Змова від ліні — як позбутися від ліні і почати діяти

Лінь дуже часто заважає нам в житті досягти бажаної мети. Вона непереборною перешкодою стає на нашому шляху, часто змушуючи відступати назад. Подумайте тільки, скільки всього ви могли б встигнути, і якого результату добилися б, якби позбулися звички лінуватися? На щастя, є спосіб вирішити цю проблему — змова, як позбутися від ліні раз і назавжди.

Як діє змова від ліні

Звичайна лінь є небезпека, адже чим більше ви піддаєтеся їй, тим сильніше вона опановує вами. Людина за своєю природою — дуже працьовите істота, але напади ліні часто заважають нам змінити своє життя в кращу сторону, загальмовують нашу самореалізацію, людина сама себе зупиняє і не виконує всі свої обов’язки належним чином.

Важко сперечатися з тим, що позбутися від ліні досить проблематично. Потрібно, щоб людина сама усвідомила, що це негативне почуття опускає його на дно, змирився з цим фактом і захотів докладати зусиль для усунення ліні.

На жаль, на сьогоднішній день вчені ще не придумали чудодійного зілля, яке б дозволило раз і назавжди позбавити нас від ліні. Але використовуючи спеціальні замовляння, ви усвідомлюєте, як сильно це почуття заважає вам в повсякденному житті, вони стимулюють вас активно боротися з лінню.

Завдяки такому магічному впливу ви наповнити додатковою енергією, яка дозволить нарешті на шматки розірвати пута ліні. Не потрібно боятися подібних ритуалів — при правильному виконанні вони не несуть негативних наслідків.

Якщо ви помічаєте, що ваш родич або друг долаємо лінню і йому потрібна термінова допомога, щоб налагодити життя в кращу сторону, допустимо провести ритуал по позбавленню від ліні для іншої людини. Головне, щиро хотіти йому допомогти і докласти максимум зусиль для цього. Тоді зовсім скоро ви помітите динаміку позитивних змін.

Приклади змов від ліні

Далі ми розглянемо перевірені змови, які змусять вас встати з дивана і почати здійснювати активні дії.

Змова від ліні для жінки

Якщо у вашій родині є хтось дуже ледачий жіночої статі, існує хитрий спосіб заговорити її до роботи. Для цього вам потрібно приготувати їжу і розкласти її таким чином, щоб перша порція дісталася найледачішому члену сім’ї, а потім вже всім іншим і тільки в самому кінці — особисто вам.

Після того, як всі поїли, вам потрібно вимити весь посуд, при цьому спочатку миється посуд всіх членів сім’ї і лише в кінці — ледачі. Під час цієї дії потрібно вимовити слова змови:

Через деякий час ви не встигнете помітити, як ваша Ледарка перетвориться в активну і працьовиту дівчину, яка буде старанно допомагати вам по дому.

Змова на ледачого чоловіка

Ваш чоловік — ледар, який не робить вам ніякої допомоги і не реагує ні на які прохання і вмовляння? Тоді пора підключати на допомогу магію!

Для цього, коли місяць буде перебувати у фазі повного місяця, вам потрібно буде усамітнитися в безлюдному місці (на вулиці), з собою берете будь-яку непотрібну річ свого чоловіка. Її потрібно розстелити на землі і вимовити такий магічний текст:

Потім необхідно закопати заговорений предмет поруч з мурашником, при цьому п’ять разів вимовити чарівні слова:

Коли завершите процедуру і будете йти додому, насипте невелику кількість цукру поруч з мурашником і скажіть фразу «Сплачено!».

Змова собі від ліні варіант перший

Читайте цю змову, коли на вас в черговий раз нападе напад ліні.

Змова для себе варіант другий

Ритуал від ліні

Щоб провести це магічна дія, вам потрібно буде запастися шматком чорного хліба і медом. Намазуєте хліб тоненьким шаром меду і тричі вимовляєте змова:

В кінці потрібно додати ключ змови. Зазвичай застосовують такі ключі: «Амінь», «Хай буде так», але ви можете брати і свій варіант, якщо такий у вас є.

Описаний варіант змови може бути застосований і особисто для вас, і для третьої особи. Якщо ви будете робити обряд для іншої людини — простежте, щоб він обов’язково з’їв заговорений кусень хліба.

Змова від ліні дитини

Вам дістався ледачий дитина, який не бажає надавати допомогу в домашніх справах, а також відрізняється поганою успішністю в школі? Зверніться по допомогу до старовинного обряду проти ліні.

Він відрізняється великою силою, для його виконання вам потрібно буде дістати будь-який предмет, який носила стара кінь (можете взяти стремено, підкову, батіг або сідло). Гарненько очистіть цю річ від бруду, помийте його в семи чистих водах, а потім просушіть в променях сонячного світла.

Потім предмет заговорюється за допомогою таких слів:

Після цього, потрібно покласти заговорений річ перед своєю дитиною, а самому — розвернутися і не сказавши ні слова піти в іншу кімнату. За умовами обряду потрібно ігнорувати розпитування дитини, просто необхідно, щоб заговорений предмет знаходився поруч з ним.

Важливо, щоб ліниве чадо взяло заговорений предмет в руки — тоді й почнеться дія змови. Це дієвий ритуал, який неодноразово доводив свою ефективність.

Тепер ви знаєте, як за допомогою змов прогнати лінь подалі від себе або від близької людини. Якому б з варіантів ви не віддали перевагу, завжди вірте в його силу, адже саме віра є тим важелем, який активує будь-який магічний вплив.

Також пропонуємо вам переглянути відео, яке мотивує вас ніколи більше не лінуватися

Marissa

Ссылка на основную публикацию