Змова від куріння, який точно допоможе

Якщо ви залежні від нікотину, і не здатні кинути шкідливу звичку самостійно, змова від куріння допоможе. Також його можна читати не самому курцеві, а його близькій людині, яка хоче допомогти. При цьому зовсім не обов’язково розповідати, що ви збираєтеся виконати магічний ритуал. Розповімо, як читати таку змову правильно.

Правила та рекомендації

Змова від паління діє в такий спосіб: після здійснення обряду курець починає відчувати відразу до запаху диму, у нього пропадає тяга до сигарет. Але важливо враховувати деякі правила, щоб магічний ритуал точно подіяв.

Ці правила такі:

  1. Враховуйте підлогу курця. Якщо від шкідливої ??звички необхідно позбавити дівчину, читати текст необхідно в наступні дні тижня — в середу, п’ятницю, суботу. Якщо ж від нікотинової залежності страждає чоловік — в понеділок вівторок або четвер
  2. Неділя — не самий відповідний для читання змов день тижня. Також утримайтеся від здійснення магічного обряду в пост — він не зробить бажаного дії

Далі поділимося перевіреними способами змов, які точно допоможуть курцеві перемогти шкідливу звичку.

Спосіб уві сні

Ця змова від куріння читати самому курцеві необов’язково — за нього це зробити може близька людина за умови, що ви проживаєте в одній квартирі.

Необхідно дочекатися, поки курець засне і настане опівночі. Треба встати біля узголів’я його ліжка і тричі вимовити текст змови:

Змова почне діяти вже наступного ранку — поступово тяга до паління у залежного від нікотину людини почне знижуватися, і він зцілиться від шкідливої ??звички.

простий змову

Цей варіант змови також читається не самим курцем, а його родичем або близькою людиною. Важливо враховувати такий нюанс — якщо страждає від шкідливої ??звички неповнолітній, стояти під час читання потрібно в головах його ліжка. Якщо ж курець старше, вставати треба біля його ніг.

Також, як і в попередньому випадку, дочекайтеся півночі і встаньте біля сплячого. Вимовте наступні слова виразним пошепки:

Дія цієї змови миттєве — заговорений людина вже на наступний ранок перестане тягнутися до сигарет.

Ритуал на вінику

Цей варіант змови підходить для читання самим курцем. Для здійснення магічного обряду знадобиться вже розпочата пачка сигарет. Також необхідно купити банний віник. Він повинен бути висушеним і вже раніше використаним.

Дістаньте одну сигарету з розпочатої пачки, підпаліть віник і, стоячи над клубами диму, скажіть заповітні слова:

Сигарету тримайте строго над димом і продовжуйте повторювати текст змови до тих пір, поки дим від палаючого віника повністю не перестане йти.

Після того, як віник згасне, сигарету покладіть під пахву і, намагаючись не впустити, підійдіть до пачки, звідки діставали сигарету. Приберіть її на місце і постарайтеся забути, яка саме використовувалася для обряду.

Продовжуйте курити. Як тільки пачка закінчиться, і зачарована сигарета буде викурена, тяга до нікотину пропаде. З’явиться огиду до тютюнового диму, а ви повністю позбудетеся від шкідливої ??звички.

для віруючих

Цей варіант змови є молитву. Тому застосовувати цей спосіб може лише віруюча і хрещений чоловік. Якщо ви атеїст, спосіб навряд чи подіє.

Дочекайтеся заходу. Як тільки на вулиці стемніє, поставте перед собою велике дзеркало і запаліть три церковні воскових свічки. Їх потрібно поставити між собою і глянцевою поверхнею дзеркала таким чином, щоб полум’я відбивалося в дзеркалі. Весь інший світ необхідно погасити — в кімнаті повинно бути досить темно. Також переконайтеся, що вам не завадять домочадці, і в приміщення для обряду часом не забіжить домашня тварина.

Потім необхідно тричі прочитати наступну молитву:

Після того, як ви сказали заповітні слова, тушкуйте свічки і відразу ж вирушайте спати. Такий змова повинен моментально позбавити від тяги до нікотину. Але навіть якщо невелике бажання закурити з’явиться, ви повинні відразу згадати від обіцянку, даному Богу.

Дивіться відео про те, як читати змову від куріння:

На осиковий гілку

Якщо жоден спосіб не допоміг позбавитися від нікотинової залежності, допоможе наступний спосіб. Він досить важкий, і навіть трохи зловісний, але про шкідливої ??звички ви забудете назавжди.

Дочекайтеся п’ятниці — це найсприятливіший день тижня для здійснення даного обряду. Саме в п’ятницю найкраща енергетика.

Увечері вам необхідно вирушити на кладовище. Бажано, щоб дорога на цвинтар проходила через ліс, бо по дорозі ви повинні знайти осиковий гілку. Підберіть її і, тримаючи в лівій руці, йдіть в зловісне місце.

Як тільки прийдете на цвинтар, відшукайте свіжовикопану яму, приготовлену для чийогось поховання. Вимовте заповітні слова і киньте гілку в яму. Текст змови наступний:

Вимовте слова тричі. Після цього мовчки можна йти з цвинтаря.

Змова від куріння — відмінний спосіб позбутися від нікотинової залежності, якщо традиційні методи не допомагають. Сила самонавіювання і психологічну дію змови дуже сильно впливають на відмову від шкідливої ??звички.

Переконатися в тому, що ви кинули остаточно, можна через 21 день, за умови, що за цей час ви жодного разу не доторкнулися до сигарет. Нікотин повністю виводиться з організму, а фізична залежність зникає саме за такий термін. Але часто залишається залежність психологічна, яку потрібно постаратися подолати.

Ссылка на основную публикацию