Змова, щоб улюблений любив: 3 ритуалу на взаємну любов

Любов є одним із запорук жіночого щастя і займає важливе місце в житті кожної особи прекрасної статі. Але, на жаль, трапляється нерідко і так, що любовні почуття до хлопця або чоловіка залишаються нерозділеними. Такі ситуації відбувалися і в давнину, і дівчата, щоб викликати взаємність у свого коханого, зверталися по допомогу магії і читали змову, щоб улюблений любив. Своєю затребуваності любовна магія не втратила і серед наших сучасниць.

Особливості практичного використання любовних змов

Змова на коханого не має особливих обмежень по виконавцю — звертатися до нього можуть як зовсім юні дівчата, так і жінки вже зрілого віку, адже простого жіночого щастя гідна кожна дама. Багато любовні заклинання дійшли до нас з глибокої старовини і, за умови безпомилкового їх виконання, привести здатні просто до приголомшливих результатів. Часто змову, щоб улюблений любив, вимагає від виконавиці проведення будь-якого певного комплексу дій — ритуалу.

Передумовою для застосування змови на любов хлопця або чоловіка можуть стати кілька ситуацій:

  • коли дівчина бажає в себе закохати симпатичного їй і милого її серцю хлопця;
  • коли панночка хоче повернути любов молодої людини, з яким їй довелося з яких-небудь причин розлучитися;
  • коли дружина бажає повернути охололі або згаслі почуття свого чоловіка.

Правильно виголошений і проведений з урахуванням всіх вимог змову на улюбленого посприяє появі або відновлення у чоловіка ніжних почуттів до виконавиці, а також зміцнить і посилить вже наявну симпатію. Щоб ритуал спрацював належним чином, слід при його здійсненні враховувати наступні умови:

  1. Хлопець або чоловік, щодо якої читається замовляння на любов, повинен бути знайомим. Викликати любов у людини, зовсім не знайомого з виконавицею, не вийде.
  2. Виконавиця обряду повинна хоча б на мінімально (на рівні «привіт-пока») підтримувати спілкування з об’єктом свого зітхання. Чим тісніше і ближче вони один з одним спілкуються, тим швидше підуть результати, тим ефективніше вони будуть.
  3. Абсолютно всі дії і умови, які містяться в інструкції до змови, повинні бути в точності здійснені. Уваги вимагає найнезначніші навіть, на перший погляд, дрібниці.
  4. Текст змови, щоб улюблений любив, вимовляти необхідно по пам’яті, вивчивши його попередньо напам’ять. Магією не вітається читання з папірця.
  5. Звертатися до змови на улюбленого слід лише в періоди хорошого самопочуття, в хорошому настрої. Проводити обряд під час навіть під час невеликого нездужання або хвороби не можна.
  6. Найкращим часом для виголошення любовних змов є фаза зростання місяця.

Закохати в себе цікавить хлопця або чоловіка здатна будь-яка представниця прекрасної половини людства. Для цього достатньо закликати до себе на допомогу любовну магію і провести один з змов, спрямованих на виклик відповідних почуттів у об’єкта свого зітхання.

Змова, щоб улюблений любив: перевірені і сильні ритуали

Змова від сухих почуттів

Змова цей читається на фотознімок або особисту річ коханого, який не відповідає на ваші почуття взаємністю. Крім цього, потрібна буде для ритуалу одна чорна свічка — на ній потрібно нашкрябати голкою або вирізати ножем ім’я хлопця.

Фотографію або особисту річ покласти треба на стіл, а на неї поставити свічку з ім’ям хлопця. Запалити свічку і вимовити слова заклинання:

«Прошу Господа Бога дивом дати моїм думкам і почуттям стикнутися з небесним хмарою для того, щоб прийняло воно мої прагнення, і вкаже йому моє серце шлях на зустріч з тим, про кого мої страждання. Закликаю я словами і почуттями силу Господа з хмари дощ пролити на коханого мого (ім’я хлопця) так, щоб вода, до нього доторкнувшись, бажання і шлях дала йому — бажання зі мною зустрітися і шлях до мене. Так знайде дорогу небесне хмара, ведене силою Господа, туди, де зараз (ім’я хлопця), і пожвавлять його серце краплі небесної вологи, і сприйме його душа поклик моєї душі. Знаю, що почув мене Господь Бог, і за допомогу Його дякую! Амінь «.

Текст проговорюється рівно стільки разів, скільки потрібно, щоб свічка догоріла до кінця. У цей момент в кімнаті можуть відбуватися дивні і лякаючі явища, особливо зі свічкою, але боятися їх і припиняти ритуал не треба. Це є знаком концентрації сильної і щільною енергії навколо виконавиці.

Коли свічка догорить, її недогарки і всі інші обрядові предмети потрібно віднести на перехрестя 4 доріг та там же і залишити. Залишати перехрестя слід швидко, не оглядаючись назад.

Змова на улюбленого: повернути любов колишнього хлопця

Змовою можна скористатися в тому разі, якщо коханий пішов від вас, а любов до нього все ще горить в вашому серці, і присутній сильне бажання повернути його і відродити згаслі його почуття.

Атрибутика супроводжуючого обряду: особиста річ коханого або подарований їм подарунок, сірники, аркуш паперу з написаним на ньому власноруч текстом змови:

«(Ім’я коханого), улюблений мій, до мене вернись.

Нехай я уві сні тобі приснюсь.

Нехай я лише буду в думці своїй,

мене одну лише ти люби.

Місяць, прошу, мені допоможи,

до мене улюбленого поверни.

Як тільки все промовлю —

до себе тебе приворожу «.

З усіма атрибутами вирушайте вночі, коли місяць набирає зростання, на перехрестя 4 доріг. Обличчям встаньте на північ і по пам’яті скажіть змову, щоб улюблений любив, написаний на аркуші паперу. Читайте змову і вдруге, тільки обов’язково в зворотному порядку, з останнього рядка до першої. Після чого листок з заклинанням потрібно спалити, вийшов попіл розвіяти по всім 4-м сторонам. Потім залиште без жалю на перехресті подарунок (особисту річ) улюбленого і йдіть з місця, не обертаючись.

Повернувшись додому, прочитайте тричі молитву «Отче наш» — це допоможе нейтралізувати негативні сторони ритуалу. Зазвичай ця змова на улюбленого дає перші результати вже через три доби.

Дивіться також сильні змови на улюбленого на цьому відео:

Змова, щоб улюблений любив: ритуал для заміжніх дам

Сильний змову, що допомагає повернути любов чоловіка, якщо його почуття до дружини охололи. Текст дружина повинна читати тричі, дивлячись на зростаючий місяць. Слова в ньому такі:

«Встану я на церкви поріг та створю свою родину оберіг. Дорогий мій чоловік (ім’я чоловіка), мені віддай свій спокій. Стою я перед тобою, а за моєю спиною — святая захисна ікона. Їй я поклонюся та встану до вівтаря. Я віддала рабу (ім’я чоловіка) серце своє і душу свою. Так би він тепер мене ревнував, нікуди від себе не відпускав. Мене б любив, берег та пестив. Як страждає мати за своїми дітьми, так і ти на мене будеш страждати, любити мене і чекати, ніколи не зраджувати. Міцне і вірне моє слово! Амінь «.

Це один з найдієвіших змов. Особливо його дію добре проявляється у ставленні сімейних пар, вінчатися в церкві.

Ссылка на основную публикацию