Змова на виконання бажання читати перед сном

У кожної людини існує своє сокровенне бажання. Часто відбувається так, що його виконання доводиться чекати роками, а у деяких на це і зовсім йде все життя. І далеко не кожен здогадується, що втілення бажаного можна наблизити, і допоможе в цьому магія.

За всю історію існування магії було придумано чимало замовлянь, допомагають збуватися мрії. Багато з них успішно використовуються і в наші дні. Особливо популярними є замовляння на виконання бажання, які читаються перед сном.

Принцип дії

Людина, що жадає виконання свого бажання, спробує на практиці всі можливі методи. Однак багато хто після цього розчаровуються, зіткнувшись з тим, що, незважаючи на всі випробувані техніки, мрія не поспішає реалізуватися.

Між тим, магія бажань покликана лише створити умови для здійснення бажання виконавця, розставити події в житті людини таким чином, щоб вони допомогли здійснитися заповітного.

Левова частка відповідальності за втілення мрії лежить на самій людині: виконавець повинен робити все для наближення до своєї мети, помічати, приймати та користуватися можливостями, які створює йому магія. Діяти тут протипоказано, інакше жоден чаклунський ритуал не допоможе.

Загальні правила виконання ритуалів

Не варто плутати магію з чарами. Пам’ятайте про те, що магія буває тільки в казках, а магія допомагає здійснити лише реальні життєві цілі, тому і бажання повинно бути реальним. Не варто просити у вищих сил того, що апріорі нездійсненно. Такі обряди вимагає усвідомленого підходу.

Також при виборі свого бажання і виконання обрядів потрібно прийняти до уваги наступні умови:

  • бажання ваше не повинно нікому принести шкоди, ніхто не повинен постраждати після його здійснення. Якщо бажання буде з підступним і злим умислом, вищі сили обернуться проти вас, і доведеться жорстоко розплачуватися;
  • тверда віра в силу магії. Без віри в магію нічого не вийде. Якщо ви вирішите робити ритуал з метою перевірки його результативності або з цікавості, відразу приготуйтеся до того, що вас чекатиме розчарування;
  • прагнення до своєї мрії, щире бажання її здійснення;
  • заздалегідь продумана і чітко поставлена формулювання свого бажання. Уникайте невизначеності і двозначності, інакше отримаєте зовсім не те, що хотіли спочатку.

Що стосується часу проведення ритуалів, то краще всього для цього підходить період від молодого до повного місяця. Конкретний час зазвичай обумовлюється в інструкції до змови. Якщо такого пояснення немає, вибирайте зростаючу місяць – точно не помилитеся.

Приклади ефективних змов на виконання бажання

Молитва ангелу-хранителю

Місячна фаза для цієї молитви значення не має. Змова не розрахований на миттєвий результат. Його треба вимовляти як можна частіше: перед сном, вранці, після пробудження. Текст звучить так:

“Ангел-хранитель мій! На виконання бажання благослови. Задумане здійснити допоможи».

Неодмінна умова – просити тільки хороше, те, від чого нікому шкоди не буде.

В день народження

Якщо ви іменинник або скоро їм стати, раджу перед сном читати ритуал з цього відео:

На молодий місяць

Вимовте дані нижче слова зростаючий місяць, протягом 3 днів, без перерви, перед відходом до сну і після ранкового пробудження. Текст:

“Зірочка ясна, поднебесью засветись, світу всьому хрещеній на радість, вогнем незгасним і яскравим загорись, православним всім на втіху. Зірочка ясна, будинок раба Божого (своє ім’я) зазирни, Зірочка ясна, вогнем незгасним і яскравим будинок мою освяти. Почуй бажання моє заповітне (назвати своє бажання).

Швидкодіючий змова на хліб

Ритуал для самих нетерплячих. Зазвичай допомагає здійснитися задуманому до найближчого повного місяця. Однак загадувати потрібно реально досяжне. Проводиться на зростаючу місяць.

Як почне на вулиці темніти, сходіть в магазин і купіть буханець (батон, коровай) хліба. Нікому не віддавайте його. Як почнете збиратися до сну, замкніть двері в своїй спальні, дістаньте хліб і заговоріть його за допомогою таких слів:

“Як хліб – всьому голова, так і я господиня (господар) бажанням. Бажаю, то збувається. Що не моє, то забувається. З хлібом у голові і з бажанням в руках. Все моє – при мені, що чуже – того не треба. Амінь».

Покладіть заговорений хліб під свою подушку і ляжте спати. Прокинувшись вранці, відламайте руками від хліба кусень і з’їжте його. Залишилися хлібом нагодуй птахів.

На воду

Вимовляється в період зростання місяця.

Наберіть з ранку воду з колодязя або природного джерела, поставте її відстоюватися до вечора. Як тільки зберетеся лягти спати, 3 рази наговорите воду за допомогою таких слів:

“Вода чиста, джерельна вода (колодязна – виберіть відповідний варіант). Таємну силу в собі ти носиш. Що треба, наповнюєш життям, а інше – довіку топишь. Сили дай мені заповітне виконати і отримати бажане. Силою наповни і оживи, сокровенне моє не втопи. Не на шкоду, а заради блага, не комусь, а мені треба. Амінь».

Отпейте 3 ковтки заговоренной води, а тим, що залишилося, помийте обличчя і руки. Ляжте спати.

Ссылка на основную публикацию