Змова на заміжжя в домашніх умовах

Хоча жінки в сучасному світі стали досить емансипованими і незалежними, вони все одно прагнуть знайти свою другу половинку і створити щасливі і гармонійні відносини. Для цього використовуються, як традиційні методи, так і нетрадиційні, до яких можна віднести змови і різні магічні ритуали. У цій статті ми розкриємо вам дієвий змову на заміжжя, який допоможе вам швидше відправитися під вінець.

У чому сила замовного слова

Про те, що слова мають величезну силу, сьогодні знають всі. Іноді немає потреби застосовувати якусь зброю, досить необережно кинути слово і воно тяжким каменем лягає на серце, відбираючи у людини позитивну енергію і наповнюючи негативної.

А може бути і зворотна ситуація — за допомогою одного-єдиного слова ви надихнути людину, зарядіть його оптимізмом, підштовхнете до нових звершень.

Все це — звичайні слова, але яке ж величезне значення вони мають в нашому житті! Тепер уявіть собі на хвилинку, що є особлива категорія слів, сила яких у багато разів перевищує звичайні. Ми говоримо зараз про замовних словах, що впливають на людську долю.

Чому ж замовні слова мають таку міццю? Відповісти на це питання і просто, і складно водночас. Коли людина вимовляє змову, то до сили слова (яка і сама по собі величезна) додається ще сила природи (саме до неї ми найчастіше звертаємося, коли хочемо отримати допомогу, позбутися від біди, нещасть і так далі).

Раніше, за часів наших предків, люди були нерозривно пов’язані з природою, вони співіснували з нею віч-на-віч і були повністю від неї залежними. Тому саме у неї і просили допомоги, обов’язково отримуючи її. І навіть зараз, коли люди сховалися від природи за кам’яними стінами мегаполісів, загрузли в інформаційних мережах, ми все одно продовжуємо залежати від природних сил, які незрозумілі, стародавні, великі, але досить щедрі.

Правила вимови змов

Щоб будь-яка змова працював, важливо дотримуватися певних правил вимови, а саме:

  1. Необхідно кожне заговорене слово промовляти максимально чітко і зрозуміло, не допускаються помилки і обмовки. Повторюйте ритуали рівно таку кількість повторів, яке зазначено за умовами обряду.
  2. Багато хто думає, що обов’язково слід вивчити тексту змови напам’ять, але, слід зауважити, це правило не є обов’язковим. Дозволяється читати текст з листочка, до того ж дуже багато змови досить довгі, рясніють незрозумілими застарілими словами і виразами, запам’ятати які досить проблематично. Просто попередньо пару раз прочитайте змову про себе, щоб вам легше було вимовляти його під час обряду.
  3. Контролюйте, щоб ви не робили пауз при читанні текстів, але і не читайте їх занадто швидко.
  4. Як правило, необхідно тихо вимовляти замовні слова. Вони виступають таємними, в якійсь мірі навіть інтимними ритуалами, тому зовсім необов’язково, щоб про них знали навколишні (ваші домашні або сусіди). При цьому ви можете не турбуватися — Вищі сили почують навіть самий тихий шепіт, адже вони завжди знаходяться навколо вас.

Є, однак, категорія змов, в яких за умовами зазначено, що вони вимовляються в повний голос (іноді навіть викрикували). Тоді просто дотримуйтесь інструкції.

  1. Замовні слова, нехай вони написані і не вами, повинні виходити з глибин вашої душі, не забувайте про це правило в процесі читання. Ви повинні весь час утримувати в голові образ бажаного, який стане для вас натхненням і підтримкою. Саме цей пункт (тобто, візуалізація) змушує змову працювати більш активно.
  2. Ознайомтеся з інструкцією до ритуалу і завжди виконуйте всі, що в ній вказано. Не можна проводити ритуали в іншому місці або в інший час, також необхідно запастися потрібним магічним арсеналом. Звичайно, в сучасному світі часом буває складно дотримуватися всіх пунктів, позначених в змові, тому замість виходу в чисте поле нерідко доводиться виходити на балкон. Але якщо пропонується змову з незмінними умовами, то тут нічого не поробиш, доведеться виконувати всі, як зазначено в інструкції.
  3. запасіться терпінням! Це дуже важлива умова. Багато людей роблять помилку, коли починають чекати результату відразу ж після завершення обряду. Звичайно, може статися й таке. Але найчастіше вам доведеться довго і наполегливо працювати, навіть кілька разів повторювати один і той же обряд. Це нормально, адже ви можете зіткнутися з досить складними завданнями (наприклад, зняттям вінця безшлюбності, псування і так далі). Тому не переживайте і чекайте, поки магія «дозріє» і ні в якому разі не втрачайте віру в неї. В крайньому випадку краще повторити обряд ще раз і ви обов’язково досягнете потрібного ефекту!

Приклади дієвих ритуалів для домашнього застосування

Тепер перейдемо до найцікавішого — до прикладів сильних змов, які допоможуть дівчині швидше вийти заміж.

Для швидкого заміжжя

Якщо ви вже перебуваєте в тому віці, коли пора виходити заміж, але до сих пір ніхто не зробив вам пропозиції руки і серця, то вам потрібно буде дочекатися останньої п’ятниці місяця, піти в поле, в якому виростає реп’ях, при цьому вимовляєте наступні чарівні слова :

«Як реп’ях за підпілля чіпляється, так би і женихи за мене чіплялися, в мене закохувалися і не відставали, за себе заміж звали. Амінь ».

Ритуал потрібно відбуватися в повній самоті. Коли повернетеся додому, зберіть колючки, що причепилися до сукні, зав’яжіть їх у тряпочку зі своєю менструальної кров’ю і відправте в таємне місце, подалі від сторонніх очей. Коли отримаєте довгождану пропозицію і вийдете заміж, на третій день після вінчання необхідно випрати ганчірку, знову піти в той же поле і розсипати там колючки зі словами подяки репею.

Для позбавлення від самотності

Перш, ніж читати наступний змову, вам потрібно буде запастися такими атрибутами:

  • кільцем;
  • Свічкою білого кольору (краще всього придбати її в церкві);
  • Невеликою кількістю святий водиці, яку наливають у склянку.

Потім вам потрібно дочекатися, поки настане ніч, запалити свічку, покласти кільце в приготовлену водицю і три рази прочитати змову:

 «Колечко в водицю кидаю, магічні мови повторюю. Щоб суджений мене знайшов, щоб щастя та любов зі мною знайшов. Щоб весілля та дітлахи у нас були. Бути того. амінь »

По завершенню процедури потрібно дістати кільце, стати з ним в центральній частині кімнати, надіти на безіменний палець на праву руку. Воду, яка залишиться, необхідно всю вилити собі на волосся. Після цього вирушайте спати. А коли прокинетеся, зніміть кільце і сховайте його в затишне місце. Наступний раз його дозволяється надягати тільки, коли ви вже зустрінете свого майбутнього чоловіка.

Пропонуємо вашій увазі також ритуал, який допоможе вам швидше одягнути весільну сукню

Звертаючись за допомогою до змов для якнайшвидшого заміжжя, потрібно строго дотримуватися всіх їх правил, щиро вірити в їх силу, а також дійсно хотіти зустріти ту людину, з яким ви зв’яжете свою подальшу долю

Marissa

Ссылка на основную публикацию