Змова щоб чоловік не пив — читати в домашніх умовах

Згубну пристрасть до спиртного – біда, яка може торкнутися кожної сім’ї. У переважній більшості випадків рабом алкоголізму стає глава сімейства. Пияцтво чоловіка і батька завдає чимало страждань дружині і дітям, нерідко обертається кошмаром і навіть трагедією, адже чоловік в алкогольному угарі найчастіше не віддає звіту своїм діям.

Деякі дружини, не побажали миритися з хворобливою залежністю чоловіка, йдуть від випивохи, а самі терплячі і люблячі намагаються допомогти йому всіма можливими способами. Часто порятунком для жінок, чоловіки яких віддали свою голову спиртного, стають замовляння від пияцтва.

Як зробити так, щоб чоловік не пив? Читати змову в домашніх умовах!

Особливості замовлянь, щоб чоловік не пив, і критерії їх ефективності

Заговори, щоб чоловік не пив, використовувалися з давніх часів, допомогли зберегти чимало сімей. Ні один з ритуалів від алкоголізму чоловіка не гарантує 100%-ного результату, але в разі ефективності вони здатні повести сімейне русло за колишньою – спокійного й розміреного життя. У будь-якому випадку,дружина алкоголіка до останнього не повинна втрачати віру в успішний результат магічного впливу, тому що саме віра іноді творить чудеса. Взагалі, результативність будь-якого обряду буде зведена до нуля, якщо виконавець не вірить у силу магії.

Щоб змова від пияцтва чоловіка спрацював належним чином, певні вимоги надаються і на адресу самої виконавиці. Жінка, яка вирішила вилікувати свого чоловіка від алкоголізму за допомогою магічного обряду, повинна сама бути абсолютно тверезої, а краще і зовсім не вживати спиртне. Якщо сама дружина звикла прикладатися до пляшки, на жаль, навіть самий сильний змова, щоб чоловік не пив, виявиться марним, або призведе до зворотного результату.

Запорукою позитивного результату виступає і правильно вибране для виголошення змови час. В ідеалі – це фаза убування місяця або повня, чоловічий день тижня (понеділок, вівторок і четвер). Про застосування магічного впливу жінка нікому розповідати не має, навіть самому чоловіка-алкоголіка.

Принцип роботи змови від запою, спрямованого на викорінення алкогольної залежності, укладений у впливі на підсвідомість п’яниці без його відома. Змова, як будь-яка молитва, допомагає вибудувати захист на енергетичному рівні і, тим самим, викликає відразу до алкоголю, поступово позбавляє людину від непереборної раніше тяги до вживання спиртного.

Щоб чоловік не пив: змови, перевірені часом і практикою

Змова від пияцтва чоловіка на новий рушник

У день повного місяця дружина повинна придбати новий рушник. Не можна при цьому торгуватися і брати здачу (бажано віддати гроші продавцю без здачі). Вночі виконавиця повинна стати біля відкритого вікна – так, щоб бачити повний місяць, і, тримаючи рушник в руках, вимовити емоційно змова:

“Заговорюю словами дієвими і сильними нове, красиве і чисте рушник! Як витре руки рушником цим чарівним мій чоловік коханий, Божий раб (ім’я чоловіка), так і ввійде в життя нове і щасливе. Без згубної тяги до алкоголю і пристрастям іншим поганим. Увійде в життя світлу з мріями і чистими намірами. Добрі і праведні слова мої, тому й збудуться. Амінь!»

Заговорене рушник в найближчі дні потрібно віддати чоловікові, коли він вимиє руки. Треба, щоб чоловік витер руки свої цим рушником, але лише один раз. Після цього дружина повинна пов’язати рушник міцним вузлом і сказати:

«Буде лише так, як сказано, і інакше ніяк!»

Зав’язаний вузлом рушник жінка повинна заховати в таємному місці, щоб воно нікому не попалося на очі і щоб його ніхто ніколи не знайшов.

Змова від запою і щоб чоловік слухався тільки дружину

В будь-який день йде на спад місяця, опівночі, заговорюється вино, яке згодом повинен випити чоловік-алкоголік. Слова читаються тричі:

“Не вставати небіжчикові з гробу, не випити вина зеленого, не ходити хмільним по дворах. Так і рабу Божому (ім’я чоловіка) не пити вина, ні вранці, ні вдень, ні вночі. Амінь!»

Щоб чоловік не пив – змова на кладовищі

На убуваючому місяці, в 19-й місячний день, вранці, дружина повинна взяти пляшку спиртного напою, яким найбільше віддає перевагу її чоловік, і піти з нею на кладовище. Вставши неподалік від цвинтарних воріт, потрібно дочекатися, коли повз пройде перша на цей день похоронна процесія. В цей час жінка вимовляє змова:

“Як покійному серед живих людей не бувати, так і моєму чоловікові, рабу Божому (ім’я чоловіка), хмільного в рот більше не брати! Амінь!»

Потім потрібно відправитися додому і поставити пляшку на видному місці, щоб вона неодмінно потрапила на очі дружину і той потягнувся до неї. Пропонувати йому випити не можна, лаяти його в цей день за пияцтво теж не можна.

Дія змови починається вже після першого ковтка, зробленого чоловіком. Регулярне повторення змови на кожні 19-е місячна доба назавжди допоможе вирвати чоловіка з лап згубної звички.

Змова люблячої дружини, щоб чоловік не пив

Обов’язкова вимога до застосування цієї змови – щира любов дружини до свого чоловіка, бажання допомогти йому, виходить із самого серця. Найкраще змова вимовити за містом, в селі або на дачі.

Рівно опівдні жінці слід вийти у двір, спочатку прочитати молитву «Отче наш»:

а потім сам змова:

“Виходжу я на соснове ганок, на широкий двір. Дивлюсь я на далеку дорогу і сонечко ясне бачу. Дороженька ти далека, візьми хворобу мого чоловіка коханого! А хвороба та нелегка і дуже страшна. Від неї позбутися ой як нелегко! Ти поведи хвороба ту огидну – пияцтво люте – в далеку дорогу. Її ти відведи від мого коханого чоловіка. Колишнім його зроби – батьком родини. Амінь!»

Змова дружина повинна проговорити тричі, а потім перехреститися і зайти в будинок.

Ссылка на основную публикацию