Змова на віщий сон для читання перед сном

Змова на віщий сон – ритуал, який можна віднести до ворожіння. Реалізувати його вдається при наявності у виконавця величезного бажання зазирнути у своє майбутнє, шляхом виконання спеціальних дій і проговорення особливих магічних слів.

Сновидіння-передбачення називають віщими. При необхідності, людина може викликати для себе віщий сон штучним шляхом, просто звернувшись до магічного ритуалу.

Зміст

Інструкція по самостійному застосуванню ритуалу

Як і будь-який магічний вплив, змова на віщий сон вимагає дотримання певних умов при використанні. Ключових вимог три:

  1. Термін проведення – останні кілька днів прибуває місяця (перед повною фазою). Цей час вважається найбільш сприятливим, так як дозволяє не тільки підглянути своє майбутнє, але й відшукати рішення існуючих на даний момент проблем.
  2. Повне усамітнення, тиша і спокій. Обстановка повинна бути максимально спокійним, будь-які контакти з іншими людьми в ніч повинні бути зведені до нуля. Краще всього відключити всі засоби зв’язку, а сам ритуал проводити перед вихідним днем, щоб вийшло прокинутися самостійно, а не за дзвінком будильника. У ліжку спати теж необхідно в повній самоті. Перед обрядом рекомендується прийняти теплу ванну з ефірними маслами (м’ята, лаванда, розмарин), а в кімнаті, де спати будете, розвісити трави, запах яких вам подобається.
  3. Очищена від сторонніх думок голова. Перед використанням змови, постарайтеся відпустити всі тривожні думки, відпочиньте від суєти, максимально розслабтеся і не думайте про майбутнє обряді.

Правильний внутрішній настрій перед застосуванням змови для віщого сну є гарантією результативності обряду. Щоб ритуал виявився максимально корисним, обов’язково дотримуйтесь наведених вище правил. Ще один важливий момент – відправлятися спати потрібно раніше півночі (краще всього за 1-2 години до неї). Якщо ви звикли лягати набагато пізніше, спочатку відрегулюйте свій режим.

Замовляння на віщий сон для домашнього використання

Простий спосіб перед відходом до сну

Після теплої розслаблюючій ванни ляжте в ліжко. Як відчуєте, що починаєте провалюватися в сон, пошепки вимовіть 5 разів:

“Нехай мені присниться, чому судилося збутися. Так я бажаю, так і бути того».

Ритуал може бути повторений, якщо нічого в цю ніч не присниться. Все можливо 3-4 повторення протягом одного місяця. Якщо ж побачите віщий сон, вранці після пробудження дуньте собі в кулак і скажіть:

«Побачив, що хотів(а)».

На дзеркало

Один з найвідоміших обрядів, який виконується за допомогою невеликого кишенькового дзеркальця круглої форми. Для цих цілей краще купити нове дзеркало. Якщо такої можливості немає, можете застосувати і старе, але обов’язково промийте його добре під проточною водою, щоб прибрати сторонню інформацію. Покладіть дзеркало під свою подушку перед тим, як ляжете спати, і 7 разів промовте:

“Як в цьому дзеркалі відбивається зараз темрява, так відіб’ється в розумі моєму світло. Нехай дзеркало мені покаже майбутнє, щоб воно мені приснилося вночі місячної, вночі темною. Щоб було моє сновидіння правдою! Амінь!»

Після виголошення змови відразу ж ляжте спати. Ні на які справи більше в цю ніч відволікатися, ні з ким заводити бесіду не можна. Після ранкового пробудження зробіть аналіз того, що вам приснилося. Не виключено, що на це знадобиться весь день, а то і два.

Залишилося після ритуалу дзеркало сховайте і зберігайте в недоступному місці. Його можна використовувати тільки в магічних цілях.

На святу воду

Щоб зазирнути в найближче майбутнє уві сні, можна використовувати обряд зі святою водою і церковної свічкою. Запаліть свічку і тричі заговорите освячену воду:

“Чиста вода, свята вода, допоможи рабу Божому (рабу Божу) (своє ім’я) сон віщий побачити. Нехай присниться йому (їй) все, що трапиться і збудеться. Нехай він(а) все пам’ятає, хай знає. Моє слово – закон, як сказав(а), так тому і бути. Амінь!»

Заговоривши, помийте цією водою обличчя і ляжте одразу ж спати. Коли будете в ліжку, тричі вимовте:

«Загадав(а) – здійсниться!»

Суботній змова

Ця змова читається тільки в суботу, в інші дні тижня – не можна. Слова наговорите на шматочок свіжого хліба, посыпанного сіллю:

“Неділя – з понеділком, вівторок – з средою, четвер – з пятницею. Тобі ж, субота, немає одного. Ось тобі хліб та сіль, а ти мені дай ясний сон!»

Поставте хліб-сіль біля свого ліжка і відразу ж ляжте спати.

П’ятнична молитва

Молитва вимовляється строго з четверга на п’ятницю, між 22-23 годинами. Читати її можна тільки 1 раз в місяць.

Заздалегідь купіть в церкві 2 тонких свічки. У день ритуалу сплетіть їх один з одним, так, щоб гноти опинилися на двох протилежних кінцях. Візьміть отриману подвійну свічку лівою рукою, запаліть обидва гніту і заговоріть:

“Богородиця-Матінка, тебе так Ісуса Христа молю. Нехай явним стане моє бажання. Нехай прийде до мене благодать Божа – через сон так в мою пам’ять. Нехай про прийдешній мені розповість ангел снів – на ранок, на завтра і на післязавтра, на (назвіть день, події якого ви хочете передбачити у сні). Ключ, замок, мову. Амінь!»

Прочитавши молитву, відразу ж гасіть свічку і покладіть її у свого узголів’я, або на приліжкову тумбочку. Відразу ж ляжте спати. Постарайтеся заснути до настання півночі.

Залишки від свічок віднесіть в церкву і залиште в спеціальному лотку для недогарків. Зробити це потрібно протягом 3 днів після ритуалу.

Ще одне відео про те, як побачити майбутнє уві сні:

Ссылка на основную публикацию