Змова щоб хлопець написав або зателефонував

Сподобався молодий чоловік, але він не проявляє ініціативи? Ви гіпнотізіруете телефон поглядом, а повідомлень від нього все немає? Посварилися, а написати першою не дозволяє гордість? Перевірений змову, щоб хлопець написав або зателефонував, допоможе дочекатися ініціативи від обранця і отримати заповітне повідомлення!

Змова по фото, щоб улюблений написав

Для цього магічного обряду вам знадобиться фотографія обранця. Фото людини — це частинка його душі, вона несе потужну енергетику і допомагає домогтися заповітної мети.

Ритуал проводиться наступним чином:

  • Візьміть фотографію в руки і пильно вдивляється в обличчя обранця. Поглядом пройдіться за рисами обличчя, відзначте всі його особливості — родимки, шрами, форму носа, губ, очі
  • Закрийте очі і подумки уявіть фотографію перед собою, відтворити образ улюбленого в найдрібніших деталях. Якщо не виходить, вивчіть фото ще раз
  • Уявіть, що молода людина зараз знаходиться з вами. Подумки скажіть йому про свої бажання, образи, подякуйте за все хороше, що він для вас робив, за те, що між вами було. У вашій уяві погляд хлопця повинен бути спрямований на вас
  • Після цього скажіть слова змови: «Дорогий мій, раб Божий (ім’я хлопця). Чому ти не пишеш мені, рабу Божу (ваше ім’я), чому зі мною не розмовляєш? Я адже така гарна, чудова, подобаюся всім навколо, подобаюся тобі, хочу бути коханою тобою, хочу уваги, хочу отримати від тебе повідомлення. Візьми телефон, напиши мені скоріше. Я буду так щаслива і рада, що і ти радієш, захочеш побачити мене. Нехай збудеться те, що сказано. амінь »

Слова змови необхідно вимовити дев’ять разів. Важливо, щоб ви самі почали вірити в те, що говорите, представили чітко, що бажання ваше вже збулося.

Даний варіант змови працює з чоловіками, з якими у вас вже налагоджений контакт, існує певний зв’язок. Відмінний варіант, якщо закохані в стосунках, але посварилися, і ніхто не робить перший крок.

Змова, щоб хлопець написав

Для цього магічного обряду вам також знадобиться фотографія хлопця і чистий аркуш паперу. На папері потрібно написати прізвище, ім’я, по батькові обранця, повну дату його народження.

Потім переверніть листок, зі зворотного боку напишіть великими літерами ваш номер телефону.

Покладіть фото поруч з папером так, щоб номер телефону був зверху.

Вимовте змову тричі:

«Чоловік мій дорогий (ім’я), суджений мій, довгоочікуваний мій. Ти прекрасний і розумний, зігрій душу і серце мої, номер мій набери. Подзвони або напиши мені, (ім’я ваше), згадай обличчя моє, побачити мене побажай, подумай про мене. Слова мої да відгукнуться в серці своєму, так повернеться рука і напише повідомлення мені. Все буде так, як хочу я. амінь »

Фото і листок паперу після обряду не прибирають — їх потрібно залишити на столі на ніч. А вранці, прокинувшись, візьміть сірники і спаліть фото і папір, а попіл розвійте за вітром. Простежте, щоб ні залишилося ні шматочка — все повинно бути спалено повністю.

Змова, щоб хлопець подзвонив

Підійде, якщо фотографії обранця у вас немає. На початку ритуалу необхідно присісти, подумки уявити обличчя хлопця у всіх деталях. Уявіть, як прасуєте його по голові, дивіться йому в очі, а він задумливо дивиться на вас.

Потім скажіть довгий змову тричі:

«Файне місто (назва вашого міста) є на Землі. Живу в ньому я, раба Божа (ваше ім’я) і чудовий молодець (ім’я хлопця). Живе цей молодець і горя не знає, про мене не згадує, щастя своє упускає. Нехай з’явиться в думці своїй образ мій, обличчя моє в пам’яті виникне, руки телефон візьмуть, номер мій наберуть.

Як тільки я трубку візьму, і мій голос почує ти, так зрадіє серце твоє, та станеш ти щасливим, та надихнути на великі справи. І захочеш ти мене на побачення покликати, а потім любов будувати, щасливою мене зробити. Хай буде все так, як я сказала. амінь »

Протягом тижня повинен пролунає довгоочікуваний дзвінок від молодої людини і прозвучить запрошення на побачення.

Змова, щоб хлопець подзвонив після першого побачення

Буває і таке — ви зустрілися, побачення пройшло відмінно, ви відчули інтерес і симпатію з його боку. Але хлопець не дзвонить, ви хвилюєтеся і починаєте думати, що не сподобалися йому.

Насправді причини можуть бути різними — він дуже зайнятий, втомився, захворів або вибирає між кількома дівчатами. Дзвоник пролунає неодмінно, або повідомлення прийде. Але скоротити очікування можна за допомогою змови.

важливо: Ця змова працює, якщо хлопцю ви подобаєтеся, але він не може, соромиться або боїться вам написати. Якщо інтересу з його боку немає, зусилля будуть марними.

До речі, дивіться відео про те, як відповідати йому після того, як він написав, щоб зберегти інтерес:

Повернемося до змови. Ритуал потрібно проводити за допомогою предмета, до якого торкався молода людина на побаченні: запальничка, ручка. Можливо, він обійняв вас і торкнувся шарфа, взяв за руку і зачепив кільце — ці предмети теж згодяться.

Візьміть річ в ліву руку, подумки уявіть молодої людини і скажіть текст змови:

«Дорогий (ім’я хлопця), милий серце моє людина. Чому ти не згадуєш нашу зустріч, не пишеш мені і не кличеш на побачення? Я красива, я струнка, я цікава, я ввічлива, я особлива. Візьми в руки телефон, набери повідомлення, відправ мені. Ключ, замок, мову. амінь »

Повторіть змову стільки раз, скільки вважаєте за потрібне, але враховуйте, що число повторень повинно бути кратно трьом.

І пам’ятайте, що ймовірність того, що змова спрацює, буде тим вище, чим більше зацікавлений молода людина в вашому спілкуванні. А чим більше ви намагаєтеся йому сподобатися, придумуєте стратегії, читаєте змови, тим більше закохуєтесь. Тому добре подумайте, перш ніж вдаватися до магічних ритуалів.

Ссылка на основную публикацию