Змова від бородавок — читати в домашніх умовах

Бородавки – зараза дуже не приємна. Часто вони досить важко піддаються лікуванню і доставляють масу незручностей. Звичайно, медицина сучасності пропонує безліч способів усунення недуги, але не завжди вони виявляються ефективними.

У стародавні часи ці болячки турбували наших предків. І лікувалися вони, як правило, у знахарів, так як розвинена медицина тоді ще не була. Народні цілителі застосовували різні замовляння від бородавок. Багато з заклинань і народних методів позбавлення збереглися і до наших днів. Якщо в давнину відомі вони були лише дуже вузькому колу осіб, то зараз скористатися цими змовами може кожна людина, якого здолала ця напасть.

Особливості використання

Змови і ритуали від бородавок відносяться до білої магії і характеризуються безпекою застосування. Але тільки за умови, що виконавцем в точності будуть дотримані всі основні вимоги, які супроводжують кожен з обрядів.

Загальні рекомендації по самостійному застосуванню обрядів для виведення болячок наступні:

  • фаза місяця. Більшість ритуалів проводяться, коли нічне світило знаходиться в стадії спадання. Окремо взяті змови читаються і в інші фази (зазвичай це обумовлюється в інструкції);
  • чоловічі і жіночі дні. Жінки повинні читати замовляння у середу, п’ятницю або суботу, чоловіки – в понеділок, вівторок або четвер;
  • дотримання заходів при використанні ритуалів. Якщо проведений обряд або змова не привів до потрібних результатів, до допомоги інших ритуалів можна звертатися тільки через місяць. Зловживання цілющою магією ні до чого доброго не призведе;
  • віра в силу магії і впевненість у позитивному результаті. Відсутність віри робить змови і ритуали марними.

Повне дотримання перелічених правил гарантує результативність будь-якого обраного змови.

Поширена також думка, що велика сприйнятливість до лікувальних магічним діям властива саме жіночого організму. Тому більш ефективно вимовляти текст змови саме жінці.

Якщо ритуал плануєте робити не своїми власними зусиллями, то довірте його тільки самому близькій людині, який точно не бажає вам ніякого зла. В іншому випадку, кількість недуг на тілі може тільки збільшитися.

7 способів позбавлення від недуги

Простий змова від бородавки

Дивіться на бородавку і читайте:

“Йдуть двоє пішки, їдуть двоє верхи. З одного з них шапка впала, а у мене, раба Божого (раби Божої) (своє ім’я), бородавка щоб пропала. Ключ, замок, мову. Амінь (3 рази)«.

У полі

Прокидатися на світанку і йдіть у поле. Там голосно скажіть 3 рази змова:

“Батько та Син і Дух Святий, спаси мене, раба Божого (рабу Божу) (своє ім’я), від паскудної напасті, допоможи побороти її (вкажіть на проблемну зону). Амінь!»

На нитку

Читається замовляння на прибуває місяці, коли на небі видно чітко місяць. Потрібно також підготувати червону бавовняну нитку довжиною приблизно 30 див.

Вночі вийдіть на вулицю або встаньте біля відкритого вікна. Ниточкою доторкніться до кожної з своїх бородавок. Зробіть на нитці вузлики – їх кількість має бути одно числу наростів. Потім прочитайте тричі змова:

«Місяць, місяць молодий, бородавки мої забери з собою».

Заговоренную нитку потрібно закопати в землі, на глибині близько 20-25 см. Як тільки вона згниє, бородавки зійдуть з вашого тіла.

Ритуал з чистотілом від бородавок на руках

Знайдіть на вулиці траву чистотіл, вичавіть сік і дайте йому настоятися добу. На прибуваючий місяць вийдіть на вулицю, змастіть всі свої бородавки на руках настояним соком. Потім простягніть свої руки долонями вгору до місяця і промовте 3 рази:

“Місяць ранній, місяць молодий, мене швидше забери з собою. Бородавки мої забери, а мене швидше назад поверни».

На картоплю

Підготуйте одну середню картоплину і сірники. На зростаючий місяць йдіть на перехрестя. Беріть одну сірник і сірчаним її кінцем торкніться однієї бородавки, читайте:

«Сірник одна – це бородавка одна».

Увіткніть сірник в картоплю. Так проробіть з усіма вашими бородавками. Потім киньте картопля з сірниками на перехрестя, поверніться спиною до нього і промовте:

“Ось вам подарунок, дороги. Куди захочете, туди його і несіть, тільки не повертайтеся з ним до мене. А якщо повернетесь, то швидше забирайся від мене. Як сказав, так і буде. Амінь!»

Швидше покиньте перехрестя, не озираючись і в дорозі ні з ким не розмовляючи.

На убуваючу місяць

Зірвіть із землі пучок сухої трави після того, як сяде сонце. Виберіть з пучка саму довгу травинку. Цієї травичкою по черзі торкайтеся кожної з бородавок і читайте змову:

“Суха трава молодий більше не стане, як у бика рибі не перетворитися, як молока з півня не дочекатися. Так само і тобі, бородавка, не сидіти на тілі моєму – на неповноцінному місяці тобі здохнути. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Як сказав(а), так тому і бути. Амінь (3 рази)«.

На горобині

Візьміть з собою голку і йдіть до горобині. У дерева кожну бородавку осеняйте голкою 3 рази хрещеним прапором, тричі промовляючи:

«Рябінушка-горобина, зіпсований(а) я, все бородавки зніми ти з мене!»

Проробивши маніпуляцію з усіма проблемними ділянками тіла, застроміть голку в кору горобини і, не обертаючись, йдіть. Перші результати будуть вже через 7 днів.

Альтернативні способи дивіться у відео:

Ссылка на основную публикацию