Змова щоб улюблений подзвонив — читати 9 разів

Телефони міцно закріпилися в нашому житті. Вони з’єднують близьких людей, дозволяють почути рідний голос, навіть якщо його власник знаходиться на іншому кінці землі. Волею долі випадковий телефонний дзвінок може покласти початок новим відносинам або ж навпаки, остаточно зруйнувати вже існуючі. Не дивно, що телефон здатний стати ключовим атрибутом магическогппмо ритуалу – наприклад, змови, розрахованого на те, щоб подзвонив улюблений хлопець або чоловік.

Коли потрібно застосовувати змова?

Змова, щоб подзвонив той, хто любить, допомагає навіяти коханому думки про ту, хто вимовив ці магічні слова, викликає у нього бажання почути її голос. Але в цьому випадку все-таки почуття молодої людини і порив до здійснення телефонного дзвінка не є природними – вони з’являються в результаті впливу, що чиниться ритуалом.

Тому змова на дзвінок від коханого – обряд зовсім не такий безневинний і безтурботний, яким здається на перший погляд. Ні одне магічне взаємодія не можна розцінювати як жарти, в тому числі і змови такого характеру. Тим не менш, змова, щоб подзвонив той, хто любить, вважається одним з найменш небезпечних любовних обрядів. Він не нав’язує сильних почуттів, не викликає непереборне потяг до виконавиці.

Застосовувати подібний змова можна в різного роду ситуаціях, коли просто необхідно, щоб коханий чоловік набрав номер. Найпоширеніші приклади використання:

  • після першого побачення, якщо сподобався молодий чоловік не поспішає з дзвінком;
  • після великої сварки, коли потрібно помиритися з коханою людиною;
  • після розставання, коли не вдається забути хлопця і хочеться відновити колишні відносини;
  • коли просто хочеться почути улюблений голос, а сміливості набрати номер самій не вистачає і т. д.

У кожної дівчини виявляться свої причини для застосування змов на телефонний дзвінок від просто сподобався або коханого хлопця. А нижче дані ефективні магічні слова і супроводжуючі їх ритуали. Впоратися з ними зможе кожна дівчина, незалежно від того, є у неї практичний досвід застосування чаклунства чи ні.

Які змови можна читати для того, щоб коханий чоловік подзвонив?

Змова для новачків, щоб подзвонив кохана чи коханий

Застосовувати його можна після першого побачення або сварки. Це один з найбезпечніших обрядів. Використання змови на дзвінок коханої людини потрібно починати з візуалізації: максимально чітко представити в уяві образ милого, його риси, зосередитись на ньому і на своєму бажанні. А потім вимовити змову:

“Коханий мій, (ім’я хлопця), чому ти мені не дзвониш, чому зі мною не говориш? Адже я – дівка пригожа та ставна, для всіх і вся приємна, для тебе ж – улюблена. Телефон ти свій візьми і швидше мені дзвони. Мій голос озветься, серденько твоє радісно заб’ється. Амінь».

Щоб змова дав потрібний результат, потрібно неодмінно в нього вірити.

Простий змова на телефон, щоб подзвонив хлопець

Візьміть свій телефон в ліву руку, вгору екраном. Правою рукою накрийте екран телефону і 9 разів читайте:

“Нехай згадає раб Божий (ім’я хлопця) мене, рабу Божу (своє ім’я), нехай якомога швидше зателефонує мені. Як рослини без сонечка не можуть, так і без мене він не зможе. Бажати буде мій голос почути і образ мій побачити. Лише мене одну буде бажати і зустрічі зі мною чекати. Як сказала я, так тому й бути».

Про цю змову кажуть, що часто хлопець дзвонить відразу ж після прочитання.

Сильний змова, щоб подзвонив кохана людина

За допомогою наведеного нижче змови цікавить молодої людини або чоловіка можна змусити не тільки зателефонувати, але і написати або навіть прийти до вас. Читати слова потрібно 9 разів біля відчиненого вікна (бажано, напам’ять) – дзвінок від коханого не змусить себе чекати. Текст:

“Кличу я, (своє ім’я), тебе, (ім’я хлопця), до мого ганку. Ангелів-путівників тобі, (ім’я хлопця), я ставлю: одного – спереду, інший – ззаду, двох – з боків. До мене ви, ангели, милого (ім’я хлопця) ведіть, думки його до мене воззрите, ноги його несіть до мене, до мого порогу доведіть. Пам’ятаючи про мене, повернись мені не уві сні. Амінь (3 рази)«.

Дзвінка і прохання зустрітися від коханого після застосування цієї змови можна дочекатися в той же вечір – магічні слова характеризуються дуже швидкою дією.

Ще один сильний змова на повідомлення від чоловіка:

Змова на телефонний дзвінок від чоловіка (для примирення)

Цим змовою можна скористатися, якщо ви крупно посварилися зі своїм коханим і бажаєте помиритися, або зовсім розлучилися, але хочете відновити стосунки з ним. Для проведення ритуалу заздалегідь купіть в церкві 2 свічки, дістаньте саму свіжу фотографію свого ненаглядного і помістіть її в рамку.

Ритуал починається зі спогадів і візуалізації. Згадайте найкращі і найприємніші моменти, які були у ваших стосунках, уявіть, що вони відбуваються зараз, прямо в даний момент. Потім поставте на стіл фото коханого, а по боках від нього – запалені свічки. Пильно подивіться на риси рідного обличчя і чітким, упевненим тоном промовте:

“Дні щасливі з тобою ціную і пам’ятаю, милий мій. Нехай і ти все згадаєш: те, як ти без мене не можеш. Єдина тобі я, нехай до мене летить душа твоя. Подзвони і поговори, наші почуття воскреси. Амінь!»

Обов’язково налаштуйте себе на позитивний результат змови і не сумнівайтеся в ньому, і дуже скоро ви почуєте голос свого коханого.

Ссылка на основную публикацию