Змова на залучення клієнтів — читаємо самостійно

Ведення власного бізнесу – заняття в даний час дуже популярний. І будь-практично бізнес пов’язаний з просуванням на ринку будь-яких товарів і послуг. Тільки ось далеко не кожен бізнесмен може похвалитися успішним плином своєї справи, навіть якщо вкладено в нього було чимало сил і коштів. Часом і дорога реклама, і спроби поліпшити виробництво не призводять до бажаного результату – клієнтів як не було, так і не спостерігається. Як вчинити бізнесменові в цьому випадку?

Яким би сумним і безперспективним не здавалося сложившее положення, не варто відразу ж здаватися і кидати розпочату справу. У будь-якому випадку, можна спробувати поліпшити ситуацію не зовсім традиційним методом, а саме – звернувшись до допомоги магічних сил і читати замовляння на залучення клієнтів. Даний вид чаклунства був популярний ще в стародавні часу – його активно практикували купці, і причому досить успішно.

Ритуал допомагає в короткі терміни залучити покупців, і тим самим збільшує прибуток бізнесмена. Особлива його принадність у тому, що скористатися ним можуть всі: і ті, які тільки роблять свої перші кроки у світі бізнесу, і ті, хто вже накопичив солідний стаж і побудував процвітаючу компанію. Адже велика кількість покупцям – це і є одна з складових прибуткового підприємства.

Особливості правильного читання

Подібно іншим магічним ритуалам, змови володіють певними вимогами до виконання. Їх обов’язкове дотримання виконавцем виступає запорукою успішності та ефективності застосованого обряду. При використанні ритуалів ретельного уваги удостоїтися повинні всі, навіть самі, на перший погляд, незначні, дрібниці.

Особливо сильними вони виходять, якщо провести їх в повний місяць. До цього дня місяць накопичує максимальну кількість енергії, що сприятливо позначається на впливі і кінець ритуалу. Але це не означає, що всі змови повинні вимовлятися саме в цей час. Підходить для конкретного обряду період зазвичай завжди вказується в його інструкції.

Обрядів таких є досить багато. Деякі з них досить сильні самі по собі і здатні привести до результату після одноразового застосування, інші ж потрібно регулярно оновлювати.

Одне з найбільш важливих умов – абсолютна секретність. Про те, що ваш успіх в бізнесі був досягнутий за допомогою магії, знати ніхто не повинен.

Як залучити клієнтів за допомогою змови?

Нижче дано одні і найбільш результативних змов, здатних підвищити клієнтську базу. В їх ефективності переконалося чимало бізнесменів, справа яких процвітає і донині.

Простий спосіб

Підходить для новачків, тільки що відкрили свою справу. Як тільки з’являться перші клієнти і буде перша виручка, отриманими грошима проводять по іншим товарам, читаючи при цьому:

«Нам – гроші ваші, вам – наш товар».

Гроші від першої виручки дуже не бажано витрачати або давати в якості здачі наступним клієнтам. Найкраще їх зберігати в надійному місці, щоб вони і далі продовжували залучати покупців.

Закликаємо місяць

Змова цей начитується на який-небудь дрібний предмет в ніч, коли місяць знаходиться в повній своїй фазі. Далі заговорений предмет буде служити амулетом.

Рівно опівночі будь невеликих розмірів предмет кладеться на підвіконня. З вікна добре повинно бути видно місяць, світ її повинен падати на майбутній талісман. Виконавцю слід безперервно дивитися на місячний лик і читати при цьому змова (краще заздалегідь вивчити напам’ять):

“До тебе, місячне світло, звертаюся до тебе, тіло небесне, звертаюся. Славишься здавна ти силою. Так наділи ж і мене нею триразово. Мені ниспошли клієнтів згідливих так діянь непорченных. Невдачі в справах відринь, міццю амулета предмет цього заряди. Як тільки від людей його упрячу, так приверну відразу клієнтів. Як небесне світить тіло, так важке справа йде на лад. Нехай буде так! Амінь!»

Заговоривши, предмет потрібно сховати в кишеню або сумку. Прийшовши на роботу, талісман потрібно залишити там, у місці, прихованому від сторонніх очей. Нікому про нього розповідати, нікому його показувати не можна. Ритуал вимагає періодичного оновлення, щоб сила повного місяця завжди вам допомагала.

На гребінець або новий гребінь

На молодий місяць купіть нову гребінець (гребінь), зроблений з кістки або дерева. Заговоріть її за допомогою таких слів:

“Гребінець з частими зубчиками, до мене веди людей з рубчиками. Як кожен мій гладиш волосок, так всякого клієнта веди на поріг. Люд буде приходити, відвідувати. Йому – удача, а мені – здача. Клієнту – зиск, а мені – прибуток у мій гаманець. Амінь!»

Заговорений гребінь слід завжди носити з собою. Якщо справи раптом почнуть погіршуватися, їм потрібно причесати волосся. А якщо вже сталося так, що у вас немає волосся на голові, досить буде провести їм кілька разів по лисині. Потік покупців після цього збільшиться. Магічний обряд зберігає свою силу протягом місяця, потім його потрібно буде оновити.

Ще один дієвий ритуал для успішного бізнесу в торгівлі дивіться у відео:

Ссылка на основную публикацию