Змова на залучення грошей

Багато людей хочуть купатися в багатстві і мати велику кількість грошей. Для більшості з них саме фінансове благополуччя виступає мірилом щасливого життя: чим більше грошей, тим більше, відповідно, щастя. Думка це, звичайно, помилково, але спраглі багатства часом готові піти на все, щоб заробити собі стан. Одна з таких можливостей – застосування магії, пропонує різні замовляння на залучення грошей.

Використання магічних ритуалів, націлених на залучення фінансів, – метод з розряду нетрадиційних, але ефективність його від цього не страждає. Змови і молитви на тяжіння грошей допомогли багатьом людям, які бажають розбагатіти. Чимало таких випадків було, в тому числі, і на моїй практиці.

Особливості використання замовлянь і молитов на залучення грошей

Магічні ритуали на багатство хороші тим, що відрізняються практично безпечним застосуванням принаймні більшість з них, з області магії світлою. Щоб молитви і замовляння на залучення грошей працювали, виконані вони повинні бути за всіма правилами, без єдиної помилки. З боку виконавця в обов’язковому порядку повинна бути віра у магію. Якщо ж ритуал робиться з бажання перевірити або з цікавості, на позитивний результат можна навіть не сподіватися – вплив обряду, в цьому випадку, може виявитися абсолютно протилежним.

Прийнявши рішення скористатися для залучення багатства магічними словами, потрібно пам’ятати про те, що грошові змови в основному виконуються в фазу зростання місяця. Деякі можуть вимовлятися ще на молодик і повний місяць. На відміну від замовлянь, молитви, приваблюють гроші, не мають суворої прив’язки до фази нічного світила. Виконавець може читати їх регулярно, в будь-який зручний для нього час.

Залучити гроші і багатство за допомогою замовлянь і молитов

Триденний змова на свічки (змова на Марту-утоплену)

Купіть в церкві 3 звичайні свічки. Під час росту місяця встаньте на світанку, запаліть одну зі свічок. Дивлячись на полум’я, вимовте 7 разів змова:

“Як дівчина одна за водицею пішла, так пішла вона та не повернулася. А потім за неї гроші стали приходити, і за неї платили так платили, та не виплатили всі, і на вік мій залишили. Дай рабові Божому (рабу Божу) (своє ім’я) такої сили, щоб прагнули до мене гроші і не проходили повз мене. Амінь!»

Дочекайтеся, поки свічка горить, недогарок приховайте. На другий і третій день повторіть те ж саме. Недогарки можете в один зібрати. Покладіть його в надійному місці, або, зробивши корж, сховайте в одному з відділень свого гаманця. Перші результати змови проявлять себе відразу ж після закінчення ритуалу.

Сильний змова на тяжіння грошей (тривалого терміну дії)

Даний змова є одним з найсильніших, тому читати його можна тільки один раз в житті. Ритуал забезпечить матеріальне благополуччя на довгі роки.

Купіть в храмі 3 воскові свічки, приготуйте 3 монети будь-якого номіналу. Проводите обряд на зростаючому місяці.

Пізно вночі покладіть монети на стіл, на них поставте свічки і запаліть. Потім промовте:

“Як небо без Бога, так і життя без грошей. Нехай грошики мене самі знайдуть, прийдуть до мене і не відходять від мене. За життя багату і щасливу, та довге. Молю я всіх святих так голосно, що інші повертаються і допомагають мені. Амінь!»

Загасіть свічки, а монети відтепер завжди носите з собою. Якщо втратите раптом зовсім проминеться воно.

Щоденна молитва на багатство

Читайте цю молитву щоранку, до тих пір, поки не відчуєте, що у вас грошей стало достатньо. Не скупіться і не будьте скупердяем! Текст вимовляється про себе або пошепки 3 рази (не можна, щоб чужі вуха вас чули):

“Ангели святі, йду до вас з проханням. Як чернець той, що від церкви до церкви йшов та відповіді ніде не отримував, так і по життю я йду, але не возрадуюсь ніде. Смилостивитесь наді мною, рабом Божим (рабою Божою) (своє ім’я), допоможіть багатим(-ой) мені стати, так пожити в життя цю розкоші. Та не знати мені ніколи більше горя і злиднів. З проханням до вас з повагою. Амінь!»

Ще одна молитва, притягує гроші

Дана нижче молитва теж вимовляється вранці, протягом тижня. Місячна фаза значення не має. Кількість повторень – 3 рази. Слова:

“Як жив Ісус чесно, так і правильно. А якщо правильно так, то й у мене нехай життя буде чесна та забезпечена. Нехай шлях мій буде легким і грошима усипаним. І я піду по шляху добра щасливим(-ою) та забезпеченим(-ой). Амінь!»

Змова на три свічки для притягання грошей

На зростаючому місяці купіть 3 довгі свічки в церкві, переплетіть їх один з одним. Після того, як годинник проб’є північ, одночасно запаліть свічки всіх трьох свічок і промовте дані нижче слова 33 рази:

“Горі потрійним вогнем, убогість і нужда. Як догорять свічки, так і до мене багатство попрямує».

Дочекайтеся, коли свічки догорять. Недогарки змити в унітаз. Дія змови дасть про себе знати через 33 дні.

Змова Степанової на залучення багатства

На новій або зростаючому місяці потрібно придбати церковну свічку. Прийшовши додому, слід витягнути з неї гніт і підпалити одночасно з двох кінців. У процесі горіння гнота необхідно встигнути вимовити короткий змова:

“Вогонь вічний. А мій дух золотом, сріблом і добром усяким відзначений. Амінь!»

Змова на копійки, що залучає гроші

На зростаючому місяці покладіть на долоню лівої руки 3 монети номіналом 1 копійка. Заговоріть їх 3 рази:

“Хай тягнеться копієчка за копієчкою, а велика грошик поспішить за ними. Нехай у гості до мене приходять і спокій у мене знаходять. Амінь!»

Заговорені монетки покладіть окремо від інших монет в свій гаманець. Випадково не витратьте їх. Відтепер вони будуть функціонувати в якості магніту для грошей.

Висновок

Застосувавши змова на залучення грошей, пам’ятайте про те, що магія не любить ледарів і не допомагає їм. Не сидіть склавши руки – дійте, працюйте, і грошики до вас обов’язково потягнуться.

Ссылка на основную публикацию