоні йому на маківку. Починайте читати наступний змову:

Після читання змови буде добре, якщо дитина годину-другу поспить. Поступово його поведінку прийде в норму, а переляк пройде. Якщо з першого разу обряд не подіяла, його потрібно повторити ще два рази, в різні дні.

Народний змова від переляку немовляти: спосіб другий

Ця змова можна читати для профілактики переляку — він діє як магічний оберіг, ставить невидимий захисний блок, який не дозволить негативної енергії вплинути на психіку малюка.

Читати таку змову необхідно в перші дні життя немовляти. Текст звучить наступним чином:

Дивіться відео про те, як читати змову з переляку:

Поради та рекомендації

Народні змови хороші тим, що вони є засобом білої магії. Тому, навіть при невмілому чи неправильному використанні вони точно не принесуть шкоди ні дитині, ні того, хто проводить магічний обряд.

Якщо ви хочете, щоб змова виявився найбільш ефективним, скористайтеся наступними рекомендаціями:

  • Бажано, щоб текст змови читала мати малюка, тому що їх родинний зв’язок найбільш сильна. Також материнська любов має дуже потужною цілющою енергетикою, що також сприяє швидкому одужанню
  • Посилити ефективність змов можна молитвами. Їх потрібно читати рано вранці, звертаючись до того святого, під ім’ям якого був хрещений дитина. Якщо ж його ще не хрестили, молитви не допоможуть. Хрещеній повинна бути і мати
  • Обряд на позбавлення від переляку потрібно робити, коли Місяць перебуває в порядку спадання фазі. Змова, прочитаний на зростаючу Місяць сили не має і зцілити дитину не допоможе
  • Вимовляєте слова чітко, ясно і зрозуміло. Краще завчити текст заздалегідь, щоб не запинатися. Змова — своєрідний запит, який ви відправляєте Вищим силам. Тому він повинен звучати правильно, щоб був сприйнятий потрібним чином

особливо важливо: Перш ніж вдаватися до засобів народної магії переконайтеся, що причина нездоров’я дитини саме з переляку, а не в якусь хворобу.

Ссылка на основную публикацию