Змова від кашлю для дорослих і дітей

Кашель є одним з найбільш частих і неприємних симптомів респіраторних захворювань. У сезон застуд він докучає багатьом хворим і заподіює чимало мук, особливо якщо набуває затяжного характеру. Зазвичай для лікування кашлю застосовуються спеціальні лікарські засоби, представлені в аптеках у величезному різноманітті. Проте позбавлення від цієї напасті і одужання настануть набагато швидше, якщо разом в аптечними препаратами поєднувати магічний змову від кашлю.

Принцип дії змови від кашлю

Всякий магічний змову представляє особливу вербальну формулу, яка набирає тісний контакт з енергетичним полем людини і відчутно допомагає на нього певним чином впливати. Змова від кашлю також не є винятком.

Змова від кашлю відноситься до категорії лікувальних обрядів. Принцип дії будь-якого лікувального змови зводиться до того, що його вібрації, повідомляючи із біополем хворого, запускають спеціальну програму, в результаті якої відбувається настройка людського організму на одужання. За такою ж схемою і веде свою роботу змова від кашлю.

Змова від кашлю: обряди на різні випадки

Змова від кашлю після застуди ( «жаб’ячий змова»)

Дуже простий змова, який швидко допомагає усунути кашель. Читають його зазвичай в період лікування простудних захворювань, коли основні ознаки недуги вже пішли (тобто хворий почав йти на поправку), але кашель залишився в якості залишкового симптому. Слова змови такі:

Змова від кашлю на воду для вмивання

Змова від кашлю, вимовний на святу воду, взяту в церкві. Церковна вода застосовується в багатьох ритуалах і обрядах, тому бажано, щоб її запаси завжди були у вашому домі.

Слова змови, цього нижче, потрібно начитати на освячену водицю, потім використовувати це магічний засіб для щоденного вмивання — аж до відступу кашлю. Текст змови:

Змова від кашлю на голки

Даний змова від кашлю орієнтований на ті випадки, коли кашель супроводжується ще першением і болем в горлі.

Для початку потрібно підготувати всі необхідні для обряду предмети: церковна свічка — 1 штука, нові швейні голки — 6 штук, чаша з чистою водою, пінцет (Щоб тримати голки). Час проведення ритуалу — захід сонця.

Порядок дій виконавця:

  1. Запалити свічку, дочекатися гарного полум’я, вимовити перше речення змови.
  2. Взяти одну голку, розжарити її кінець на свічковий полум’я до червоного (тримати голку краще пінцетом, щоб не обпекти собі пальці). Розпечену голку кинути в чашку з водою, вимовляючи при цьому друге речення змови.
  3. Провести аналогічні дії з рештою 5 голками, промовляючи для кожної відповідну частину змови від кашлю.
  4. Після того, як всі голки виявляться у воді, потрібно невеликими ковтками 6 разів обережно випити з чаші (будьте обережні з голками). Якщо обряд виконується для лікування дитя, воду йому можна давати з чайної ложечки (також 6 разів). Вода в ємності повинна залишитися.
  5. З настанням світанку взяти цю чашу з водою і голками, попрямувати до самотнього дереву: голки встромити в кору рослини (стовбур), залишки води вилити під коріння. Додому йти, не озираючись і не заводячи ні з ким розмов.

Текст змови наступний:

Якщо кашель супроводжується болем в горлі

Нижче даний змова від кашлю актуальний для випадків, коли хворого разом з кашлем турбує і сильний біль в горлі. Текст нашіптує на склянку зі святою водою:

Заговорений воду хворому треба випити, або прополоскати нею горло.

Змова від затяжного кашлю

Тривалий кашель лікують водою, на яку наговорив наступний нижче змову. Вода ця використовується для вмивання. Період проведення обряду — 3 дні поспіль (пропускати не можна).

Текст потрібно читати на заході сонця, після цього відразу ж вмитися заговореної водою (або умити хворого, якщо ритуал виконується для іншої людини). слова:

Змова-оберіг від кашлю та застуди

Якщо ви бажаєте якомога менше стикатися з застудою і всіма неприємними симптомами, їй супутніми, рекомендую захистити себе (або своїх близьких) за допомогою одного простого змови. Читайте його в ранковий час доби, до того, як приступите до вмивання. Особливо корисно використовувати цю змову в сезон застуд. Текст такої:

Ще кілька змов, які забезпечать вам здоров’я і довголіття, — дивіться на відео:

Якщо кашляє дитина

Так вже закладено, що діти мають більш слабким, в порівнянні з дорослими людьми, імунітетом. У сезон застуд багатьох з них хвороба не обходить стороною. Будь-яка мати тяжко переносить страждання свого рідного чада, і будь-яка мати може захистити свою кровиночку від недуги за допомогою народного змови.

Якщо кашель атакував дитини, допомогти позбутися симптому може змову на бджолиний мед. Вимовляти його повинна або мама дитини, або бабуся, або інша людина, точно не бажає малюку зла. Вважається, що змова спрацює ефективніше, якщо його прочитає хрещена мати малюка.

Текст змови слід наговорити на чайну ложечку натурального меду, потім розчинити бджолопродукти в теплій воді і напоїти вийшов напоєм дитини. слова:

Ритуал повинен проводитися кілька днів поспіль — поки малюку не стане легше.

Допускається проголошення цієї змови на сироп від кашлю — щоб магія посилила лікувальний ефект аптечного препарату.

Нюанси лікування кашлю у дитини за допомогою змови

Діти від природи дуже вразливі. Тому виконавець повинен дотримуватися делікатність при використанні магічних замовлянь для лікування дитини. Рекомендується дотримуватися кількох умов:

  • змова потрібно вибирати максимально простий, щоб ненароком не налякати дитину, що не збентежити його, а краще взагалі не проводити ритуал на його очах;
  • заговорювати препарати повинні бути приємними і, бажано, солодкими на смак — щоб малюк не відмовився їх приймати;
  • не варто читати змову при скептично налаштованих домочадців;
  • воду краще давати в непрозорій посуді, щоб не викликати зайвих питань;
  • ритуал повинен виконуватися до ослаблення хвороби і помітного поліпшення стану хворої дитини.

Самостійне використання змови від кашлю

Цілющі змови в більшості своїй відносяться до білої магії. Умовою їх ефективності виступає обов’язкова віра виконавця (хворого) в силу магії і силу слова. Людина, що застосовує змова від кашлю, неодмінно повинен вірити в силу магічного впливу і не сумніватися в позитивному результаті — тоді одужання настане в найкоротші терміни. Багато змови від кашлю супроводжуються ще певним комплексом ритуальних дій — їх потрібно виконувати в точності з інструкцією, виключати нічого не можна.

Застосування лікувальних змов від кашлю ні в якому разі не означає повну відмову від медичних препаратів. Використання ліків має бути обов’язковим! народні ж змови від кашлю нобхідно застосовувати поряд з традиційною терапією як не основного, а допоміжний засіб.

Ссылка на основную публикацию