Змова на воду для залучення любові і удачі

Вода має дуже потужною енергетикою, особливо, якщо зібрана з природного джерела — джерела, ключа, річки або чистого озера. Також цілюща волога є прекрасним провідником закладеної в неї інформації. Тому змову на воду часто використовується в магічних ритуалах. Поговоримо про те, як робити такий обряд правильно.

Правила та рекомендації

Щоб змову на воду подіяв, важливо неухильно дотримуватися правил:

  1. Намагайтеся не використовувати водопровідну воду — вона «мертва» і сильною енергетикою не володіє. Взимку добре підійде тала вода, а в теплу пору року можна набрати її в річці, озері або іншому чистому природному джерелі. Тільки прослідкуйте, щоб у воді не було бруду, піску і дрібного каміння. В крайньому випадку поставте воду з-під крана відстоюватися на півгодини-годину
  2. Перш ніж приступити до магічного обряду, добре вивчіть текст змови. Вам доведеться вимовляти його швидко, чітко, без найменшої запинки, що не підглядаючи в папірець. Інакше змова не подіє
  3. Приміщення, в якому буде відбуватися обряд, має бути абсолютно порожнім. Переконайтеся, що вам ніхто не перешкодить — ні домочадці, ні домашні тварини не стануть турбувати
  4. Зосередьтеся на цілі, яку хочете отримати. Позбавте свідомість від негативних емоцій і сумнівів. Повірте в чарівну силу змови — і він обов’язково подіє
  5. Ніхто не повинен знати про те, що ви готуєтеся зробити магічний обряд. Ця дія потрібно виробляти таємно — енергія сторонніх людей може непередбачувано вплинути на результат магічного втручання

Тепер ви знаєте всі необхідні правила і можна приступати безпосередньо до змов.

Любовна магія: змова на воду для чоловіка

Якщо ви вже перебуваєте в шлюбі, але відчуваєте, що ваша любов стала значно менше, а чоловік не приділяє належної уваги, у вас часто трапляються конфлікти, то можна спробувати такі варіанти любовних змов.

Для зміцнення шлюбних відносин

Приготуйте чисту воду і дві воскові свічки білого кольору. Незадовго до півночі поставте чашу з прозорого скла з водою перед собою, запаліть свічки. Дочекайтеся, поки віск стане м’яким. Тушкуйте свічки і переплетіть їх між собою.

Коли віск знову охолоне, запаліть свічки знову. Потім схиліться над чашею з водою і чітко, три рази скажіть заповітні слова:

Після прочитання змови дочекайтеся, поки свічки згаснуть. Перелийте заговорённую воду в скляну ємність з кришкою. Кілька крапель цієї води потрібно додавати в їжу собі і чоловікові протягом тижня. Якщо рідина по закінченні цього терміну залишиться, її потрібно вилити в землю.

Для позбавлення від суперниці

Ця змова діє в тому випадку, якщо ваш чоловік до цих пір любить дівчину, з якою зустрічався до весілля з вами

Для здійснення магічного обряду знадобиться свята вода з церкви. Дочекайтеся спадною Місяця, наповніть водою скляну чашу і залиште. Вранці, тільки прокинувшись, з першими променями сонця, потрібно вимовити змову, схилившись над водою:

Цю воду пити не можна. Після здійснення обряду її потрібно вилити за вікно. Прослідкуйте, щоб в цей час під вікнами ніхто не йшов, інакше стороння людина може постраждати, а змова не подіє.

Для повернення любові

Цей варіант змови використовують, щоб повернути колись сильні почуття в стосунки. Відчули, що обранець став ставитися до вас холодно, а уваги з кожним днем ??все менше і менше — значить, це ваш випадок.

Змова читається на молодий місяць. Дочекайтеся настання світанку. Приготуйте чашу з водою (бажано, щоб ємність була з прозорого скла). Поставте чашку в затишне місце, де її ніхто не знайде.

Після цього потрібно дочекатися настання темряви. Ближче до півночі дістаньте чашу з водою, підійдіть до вікна і скажіть змову:

Кілька крапель заговорённой води потрібно капнути на простирадло, на якій ви спите. Залишки рідини злийте в землю.

Дивіться відео про те, як потрібно робити змову на воду:

Змова для жіночої привабливості

Це змова допоможе стати більш красивою і привабливою, привабливою для протилежної статі. Навіть якщо зовнішність не зміниться, навколишні почнуть вас сприймати по-новому.

Виконується обряд строго в повний місяць. Для його здійснення вам знадобиться три церковних воскових свічки, хустку з блакитної тканини, трохи солі і чаша з чистою водою з природного джерела.

Дочекайтеся півночі. Одягніть хустку на голову (він повинен бути новим, жодного разу не надягали), чашу з водою розташуйте в центрі столу, а свічки поставте за нею. Запаліть свічки і повільно, по щіпці, починайте підсолювати воду, примовляючи наступні слова:

Після того, як скажете текст тричі, швидко тушкуйте свічки і негайно вийдіть з кімнати. Повернутися в приміщення можна тільки вранці. Переступивши поріг кімнати, в якій відбувалося таїнство, тричі перехрестилася і зробіть сім невеликих ковтків заговорённой води. Воду, що залишилася вилийте на волосся.

Змова на удачу

Якщо везіння вас покинуло, допоможе ця змова. Він читається строго на талу воду. Також знадобиться срібна ложка, невелика скляна ємність і воскова свічка.

Запаліть свічку, а воду поставте кип’ятити. Помішуйте рідина срібною ложкою і примовляє наступні слова:

Змова необхідно вимовити дванадцять разів. Постарайтеся встигнути до того, як вода закипить. Після прочитання приберіть воду з вогню і дочекайтеся, поки догорить свічка. Використану воду треба вилити, бажано в землю, а віск від згорілої свічки закопати.

Поступово удача повернеться у ваше життя, а неприємності будуть обходити вас стороною.

Ссылка на основную публикацию