Змова від папілом — лікуємося народними засобами

Змова від папілом і родимок допоможе позбутися від негарних утворень на шкірі. За старих часів не було операцій і косметологічних процедур — дівчата зверталися до знахарів і цілителів. Спробуємо і ми розібратися в народні способи лікування папілом.

Кому підходить змова від папілом?

«Забалакати» папілом варто спробувати в таких випадках:

  1. Ви боїтеся оперативного втручання — не кожна людина ризикне видаляти папілом, бородавку або родимку за допомогою хірурга. Якщо у вашій голові є ірраціональний страх лікарів — змови і народні способи лікування ля вас
  2. Видалити папілом у лікаря дорого — сімейний бюджет не витримає таких витрат. Поки ви відкладаєте гроші на операцію, спробуйте читати змови — раптом вдасться уникнути оперативного втручання
  3. У вашому населеному пункті немає хорошого лікаря, який спеціалізується на видаленні папілом. Тоді народні засоби і змови можуть стати оптимальним варіантом

Але ми все ж рекомендуємо попередньо обстежитися у лікаря, щоб бути впевненим в тому, що освіта на шкірі не злоякісного характеру.

У будь-якому випадку, змова не зашкодить. А якщо він допоможе, ви здорово заощадите на послуги лікарів.

Змова від папілом на траву

Цей варіант змови добре зарекомендував себе в позбавленні від родимок, навіть якщо вони досить великі. Що потрібно зробити для підготовки до обряду:

  • Налаштуватися. Щиро повірте в чарівну силу змови — ефект плацебо ніхто не відміняв
  • У умонастрої спокою і доброти виберіться в ліс або гай. Чим далі він буде перебувати від міста, тим краще
  • У лісі знайдете суху траву. Або нарвіть свіжої зелені — висушіть її будинку. В ідеалі трава повинна висохнути під променями сонця

Після цього можна приступати до самого обряду. Дочекайтеся доби, коли Місяць буде знаходитися в порядку спадання фазі. У цей період місячна енергія спрямована на зцілення, і ефективність змови виростає в кілька разів.

Прокиньтеся рано вранці, дістаньте заготовлену суху травинку. Акуратними рухами доторкніться травою до родимці або папіломі і починайте читати наступний змову:

Чарівні слова потрібно вимовити три рази — чітко, впевнено і без запинок. Але на цьому обряд не закінчується — вам потрібно вийти на вулицю і відшукати сухе деревце або кущ. Поруч з рослиною викопайте невелику ямку, покладіть в поглиблення заговорений травинку і закидайте землею.

важливо: копати треба голими руками, не використовуйте для цього ніяких механічних пристроїв.

На цьому обряд вважається закінченим. Коли зачарована травичка в землі повністю згниє, папілома або родимка зникне.

Змова від папілом на молоці

Цей варіант змови підійде, якщо у вас є можливість дістати свіже сільське молоко. Воно повинно бути парним, бажано, ще теплим.

Обряд проводиться на спадаючу Місяць три доби поспіль. Приготуйте молоко і налийте його в невелике блюдце. Тримаючи посудину в руках, скажіть слова змови, дивлячись прямо в молоко:

Потім намочіть долоню лівої руки заговореним молоком і акуратно протріть папілом кожним пальцем по черзі. Після цього дочекайтеся, поки рідина на утвореннях підсохне.

важливо: Не можна приймати душ після змови протягом доби. Дозволяється лише помити руки. Тому бажано помитися перед ритуалом.

Якщо обряд не подіяла з першого разу, його можна повторити через місяць.

Грошовий змова від папілом

Це дуже древній спосіб народного цілительства, для якого вам знадобиться дрібна монетка. Обряд проводиться на спадаючу Місяць. Але не можна робити його в ніч перед молодиком — майте це на увазі

Виберіть зі скарбнички найстарішу і непоказну монетку. Прикладіть металевий предмет до папіломі і скажіть текст змови:

Тричі повторіть магічний текст. Потім виходите на вулицю, відшукайте людне місце і віддайте монетку випадковому перехожому. Вам пощастить, якщо зустрінете жебрака, що збирає милостиню — у нього несподівана щедрість сторонньої людини не викличе здивування.

Цілюща магія почне працювати, коли рука приймає торкнеться заговореної монети.

важливо: Не можна віддавати заговорений монету дитині. Справа в тому, що такий обряд має ефект переклад — свою хворобу ви віддаєте того, кому вручаєте гроші.

Якщо ви не готові «передарує» болячку зовсім незнайомій і ні в чому не винному людині, краще вибирайте інші варіанти змов, щоб не мучила совість.

Майте на увазі — якщо у вас кілька папілом, для кожної потрібно використовувати окрему монетку. В один день дозволяється заговорювати не більше дев’яти родимок або бородавок. Наступного разу проводити обряд можна тільки через сорок днів. Повторюйте його, поки некрасиві освіти повністю не зникнуть з вашого тіла.

Дивіться відео про те, як читати змову від папілом і бородавок:

Змова від папілом на картоплю

Заговорити і вилікувати папіломи можна за допомогою звичайної картоплі. Народні знахарі вважали, що цей овоч має цілющі властивості — він буквально витягує «заразу» зі шкіри.

Обряд проводиться три рази — три дні поспіль. Тому вам знадобиться три великі картоплини. В ідеалі вони повинні бути вирощені власноруч в своєму городі.

Розріжте овоч на дві половинки. Першою водите по папіломі, одночасно читаючи всім відому молитву «Отче наш». Потім вийдіть з дому і закопайте заговорений картопля в землю. Другу половинку киньте через плече і скажіть змову:

Повторюйте обряд три дні поспіль. Коли картопля в землі згниє, тоді і ваші болячки пройдуть.

Ссылка на основную публикацию