Змова на заміжжя — сильний спосіб знайти другу половинку

Наскільки б високою не була ступінь емансипації сучасних дівчат, всі вони мріють знайти гідного представника протилежної статі і вийти за нього заміж. Але часом відбувається так, що доля ніяк не хоче робити вам такий приємний сюрприз, в подібній ситуації на допомогу прийде волшебствоо. Пропонуємо вам працюючий змову на заміжжя.

Способи викликати майбутнього чоловіка

Важливо вступ — ніколи не користуйтеся наговорами, щоб за допомогою магії змусити бути з вами особистість, у якої насправді немає до вас почуттів. Якийсь час магія зможе утримати його поруч з вами (хоча може бути і таке, що вона не спрацює, але людини будуть переслідувати хвороби і невдачі), а потім чари зійдуть нанівець і ваші відносини, створені примусом, незабаром розпадуться.

Змова на чоловіка використовувати можна, але тільки він повинен залучати у ваше життя саме вашу другу половинку, яка поки не знайшла вас. Перш ніж братися за магічні дії, рекомендується протягом 3 діб строго постити — Тобто можна тільки хліб з водою. Найкраще, щоб початок обряду доводилося на зростаючу місяць (особливо важлива перші сім днів після молодика).

Ритуал перший зі свічкою

Потрібно накрити стіл не використаної раніше скатертиною білого кольору, запалити на ньому церковну свічку і поставити чашку, в яку налита медова вода. Після цього прочитайте повільно на воду магічні слова 12 разів, при цьому ні на мить не переривайте ритуал.

Зачекайте, поки свічка самостійно повністю згорить, а потім помийте обличчя наговореної водицею і побризкати нею все в вашій оселі. Коли вимовляєте наклеп, максимально візуалізують своє весілля.

Слова змови наступні:

«Запалю я свічку, запалити пахощі. Розповім Всевишньому про своє побажанні. Зав’яжу дві нитки червоні трьома вузлами. Один вузол — на любов, другий — на пристрасть, а третій — на вірність. Але не нитки я пов’язую, а душі (імена) поєдную. Разом їм тепер бути, разом їм жити, справи вести, так дітей робити. З дружби і поваги складаються їхні стосунки. Від початку століття і до кінця. Нікому вузлів цих не розв’язати, та відношення не зруйнувати, чи не скасувати зробленого. Міцно і чіпко. «

Попередньо слова змови слід написати на чистому листку і або прочитати їх з нього, або вивчити текст напам’ять.

Ритуал другий з гілочкою тополі

Пропонуємо вашій увазі Кабалістичний змову, щоб незабаром вийти заміж. Обряд допоможе залучити до вашого помешкання гідного представника сильної статі.

Вам потрібно буде дістати для нього гілочку тополі. А перш ніж вирушати до сну, прив’язати до неї сорок вісім стрічок білого кольору. Потім відправити все це під матрац і вимовити безпосередньо наклеп:

 «Господь милосердний, що дав Аврааму, свого раба напочатку, дружину і слухняного сина, знаком дивним вказав в дружини Ревекку! Вкажи і мені, рабі твоїй, людини, за якого мені судилося вийти заміж. Накажи допомогти мені таємним духам: Баалібету, Ассаібі, Абумостіту. Амінь! »

Виконувати магічні дії необхідно в п’ятий день тижня. Виконувати ці дії тричі, щоб добитися стійкого результату.

Багато нового і цікавого по темі залучення своєї другої половинки дізнаєтеся з даного відео

Ритуал третій на поріг

Якщо ви хотіли б скоріше побачити свого судженого, необхідно вийти на поріг свого житла. Руки розвести по сторонам і спертися ними про одвірки. Потім тричі прочитати необхідний наклеп:

 «Викликаю до себе на поріг раба Божого, чоловіка мого майбутнього. Як цей поріг під моїми ногами, косяки під моїми руками, так і ти, раб божий, суджений-ряджений під моєю волею ходиш. Йди до мене! Амінь! »

Ритуал четвертий з колодязем

Ще один ефективний метод заманити звуженого — обряд моління з колодязем. Важливо знайти такий час доби, щоб ніхто не зміг перешкодити вам. Це найголовніша умова обряду. При цьому немає різниці в часових рамках — можна вдаватися до цього методу і в денний, і у вечірній, ранковий або нічний час.

Підійдіть до колодязя, зійдіть до водиці так, щоб стало видно власне відображення. Дивлячись на воду, думайте про те, як ви мрієте про швидке заміжжя, а також будь нареченого ви б хотіли отримати.

Після цього скажіть наступний наклеп:

«Не одна я, удвох ми, вік весь свій один з одним, один за одним».

Якщо все зробите правильно — незабаром має з’явитися друга відображення. Це і буде ваш майбутній чоловік. Потім наберіть колодязної води і випийте її всю до найдрібніших крапельок — це обов’язкова умова дієвості ритуалу.

Ритуал п’ятий з ключем

Ключ завжди виступав в якості магічного символу, був талісманом. А наступний обряд, який проводиться в повний місяць або в молодика, допоможе незабаром створити щасливу сім’ю.

Всі дії виконуються перед світанком або опівночі. Вам потрібно буде запастися червоними, рожевими або блакитними шнурками. Їх колір залежить від вашого уявлення про майбутнє заміжжя:

  • якщо для вас важлива пристрасть — беріть червону нитку
  • мрієте про романтику — запасіться рожевої
  • а якщо для вас важливіше всього вірність — віддайте свою перевагу блакитний.

Також є варіант комбінації з усіх трьох ниток. Підготуйте ще ключик.

Необхідно протягнути нитку в отвір на ключі. Після завершення всіх приготувань, запаліть свічку рожевого кольору. Її потрібно розмістити в центральній частині столу. Перш ніж починати читання змови, уважно вдивіться в полум’я свічки і концентруйтеся на своєму проханні.

Ключ при цьому лежить в центральній частині столу від свічки і дівчата, вимовляє слова змови. Потім беріть його, продовжуючи читати магічні слова, задуйте свічку через дірочку в ключі — робиться це тричі.

Вимовляють такі магічні слова:

 «Ключ від щастя, ключ від серця, чоловік для щастя, чоловік по серцю. Мені, (ім’я)! »

Вимовляти слова змови потрібно пошепки.

Тепер у вас в наявності відразу п’ять цікавих і дієвих ритуалів, які забезпечать вам швидке заміжжя. Важливий момент — вдаючись до магічних дій, важливо щиро вірити в їх дієвість і анітрохи не сумніватися в отриманому результаті.

Ссылка на основную публикацию