Змова від хвороб, щоб впоратися з недугою

Скільки існує людство на землі, рівно стільки ж і існують різні недуги. Сучасна медицина, звичайно, досягла небувалого прогресу і здатна вилікувати переважна більшість відомих нині захворювань. А ось в старовину наші прабабусі зверталися до допомоги медицини виключно народної і нерідко її поєднували з сільської магією, застосовуючи цілющий змова від хвороб. Використовується настільки нетрадиційний метод позбавлення від хвороб деякими людьми і зараз.

Змова від хвороб і його основні різновиди

Ніхто не буде заперечувати, що будь-яке захворювання, навіть несерйозне у вигляді банальної легкої застуди, вибиває людини зі звичного йому ритму життя і завдає чимало незручностей. Якщо ж хвороба протікає ще у важкій, ускладненій формі, вона послаблює хворого не тільки з фізичної сторони, але і з моральної.

А що робити з окремими випадками, коли традиційна медицина відмовляється від хворого, коли медикаментозне лікування не дає ніяких результатів, коли доктора тільки розгублено розводять руками? У подібній ситуації багато хто згадує про древніх цілющих методах, випробуваних не одним поколінням людей, — різних лікувальних змовах і обрядах. Звернення по допомогу цілющої магії часом стає єдиною надією убитого захворюванням людини.

Змова від хвороб собою являє магічне заклинання, що ставить за мету усунути хвороба, від якої страждає сам виконавець, або замовник. Використовуватися він може також з профілактичним призначенням.

Є велика різноманітність чаклунських змов, які допомагають вилікувати ту чи іншу недугу. Їх класифікація варіюється в залежності від ураженої хворобою області та від симптомів, що турбують хворого. В цілому, виділити можна кілька основних різновидів лікувальних ритуалів:

  • профілактичні змови — захисні обряди, які допомагають попередити розвиток будь-яких хвороб. Вони можуть читатися, якщо навіть людина абсолютно здорова і не спостерігає у себе ніяких симптомів;
  • універсальні обряди — подібні змови вимовляти можна при будь-якої хвороби;
  • змови, вимовлені для лікування якоїсь конкретної хвороби — діють по відношенню до окремо взятих захворювань;
  • цілющі ритуали, що застосовуються при лікуванні дитячих недуг — вони виведені в окрему групу, так як змова для хворої дитини читається, найчастіше, матір’ю, або бабусею.

Так як змова від хвороб спрямований на позбавлення від захворювання або болю, нормалізацію самопочуття, рекомендується його читати в період ущербної місяця. Енергетика нічного світила в цей час добре допомагає усунути будь-який негатив. В особливих випадках магічний обряд може бути проведений і в іншу фазу, але обов’язково при цьому потрібно дотримати всі умови інструкції.

Профілактичні та універсальні змови від захворювань

Профілактичний змова від будь-якої хвороби

Цей короткий змова є захисною молитвою, яка допомагає попередити розвиток будь-якої недуги. Його вимовляти можна за себе, за дітей, за своїх рідних. Оберіг проговорюється до світанку:

Універсальний змова від хвороб

Це змова, супроводжуваний обрядом. Перша частина ритуалу проводиться в стінах церкви, друга — вдома. Спочатку потрібно відвідати Божий храм, купити там 3 свічки і набрати святої води. Також обов’язково слід поставити свічки перед іконами (будь-якими), помолитися, попросити допомоги і Бога і його угодників, попросити у Господа благословення на одужання, слідом за цим перехреститися і відправлятися до себе додому.

Будинки потрібно заспокоїтися, запалити свічки в будь-якій кількості, поставити поруч ікони святих і ємність з освяченою водою, зосередитися на зцілення і прочитати на воду слова змови (не менше 7 разів):

Воду, на яку нашептав змова, треба щодня по чуть-чуть підливати в їжу і напої хворого, і робити так 2 тижні. Якщо після всіх маніпуляцій хвороба не покине хворого, обряд і змова потрібно повторити.

