Змова від ячменю на оці: себе чи для дітей

Ячмінь на оці – захворювання вкрай не приємне, знайоме майже кожній людині. За законом підлості, часто трапляється так, що болячка ця виникає якраз напередодні важливих подій, коли людина має бути при повному параді. Які дії зробити в цьому випадку? Можна звернутися до лікаря і спробувати вилікувати хворобу за допомогою сучасних медичних препаратів. А можна згадати досвід наших предків і позбутися від недуги за допомогою спеціальних змов від ячменю, які століттями виручали народ.

З точки зору медицини, ячмінь на оці зазвичай виникає при переохолодженні або перед застудою і свідчить про ослабленому імунітеті. Однак у минулому серед народу була поширена думка, що ця напасть є наслідком негативного магічного впливу – пристріту. Мабуть, всі знають ритуал, при якому який вискочив на оці недузі показують дулю чи плюють на нього.

Подібний обряд часто супроводжує найвідоміші замовляння від ячменю, перевірені не одним століттям. Використання дулі не є випадковим. У давнину цього жесту надавалося сакральне значення: народ вірив, що фіга здатна протидіяти нечистій силі.

Особливості використання замовлянь

Заговорювання ячменю не вимагає особливих магічних навичок. Впорається з цим завданням будь-яка людина. Простота виконання і доведена ефективність – одні з найсильніших якостей змов.

Замовляти можна в будь-який день місячного місяця – фаза місяця ніякої ролі тут не грає. Все, що потрібно від виконавця, – це знання тексту змови і сильне бажання вилікуватися від болячки самому або зцілити свого близького людини. Ритуали по усуненню болячки повинні проводитися емоційно, у деяких обрядах потрібно також ефект несподіванки.

Всі існуючі нині змови, допомагають позбутися від цієї хвороби, пройшли перевірку часом і не одним поколінням людей, тому їх результативності можна бути впевненим у повній мірі.

Як заговорити ячмінь на оці самостійно?

Класичний обряд

Цей спосіб заговорювання – самий популярний і простий. Потрібно зробити дулю і показувати його хворому оці зі словами:

“Ячмінь, ячмінь, даю тобі дулю. Що на нього захочеш, те й купиш. Сонце на захід іде, день йде на результат, в оці ячмінь йде на ізвод. Амінь (3 рази)«.

На дулю

Зробити фігу і обвести нею за годинниковою стрілкою очей з гнійників, примовляючи:

“Ячмінь-ячменюшка, на тобі дулю – на нього ти конячку собі купиш. Та здохне конячка, а ячмінь усохне».

Повторивши змова 3 рази, необхідно зробити плювок через ліве своє плече.

З плювком

Вказівним пальцем обвести за годинниковою стрілкою очей зі словами:

“Ячмінь, ячмінь, на тобі дулю. Чого схочеш – те й купиш. Купи ти собі топорок, себе рубі впоперек».

Після цих слів треба різко плюнути на хворе око.

Ще один спосіб на плювок

Плюньте через своє ліве плече на хворе око і вимовити вголос:

“Ячменец-ячмінь, йди під пень – сидить там лінь. Лягайте спати вдвох та вогнем згорите. Амінь!»

На сучок

Дочекайтеся заходу сонця, потім змочіть спочатку слиною безіменний палець, після цього цей же палець змастіть сажею з печі (у міських умовах для отримання сажі можна спалити кілька сірників). Знайдіть сучок на будь дерев’яної поверхні, тим же пальцем обведіть навколо сучка, а після – навколо хворого ока, примовляючи вголос:

“Господи, благослови. Як сонечко – на захід, а день – на результат, так і на оці порошину піде на ізвод. Зійде сам, як чоло почорніє. Ключ і замок моїм словам».

На гребінець

Прикладіть на оці, на якому влаштувався ячмінь, гребінець і промовте:

“Ячмінь ріс та ріс, але прийшов покіс. Ячмінь той скосили та знахаря прохали: дідусь-ведунок, нам заговори ячменек, щоб на ліс йшов він і на воду, на лугову траву з раба Божого (ім’я хворого) пішов. Амінь (3 рази)«.

Після виголошення цих слів плюньте тричі на свій безіменний палець і обведіть їм тричі за годинниковою стрілкою хворе око.

Простий змова для самостійного використання

Ця змова можна читати самостійно, якщо поруч немає нікого, хто б міг надати допомогу. Для ефективності слова можна поєднувати з показуванням фіги хворому оці.

Текст наступний:

“Холодна водиця, висип болотна, за 33 гори, за 33 замку, за 33 дороги заберіть цей ячмінь з ока Божого раба (раби Божої) (своє ім’я). Нехай на всі ключі закриються всі замки і не підпустять більше хворість до тіла раба Божого (раби Божої) (своє ім’я) на віки вічні. Амінь(3 рази)».

Сильний спосіб від пристріту

Цим змовою можна скористатися в разі, якщо захворювання з’явилося в результаті пристріту. Попередньо необхідно підготуватися: купити 12 церковних свічок, взяти святу воду в храмі. Виходячи з церкви, про себе потрібно вимовити:

“Ячмінь, ячмінь, залиш мій очей, изведу я тебе за раз! Амінь!»

Прийшовши додому, слід добре вимити руки, всі свічки запалити, поруч з ними поставити посудину з освяченою водою і покласти ватний тампон (диск). Ватний диск потрібно змочувати святою водою і протирати їм болячку, примовляючи:

“Як отримують вроки від очей, так і изведется ячмінь за раз. Водою вмиється так швидко сховається. Повернеться до того, хто мені побажав суму. Як сказав, так і буде. Амінь (3 рази)«.

Ще один магічний спосіб з допомогою льоду:

Ссылка на основную публикацию