Змова на здоров’я — як читати, щоб подіяв?

Вважається, що багато проблем зі здоров’ям пов’язані з внутрішнім станом людини. Іноді причина хвороб зовсім не в інфекції, а в тому, що вас долають негативні емоції або виною всьому вплив недоброзичливців. Змова на здоров’я в таких випадках — відмінний засіб, який допоможе вирішити внутрішні проблеми і позбутися від болячок.

Як читати змову на здоров’я правильно?

Щоб змову подіяв, необхідно дотримуватися деяких правил:

 1. Вірити в чарівну силу змови. Саме віра в магічні властивості вимовлених слів найбільше впливає на одужання. Тому важливо не сумніватися в тому, що змова точно подіє
 2. Позбутися від негативних емоцій. Якщо вас охоплює відчай, гнів або образа, постарайтеся виплеснути весь негатив і досягти умиротворення, спокійного стану. У цьому допоможуть медитації, творчість або навіть генеральне прибирання в квартирі
 3. Читати змову в правильний час. Пізній вечір і ніч не підходять. Оздоровлюючі змови читають рано вранці, коли з’являються перші промені сонця або під час заходу, коли світило ще не покотився за горизонт
 4. Впустити в приміщення свіже повітря або читати змову на природі. Якщо немає можливості вийти на вулицю, розкрийте вікна і провітріть квартиру перед тим, як здійснювати магічний ритуал
 5. Чи не є перед обрядом. Найкраще читати змову натщесерце. У день ритуалу варто вживати тільки пісну їжу, утриматися від алкоголю, сигарет та інших шкідливих речовин
 6. Стояти під час читання змови потрібно особою на схід
 7. Посилити дію змови допоможуть церковні свічки — їх можна запалити перед обрядом. Енергія вогню благотворно впливає на здоров’я
 8. Текст змови читається непарну кількість разів — від трьох і більше

І маленька порада: Якщо хочете підвищити ефективність змови, не забувайте читати молитви, звертаючись до святих. Віруючій людині можна сходити до церкви і поставити свічки за здоров’я хворого.

Універсальний змову на здоров’я

Ця змова на здоров’я можна читати в домашніх умовах. Він універсальний і підходить, якщо ви хочете швидше одужати, незалежно від того, яка хвороба турбує.

Потрібно вийти на вулицю (бажано піти в парк, ліс або гай), відшукати молоде деревце. Обидві руки необхідно покласти на стовбур і вимовити наступний текст:

Ви повинні відчувати, як тепло від дерева передається вашим рукам. Уявіть подумки, як хвороба залишає ваше тіло або тіло тієї людини, яку потрібно вилікувати.

Поступово хворий почне одужувати, а деревце засохне. Через кілька днів або тижнів можна підійти до нього і перевірити — якщо всихає, значить, змова діє.

Простий змова від болю

Цей магічний ритуал допоможе в тих випадках, коли людина страждає від постійного болю, а ніякі таблетки не допомагають.

Щоб вигнати біль, необхідно приставити палець до вогнища болю і водити за годинниковою стрілкою, одночасно читаючи слова змови:

Повторювати змову можна щодня до тих пір, поки біль не покине тіло. Особливо добре цей магічний ритуал справляється із зубним болем.

Змова на воду

Вода має дуже потужною цілющою енергетикою, тому її також можна використовувати для оздоровлюючих магічних обрядів. Бажано набрати джерельну воду або взяти святої води в церкві.

Налийте свіжу водичку в стакан і скажіть над нею наступні слова:

Після завершення обряду водою необхідно напоїти хворого. Потім він повинен прилягти на годину-другу. Такий змова дуже добре справляється з головним болем і при загостренні хронічних захворювань.

Змова від пристріту

Якщо ви підозрюєте, що людина занедужав через поганого пристріту або псування, можна скористатися таким варіантом змови:

Його читають над полум’ям церковної свічки. Поруч необхідно поставити склянку з водою, яку хворий в кінці обряду повинен випити. Залишками води потрібно окропити обличчя. Також дочекайтеся, поки свічка повністю догорить, а віск приберіть в затишне місце.

Це дуже потужний змова, який необхідно читати на спадаючу Місяць — в цей період місячна енергія найбільше сприяє зціленню. Самий відповідний день тижня — вівторок. А в суботу від здійснення магічного обряду краще утриматися.

Дивіться відео про те, як читати змови на здоров’я:

Коли змова не працює

Як і будь-який інший магічний обряд, змова — не розвага. У нього можуть бути серйозні наслідки. В яких випадках змова не тільки не спрацює, але і може нашкодити:

 1. Якщо хворий — людина невіруюча. В такому випадку жоден священний текст йому не допоможе. Слід звернутися по допомогу до тих, хто користується для лікування не християнськими методиками
 2. Змова не спрацює, якщо хворий сповнений негативних емоцій — гнів, заздрість, образа, ненависть заглушають позитивну енергію і не дають їй проникнути в духовну оболонку людини
 3. Змова тільки зашкодить, якщо хвора людина часто шкодить оточуючим, несе в світ злобу, а людям прагне завдати неприємностей. Йому варто переглянути ставлення до життя і почати робити добро — можливо, що причина хвороб криється саме в його негативному підході до всього

Ну і, зрозуміло, не забувайте про допомогу офіційної медицини. Жоден змова не спрацює, якщо ви ігноруєте лікування, призначене лікарем. Магічний обряд здатний значно прискорити процес одужання, але не є панацеєю.

У будь-якому випадку, навіть якщо одужання не наступить миттєво, при дотриманні всіх правил і рекомендацій, ви хворому не нашкодите, але допоможете привести в норму його душевний стан.

Ссылка на основную публикацию