Змова від ангіни — правила виконання і приклади

У цій статті ми розповімо вам, як впоратися з болем у горлі за допомогою змов від ангіни.

Кожен з нас рано чи пізно стикається з таким неприємним і небезпечним захворюванням, як ангіна. При цьому людину мучать сильні болі в горлі, йому важко ковтати, розмовляти. Одним словом, життя перетворюється на кошмар. А традиційне медикаментозне лікування дуже часто виявляється неефективним.

І тут, вам на допомогу можуть прийти різні змови, молитви і ритуали. Але потрібно пам’ятати, що магічні обряди будуть дієвими лише за умови їх правильного виконання, без будь-яких відступів від правил проведення ритуалу, дотриманням усіх тонкощів.

Корисні рекомендації при лікуванні ангіни за допомогою змов

Ангіну неспроста вважають дуже підступним захворюванням, до якого не можна проявляти недбалість і легковажність. Адже, якщо вчасно не почати її лікувати, можуть виникнути ускладнення. Тому, якщо ви не фахівець в області магії, радимо поєднувати замовляння і молитву з традиційним лікуванням. Магічні обряди, в такому випадку, швидше допоможуть прискорити одужання і зняти неприємні симптоми хвороби.

Дуже позитивним при лікуванні змовами є те, що ними можна користуватися на будь-якому етапі хвороби, не побоюючись наслідків.

Магічні обряди бувають простими у виконанні, і досить трудомісткими. Початківцям рекомендують застосовувати нескладні замовляння і ритуали. Обряди, що вимагають особливих магічних знань, повинні виконуватися знахарями.

Як позбутися від ангіни за допомогою медового змови

Відноситься до досить простим обрядам, може виконуватися непрофесіоналами. Ефективно допомагає при симптомах ангіни, сприяє швидкому одужанню.

Вам необхідно зробити чай з лікарських рослин, остудити його і покласти пару ложечок натурального травневого меду. Прочитайте слова змови і випийте чай.

 Змова з допомогою вогню

Хворий на ангіну людина сідає біля джерела вогню: каміна, вогнища, багаття. Необхідно запалити лучину або шматок паперу і за допомогою диму Окур голову хворого. Читайте при цьому така змова:

Змова з допомогою ножа

Може використовуватися як при лікуванні ангіни, так і при інших хворобливих станах горла і мигдаликів. Слова змови потрібно повторити дванадцять разів. При читанні змови до горла людини торкаються рукояткою ножа, як би символічно «ріжуть». Після обряду до горла прикладають варене яйце, яке ще не встигло охолонути.

Змова при хворобі дитини

Застосовується, як тільки ви відчули, що з дитиною щось не так, на самому початку хвороби. Щоб у дитини покращилося самопочуття над водою потрібно прочитати така змова:

Воду можна випити або використовувати при купанні. Як правило, після цього змови хвороба зупиняється і не прогресує далі.

Змова для швидкого позбавлення від болю в горлі

Читайте змову три рази, якщо хочете, щоб біль в горлі вщухла і самопочуття покращилося. Після кожного разу, як прочитали, потрібно сплюнути через плече в ту сторону, де сильніше біль.

У разі, якщо горло сильно болить по обидва боки, спльовують направо і наліво.

Змова для зцілення від ангіни і грипу

Дуже ефективний змову для лікування всіх простудних хвороб і, навіть, грипу. Вважається, що біль в горлі повинна пройти через пару годин після його прочитання. Проводиться незалежно від часу дня і ночі і фази місяця.

Для цього обряду вам буде потрібно церковна свічка і чашка теплого молока з медом. Запаліть свічку від сірника. Не використовуйте інші джерела вогню для запалювання свічки. Нагрійте молоко і покладіть в нього ложку натурального меду. Тепер прочитайте змову три рази:


Випийте тепле молоко повністю. Дуже скоро після цього температура впаде і горло перестане боліти. Згідно відгуками людей, ця змова дуже ефективний і діє досить швидко. Також він не викликає таких негативних наслідків, як відкат або взяття негативної енергії на себе.

У цій статті ми розповіли, як впоратися з таким неприємним захворюванням, як ангіна за допомогою різних цілющих змов і обрядів, полегшити стан людини і зняти хворобливі симптоми. Будемо сподіватися, що ця інформація, виявиться для вас корисною, допоможе зміцнити здоров’я і зцілиться від хвороби.

Рекомендуємо вам подивитися цікаве відео:

Ссылка на основную публикацию