Змова від алергії: як правильно читати, приклади змов

При алергії спочатку, звичайно, потрібно звернутися за допомогою до лікаря і встановити істинні причини алергічної реакції. Якщо лікар не виявить нічого серйозного і у вас виявиться індивідуальна реакція на якісь продукти або фактори навколишнього середовища — можете вдатися за допомогою до магії, зокрема, прочитати спеціальний змову від алергії.

Змови від алергії: які особливості вони мають

Змовами від алергічної реакції успішно користуються протягом багатьох століть. З їх допомогою ви зможете легко і досить швидко усунути цю підступну хворобу. Останній пункт грає особливо важливу роль, коли змови використовуються для дітей, адже малюків складно змусити прийняти медикаменти і доводиться прикладати для цього неймовірну кількість зусиль.

Зараз в народній скарбничці є велика кількість різних наклепів, звернувшись до яких, ви раз і назавжди забудете про кропив’янку, набряки та інші неприємні явища. Але щоб ефект вас порадував, необхідно дотримуватися певних правил:

  1. Найголовніше — щиро вірити в силу скоєного магічного обряду і не на секунду в ній не сумніватися. Вірте, що чарівні слова зцілять вас від патології.

Віра важлива навіть для звичайного лікування, а в питанні магії вона стає основним важелем, який запускає дію обряду. Тому, якщо у вас відсутній віра, можете навіть не намагатися — ви не отримаєте бажаного ефекту.

  1. Ті змови, які спрямовані на усунення чого-небудь, позбавлення від захворювань (в даному випадку алергії) потрібно читати на убуваючому місяці. В цей час вимовлені слова і здійснюються дії мають найбільш вираженою силою.
  2. Важливо вивчати слова змови на пам’ять. Це, як правило, не представляє проблему, адже змови пишуться у віршованій формі.
  3. Вимовляєте все наговори чітко, без запинки.
  4. Тренуйте свою візуалізацію — вона дуже важлива в магічних обрядах. Уявляйте, як захворювання залишає ваше тіло, як поступово сходять нанівець всі його ознаки, ви стаєте здорові. Особливо важливо добре візуалізувати, якщо ви проводите ритуал для дитини.

Змови від алергії

Наводимо приклади дієвих змов, за допомогою яких ви позбудетеся від ненависної алергічної реакції.

Легкий змова від алергії

Для нього вам потрібно буде запастися нитками червоного, жовтого і синього кольорів. Всі три нитки обертаються навколо зап’ястя на правій руці. Якщо ви лівша — використовується ліва рука. Коли зав’яжіть нитку, тричі прочитайте наступний магічний текст:

Пов’язка носиться на зап’ясті протягом одного тижня. Потім її потрібно буде зірвати і спалити на полум’ї свічки білого кольору.

Після цього тричі прочитайте наклеп від алергічної реакції:

Попіл від ниток змийте в воді (можете зібрати його в вату, змочену в підсолену воду, а потім змити вату в унітазі).

Змова від алергії на воду

Берете склянку з водою і три рази читаєте на нього магічні слова:

Важливо налити невелику кількість води, так як вам потрібно буде після читання випити її трьома ковтками. Найкраще використовувати прозорий скляний стакан, а якщо такого у вас немає — скористайтеся будь-яким наявним варіантом.

Якщо ви ставитеся до християнського егрегор, на завершення додайте слово «Амінь».

Обряд необхідно повторити тричі протягом 3 діб. При цьому фаза місяця не буде відігравати істотної ролі. Даний обряд відрізняється простотою, легко здійсненні і хорошим результатом.

Але в магії, як і в інших сферах життя, є таке поняття, як індивідуальна непереносимість, тому пропонуємо вам ознайомитися з ще декількома дієвими змовами від алергії.

Змова від алергії на цвях

Це дуже популярний варіант християнського змови, який передбачає використання цвяха. Вам потрібно буде запастися молотком і цвяхом, забити цвях в поріг вашого житла, при цьому вимовляючи такі магічні слова:

У тому випадку, якщо ви не належите до християнської традиції, використовуйте кілька змінену версію цього обмови:

Зверніть увагу, що забитий в поріг цвях — це своєрідна друк. Його ні за яких умов не можна діставати звідти. Також не допускайте, щоб хто-небудь забивав в цей поріг інші цвяхи.

Змова від хронічної алергії

До цього обряду вдаються в тому випадку, якщо алергія встигла перейти в хронічну фазу.

Для його проведення вам знадобиться відро середнього розміру. Потрібно, щоб до відра також додавалася кришка.

Коли місяць буде перебувати в порядку спадання фазі, рівно опівдні, сідайте над відром і на пам’ять скажіть наступний магічний текст:

Вам потрібно буде повторити змова сім разів. Потім сплюньте в відро і відразу ж міцно закрийте його заздалегідь приготовленою кришкою.

Коли настане ніч, відро слід закопати в землю. Але робити це потрібно дуже акуратно — щоб жодної піщинки бруду не виявилося всередині.

Як правило, позитивну дію даного змови проявиться після всього декількох днів.

Щиро звернувшись за допомогою до Вищих сил і попросивши у них допомоги по своїй проблемі, ви обов’язково отримаєте відповідь і зможете позбутися від замучили вас алергії в найкоротші терміни і без будь-яких негативних наслідків для себе.

Рекомендуємо вам також переглянути наступне відео, в якому наводиться ще один змову для позбавлення від алергії

Marissa

Ссылка на основную публикацию