Змова на виграш у лотереї — читати без наслідків

Самим легким і привабливим способом обзавестися кругленькою сумою грошей є виграш у лотерею. Своє щастя в лотереї хоч один раз в житті катував кожна людина.

Хтось, не отримавши нічого, розчаровувався і більше не повертався до азартних ігор, хтось не втрачав надії і купував черговий квиток. Між тим, значно підвищити шанс на виграш і допомогти стати володарем такого бажаного грошового призу може магія, в арсеналі якої запасі чимало ефективних змов на виграш у лотереї, які можна читати в домашніх умовах.

Особливості, правила виконання та можливі наслідки

Замовляння на отримання виграшу в лотерею є однією з різновидом грошових обрядів. Вони повертають удачу в бік виконавця, дарують йому успіх і везіння у всіх іграх азартного характеру. Правильну роботу магічного впливу і кінцевий підсумок на користь його виконавця забезпечує правильне його виконання.

Зазвичай читання тексту супроводжується якимось ритуалом. При практичному його застосуванні виконавець повинен діяти в точності з доданою інструкцією. Важливі моменти:

  • найкраще для використання змови – період зростання місяця, перший тиждень місяця-молодика. Але можливі й винятки з цього правила зазначаються вони зазвичай у рекомендаціях;
  • кращий день тижня – четвер, вважається днем Юпітера. Ця планета керує фінансовими потоками;
  • віра в магію та силу змови. Без наявності віри будь ритуал буде марним;
  • віра у власний успіх. Сумніватися в собі – значить, заздалегідь налаштуватися на невдачу. А думка, як відомо, матеріальна;
  • візуалізація – малювання уявних картин отримання багатства;
  • таємниця обряду. Нікому про свій намір не розповідайте.

Замовляння на лотереї існують різні, велика частина з них – з розряду білої магії. Поширене судження, що ритуали світлого чаклунства максимально небезпечні і нешкідливі. Що стосується «лотерейної магії», то думки практикуючих магів про них розділилися.

Одна група вважає, що вони не здатні принести шкоду виконавцю, не мають жодних негативних наслідків і покликані діяти на благо. Друга ж група дотримується точки зору, яка стверджує, що застосування магії призведе до незворотних подій у житті виконавця. Тобто, знайшовши одне, він втратить щось інше, дуже для нього цінне (любов, здоров’я, рідних і т. д.)

До якого з двох суджень схилятися – вирішуєте ви самі. Зі свого боку можу порадити при отриманні багатства поділитися частиною суми з нужденними (наприклад, перерахувати на рахунок дитячого будинку). Будьте впевнені: вищі сили обов’язково це помітять і будуть до вас прихильні. А ще запам’ятайте, що змови допомагають тільки у разі тимчасових фінансових труднощів. Вони не замінять повноцінний заробіток, тому зловживати ними не варто.

Якщо вас не збентежили можливі наслідки і ви готові виграти в лотерею велику суму, приступимо до читання змов!

5 способів виграти в лотерею з допомогою магії

Простий змова на виграш

Це дуже простий обряд, що вимагає щоденного виконання, незалежно від фази місяця. Він дозволяє притягти в життя виконавця багатство, причому не обов’язково у вигляді виграшу.

Виконавець повинен взяти 3 або 5 монет, покласти їх в кишеню одягу, який носить щодня. Коли монетки рассовываются по кишенях, потрібно читати короткий змова:

«Як до берега вода мчить, так і гроші до грошей прагнуть».

Витрачати заговорені монетки не можна! Кожен день потрібно закріплювати змова, шляхом дотику до монет і його повторення. При пранні одягу монетки виймаються з кишені, а після прання їх знову потрібно туди покласти.

Розмір багатства, яке залучать ці монети, безпосередньо залежатиме від тривалості їх зберігання в кишені виконавця.

На лотерейний квиток

Заздалегідь придбаний лотерейний квиток заговорюється з допомогою наведених нижче слів у фазу зростання місяця. Потрібна наявність запаленої свічки зеленого кольору. Квиток треба взяти в руки і нашептати на нього:

“Заговорюю лотерейний квиток, мною, рабом Божим (рабою Божою) (своє ім’я), куплений. В своїх руках його тримаю, грошовий виграш для себе прошу. Достаток і багатство привертаю до себе, перемогу і монети до себе закликаю. Амінь».

Змова читається 7 разів, після чого свічка гаситься, а квиток забирається до проведення тиражу. Для підвищення ефективності цей ритуал можна поєднати з попереднім.

На купюру

Магічні слова 7 разів начитываются на купюру, яку потрібно буде розплатитися при придбанні квитка. Текст наступний:

«Віддам грошики одну, отримаю натомість багато».

При покупці квитка потрібно брати саме той, який першим потрапить на очі.

Сильний ритуал у відео

Опівнічний змова на монетку

Необхідні умови: зростаюча місяць, ясне небо, запалена зелена свічка. Знадобиться також будь-яка монета жовтого (золотистого) кольору і дзеркало. Порядок дій:

  1. Відкрийте вікно. Поставте на підвіконня запалену свічку і дзеркало. Треба, щоб в дзеркалі відбивалися і місяць, і полум’я свічки.
  2. Візьміть в руку монету і наговорите на неї: Багатий і знатний купець під місячним світлом по землі ходить, всьому свій товар пропонує і грошей за нього брати не бажає. Той купець – великий хитрун: натовпами люди набігають, товар його безкоштовно хапають, натомість купцеві свою удачу віддають. Радію я цього, так як купець той – мені брат. Побачу на небі нічне світило і до купця в момент цього звернуся. Візьму собі удачу, все сказане ключем навіки закрию. Амінь!»
  3. Покладіть заговоренную монетку до себе в кишеню. Віддайте її потім при купівлі лотерейного квитка.
Ссылка на основную публикацию