Змова від геморою — народний засіб лікування неприємної недуги

Змова від геморою допоможе позбутися від неприємної недуги. Але не забувайте, що народне цілительство — лише доповнення до традиційного медичного лікування. Обряд допоможе прискорити ефективність ліків і процедур в кілька разів.

Як працює змова від геморою: важливі правила ритуалу

До того, як ви почнете читати змови, прочитайте ці правила і дотримуйтесь їх неухильно. Це необхідно, щоб обряд подіяв.

Рекомендації такі:

  1. Не бійтеся. Є думка, що магічне втручання в життя і здоров’я може привести до негативних наслідків. Але це поширюється тільки на методи чорної магії, а цілительство відноситься до білих, тому працює тільки на благо
  2. Якщо ви людина віруюча, то в першу чергу використовуйте змови-молитви. Звернення до святих часто має більший ефект, якщо ви щиро і безумовно вірите в їх допомогу
  3. Вірте в чарівну силу змови. Ефект плацебо ніхто не відміняв — чим більше ви впевнені в сприятливому результаті, тим більша ймовірність, що змова подіє
  4. Якщо відчуваєте психологічний дискомфорт і недовіру, залиште спроби заговорити хворобу — вони не увінчаються успіхом

І найважливіше: уповайте тільки на силу змови. Користуйтеся також традиційними методами лікування, дотримуйтесь приписами лікаря.

Православний змова від геморою

Цей варіант цілющого обряду підходить хрещеним людям. Але мало носити хрест — потрібно вірити в Бога і його допомогу.

Для здійснення обряду вам знадобиться ікона Богородиці. Ця свята в християнському світі недарма вважається покровителькою здоров’я людей.

Простежте, щоб вам ніхто не завадив здійснити обряд. Переконайтеся, що в кімнату не стануть заходити домочадці і не проникнуть домашні тварини.

Після того, як ви налаштувалися, тричі скажіть відому кожному християнинові молитву «Отче Наш». Після цього приготуйте склянку води або свою улюблену страву. В ідеалі потрібно використовувати святу воду.

Встаньте над склянкою води або блюдом так, щоб дихати прямо на нього, і скажіть молитву-замовляння від геморою:

Заговорений воду необхідно надпити (або страву з’їсти). Після цього змову вступить в силу. Його потрібно повторювати щодня до тих пір, поки хвороба повністю не відступить.

важливо: такий обряд потрібно проводити рано вранці, до настання світанку. Обов’язково натщесерце. Не пийте воду перед ритуалом. І обов’язково читати змову тільки в той період часу, коли Місяць знаходиться в спадної фазі.

Змова-молитва від кровотечі при геморої

Цей варіант цілющого змови використовують в тому випадку, якщо захворювання супроводжується кровотечами і гострим болем. За допомогою змови можна зняти напад і вгамувати кров.

Вам знадобиться свята вода. Рідина необхідно заздалегідь набрати в джерелі або чистої річки, а потім освятити в храмі.

Схилившись над водою, прочитайте молитву:

Тричі повторіть священний текст, а потім повільно випийте воду, роблячи дуже маленькі, неквапливі глотки. Залишками води можна окропити обличчя.

Цей обряд також можна повторювати щодня до повного лікування.

Змова на шишки

Цей варіант змови володіє великою силою. Але він доступний тільки тим людям, які зможуть знайти і набрати свіжих вільхових шишок в той період часу, коли вони ще зелені.

Саме вільха неспроста використовується для лікування в народних знахарських обрядах. Ця рослина здавна вважалося здатним втягнути в себе всі болячки, роблячи людину здоровою. За старих часів хворих приводили до молодої вільхи. Притулившись до дерева, чоловік набирався сил і зцілявся.

Вам же необхідно набрати дванадцять шишечок і приготувати глибоку ємність з глини. Також купите в церковній лавці воскові свічки. Приходити в храм за покупкою потрібно в п’ятницю в першій половині дня.

Приготуйте все необхідне і приступайте до обряду. На стіл поставте миску, висипте в неї шишки, а свічку запаліть і поставте поруч.

Від полум’я свічки підпаліть вільхові шишки і почніть читати змову:

Дочекайтеся, поки шишки повністю прогорять. Вийдіть на вулицю з мискою і розвійте попіл за вітром. Важливо: не розмовляйте ні з ким з людей, які зустрінуться на вашому шляху.

Миску віднесіть додому і сховайте в затишне місце. До тих пір, поки ви повністю не будете вилікувані, заговорений посуд використовувати не можна. Коли захворювання відступить, її необхідно закопати в землю.

Дивіться відео про те, як читати змову-молитву проти геморою:

старослов’янську змову

У язичницькі часи люди часто зверталися до сил природи, щоб зцілитися. Ви також можете скористатися цими давніми способами лікування.

Даний варіант змови можна застосовувати як для самолікування, так і для зцілення близької людини. Важливо лише щиро вірити в те, що магічний обряд подіє — нічого іншого від вас не потрібно.

Змова наступний:

Посилити ефективність такого змови можна, якщо ви прочитаєте її в повний місяць. У такі дні вся міць місячної енергії «працює» на зцілення, порятунок людини від всього зайвого і непотрібного.

важливо: Вдаючись до змов, не забувайте і про звичайні методи лікування. Тоді ви збільшите швидкість одужання в кілька разів.

Вірте в чарівну силу прадавніх обрядів, налаштовуйтесь на позитивний лад, читайте тексти чітко і без запинки — найкраще завчити їх заздалегідь напам’ять. І тоді все обов’язково вийде.

Ссылка на основную публикацию