Змова від головного болю: як правильно виконати, приклади

Кожен з нас рано чи пізно стикається з такою неприємністю, як сильний головний біль. Ця, здавалося б, дріб’язкова проблема часто може вивести нас з нормального ритму життя, порушити плани. Адже, спробуй бути уважним і врівноваженим, не проявляти роздратування і агресії, якщо голова просто розколюється.

І ось тут виникає питання: піти в аптеку і накупити таблеток, які допоможуть зняти цю набридливу біль, але вже точно, не принесуть користі організму. Або, може бути, скористатися нетрадиційними методами, які з успіхом застосовували наші предки.

Хоча офіційна наука і заперечує можливість позбавлення від цієї проблеми за допомогою магічних обрядів, але на практиці, різні змови і ритуали часто виявляються дуже дієвими.

Правила читання змов

Головні умови, які потрібно дотримуватися при застосуванні змов від головного болю.

  1. Змова буде максимально ефективний, якщо вам його буде читати інша людина. Тільки досвідчені знахарі можуть заговорювати себе самі.
  2. Людина з головним болем під час ритуалу повинен лежати. У кімнаті, де проводиться обряд, повинен бути напівтемрява і тиша.
  3. Читати текст потрібно над головою людини, поклавши на неї руки.
  4. У разі читання змови для себе, можна доторкатися до скронь або рухами по колу масажувати в скроневій області.

властивості змов

  • Часто магічні обряди проводяться за допомогою води. Вважається, що вода здатна взяти на себе будь-яку негативну енергію і позбавити людину від болю.
  • Потрібно не забувати, що всі магічні ритуали мають силу лише тоді, коли заговорює щиро вірить в успішність обряду і не піддає його сумнівам.
  • Існує безліч заклинань від мігрені. І, як правило, їх можна застосовувати в будь-яких випадках. Але, все-таки, при кожному виді болю, найбільш ефективним буде якийсь один з змов. Досвідчений знахар підбирає обряд індивідуально для кожної людини.
  • Змови і обряди, спрямовані на лікування хвороб, рекомендується проводити на убуваючу місяць. Саме місяць, що знаходиться в фазі спаду сприяє одужанню.

Найсильніші способи

При сдавливающей болю

Застосовується в тих випадках, якщо ви відчуваєте сильну здавлюючу головний біль.

У чисту прозору ємність необхідно набрати звичайну воду і три рази прочитати над нею «Отче Наш». Також потрібно помолитися святому Пантелеймону і перейти до змови.

Прочитавши молитву, потрібно окропити водою потилицю і лоб, і три рази мокрою рукою обвести

голову. Воду, яка залишилась, необхідно випити.

при мігрені

Якщо ви відчуваєте пульсуючий біль, який посилюється при напрузі або ходьбі, супроводжується нудотою і блювотою, то, швидше за все, це мігрень. Як правило, біль знаходиться з одного боку. В такому випадку, вам допоможе такий обряд.

Зачерпніть долонею правої руки чисту воду і окропити нею голову. Прочитайте при цьому такі слова:

Ця змова має найбільшу силу, якщо вимовляється на світанку. Але, якщо голова болить вечорами, можна проводити ритуал і на заході сонця.

Від раптової головного болю

Застосовується у випадках, коли людина раптово відчуває приступ гострого болю.

Гарненько потріть долоні до тих пір, поки не відчуєте тепло, прикладіть їх до закритих очей. Зосередьтеся тепер на свій біль і читайте змову:

Під час читання потрібно візуалізувати, що біль розсіюється, як туман і поступово покидає ваше тіло назавжди.

За допомогою ножа

Цей обряд на собі не проводиться. Заговорювати бере ніж за гостру сторону, а рукояткою починає хрестити голову людини, промовляючи при цьому:

Від головного болю у близьких

Використовується для лікування інших людей, які молодші за вас за віком.

Перехрестіть хворого, після чого біль повинна вщухнути.

При ранкової болю

Якщо ви прокидаєтеся з сильним болем в голові, вам допоможе ця змова. Встаньте в сторону сонця, що сходить і проведіть по голові вказівним пальцем. При цьому промовляти:

Ритуал з курячим яйцем

Потрібно взяти сире яйце і за годинниковою стрілкою обводити їм навколо голови хворого. Викочувати яйце необхідно пару хвилин, поки голова не припинить боліти.

«Як яйце котиться, так назад не повороту. І де прокотилися, там і болю не буде. Амінь. Сильний біль в голові по праву вважається одним з найбільш неприємних явищ, здатних перетворити наше життя на кошмар. Нерідко вона виникає при погодних змінах. стресах і нервовому напруженні. У таких випадках змови і різні ритуали виявляться дуже ефективними. Але, якщо причиною болю є магічне або енергетичний вплив, пристріт або псування, то змови не матимуть сили.

Також, якщо сильний головний біль викликаний серйозним захворюванням, то змову навряд чи вам допоможе. Якщо біль знову і знову дає про себе знати, рекомендуємо все-таки звернутися до лікаря.

Причиною частих головних болів може також бути дзеркало, яке висить таким чином, що не відображає ваше обличчя цілком. Потрібно розташувати його так, щоб всі домочадці могли бачити в ньому повне відображення своєї голови.

Рекомендуємо подивитися цікаве відео по темі:

Ссылка на основную публикацию