Змова для вичитки важкої (смертельної) хвороби

Якщо хворий страждає вже досить довгий час, а медикаментозне лікування не приносить плоди, можна спробувати відчитати його недуга за допомогою нижче даного змови. Слова наговорювати на майку або сорочку хворого, в якій він спав (прати її не треба). Вимоги до виконавця:

  • змова читати на відкритому повітрі (ліс, поле);
  • ритуал здійснювати в абсолютній самоті;
  • повне мовчання протягом усього дня, коли обряд проводився.

Відповідні дні — все, крім понеділка, суботи та неділі. Текст вичитку:

Коли змова від хвороби буде прочитаний на майку, її потрібно відразу підпалити і, не чекаючи, поки вона згорить до кінця, піти з місця виконання обряду. Озиратися назад не можна.

Змова від хвороб, якщо лікарі не можуть поставити діагноз

Даний змову застосовується, якщо природа захворювання не відома, і лікарі не в силах уточнити діагноз. Текст повинен читатися самим хворим перед сном, 12 разів:

Змова на швидке одужання

Щоб настало швидке зцілення від хвороби, найболючішого або людині, яка бажає йому допомогти, в період спаду місяця слід після 12 години ночі вийти на відкрите повітря і, дивлячись на нічне світило, вимовити слова змови:

З корисною інформацією про змови проти хвороб і з прикладами ефективних лікувальних ритуалів можна ознайомитися на цьому відео:

Змови для лікування окремих хвороб

Змова від застуди та грипу

Змова допомагає позбутися від застуди і усунути симптоми простудних захворювань. Слова цілющого заклинання читаються на мед (Для цього спеціально придбайте нову банку бджолиного меду). Ритуал можна використовувати і для дорослих, і для маленьких пацієнтів. Текст його вимовляється на мед рівно 7 разів:

Заговорений бджолопродукти необхідно з’їдати по одній чайній ложечці 3-4 рази за день. Для хворих на туберкульоз дітей солодкість потрібно розбавляти у воді (або в чаї) і поїти дитину, також 3-4 рази на день.

Обряд від шкірних захворювань

Змова цей ефективний відносно будь-яких дерматологічних хвороб. У ритуалі використовується запотівше скло або дзеркало. Вказівним пальцем правої своєї руки хворий повинен поводити спочатку по запітнілій поверхні, а потім цим же пальцем протерти болячки на шкірі, примовляючи:

Цілюще заклинання читається тричі. Перші результати виявляться через через кілька днів.

Змова для лікування жіночих захворювань

Це заклинання використовується з метою лікування від гінекологічних хвороб (жіночого безпліддя — в тому числі). Вимовляється змову протягом рівно 7 днів. без перерв і з вірою в одужання. Слова читаються після 12 години ночі, при світлі 2 палаючих свічок (погляд виконавиці повинен бути спрямований на їх полум’я. Вимовляється текст тричі:

Промовивши змову потрібну кількість разів, свічки слід задути. На другий і наступні дні обряд повторюється з тими ж свічками. На день сьомий їм треба дозволити догоріти до кінця.

Якщо хворіє дитина

Наведене заклинання — це змова від хвороб дитячих. Він допомагає захистити хворої дитини від можливих ускладнень, зміцнює його імунітет.

Спочатку потрібно невелика підготовка: потрібно налити в прозору банку чистою (бажано, ключовий) води, опустити в неї срібний хрестик, залишити ємність в такому вигляді на добу. Як пройде 24 години, потрібно з банкою (тримаючи її обома руками) встати посеред порожньої кімнати і вимовити магічні слова:

Наговореної водою потрібно поїти дитину, по 3 крапельки — в чистому вигляді, або додаючи в інші напої. Робити це слід через кожні 3 години. Воду слід також підмішувати в ванну при купанні, окропляти нею кути дитячої кімнати. Бажано ще змочити нею підвіконня і поріг.

Будь змову від хвороб — корисний чаклунський обряд, який допоможе впоратися з самими різними захворюваннями, адже давно доведено, що слово має цілющу силу. Використовуючи зцілюють ритуали, необхідно в точності виконувати всі потрібні вимоги і вірити в те, магія допоможе досягти одужання.

Ссылка на основную публикацию