Змова на вдалу торгівлю: як читати самостійно

З торгівлею доводиться мати справа кожного, а багато виступають і в ролі продавця. Неважливо, чи є людина продавцем за родом діяльності або торговцем мимоволі, мета завжди одна – свій товар продати максимально швидко та вигідно для гаманця.

Торгівля – це галузь, в якій значення мають не тільки професіоналізм, досвід і ділові якості, але й удача з везінням. Зробити продажі більш успішними і вигідними по частині фінансів здатні допомогти змови на вдалу торгівлю. Використовувалися вони ще з часів глибокої старовини, сила їх пройшла перевірку століттями. Затребуваності змови не втратили і нині, і актуальність їх збільшується по мірі зростання конкуренції на ринку.

Правила застосування

Будь магічний ритуал володіє рядом особливостей, від яких безпосередньо залежить його вплив і підсумковий результат. У випадку з такими змовами під увагу потрібно прийняти наступні умови:

  • успішним ритуал вийде, якщо вимовити його до заходу, в світлий час доби;
  • відповідна місячна фаза – час, коли нічне світило убуває, так як метою є продати щось, позбавитися від товару;
  • вдалою енергетикою (грошової) мають середа і субота. Простий текст можна читати відразу після укладення успішної угоди;
  • будь магічний ритуал повинен підкріплюватися вірою в його ефективність, віру в магічні сили.

Безпосередньо в процесі самої торгівлі дуже важливо створити правильну енергетику в системі «продавець-товар-покупець». Треба поважати своїх клієнтів, бути з ними привітними і ввічливими, не можна їх обманювати, обраховувати. Не варто ніколи скаржитися на поганий попит і відсутність прибутку – таким чином на торгівлю накладається негативна програма, яка до удачі точно не приведе. Вкрай не бажано регулярно вступати в суперечку зі своїми конкурентами, лаятися і пакостити – з-за цього псується аура торгового місця.

Якщо такими обрядами правильно користуватися, здатні стати незамінним помічником будь-якого продавця. Вони залучать нових покупців, підвищать рівень продажів, будуть сприяти зростанню фінансового добробуту та процвітання бізнесу.

Змови і обряди для вдалої торгівлі

Є безліч змов на торгівлю, які зможе читати будь-який продавець без спеціальної підготовки і сторонньої допомоги. Нижче приведені найбільш діючі способи. Приступимо!

На ганчірку

На убуваючому місяці, вдень продавець повинен взяти будь-яку ганчірку і протерти нею пил на своєму робочому місці, примовляючи:

“Хвацько злиденне, беспродажное хвацько, не чіпай мій товар, мене не чіпай. Відійди від мене, піди звідси – по воді, по болоту та по лісі. Не клич мене із собою, забирай дохлого раку та лежи під корчем. Щоб бідності мені не знати, а мою товару не залежуватися. Відсилаю геть злидні та бідність, сметаю ганчіркою невдачі та нещастя. Сила, вода, мову! Амінь!»

Змова потрібно читати тричі, потім ганчірка ця викидається в будь водойму. Дія обряду проявиться вже незабаром після його застосування.

На монету

Змова вимовляється в середу або суботу (дні, мають грошової енергетикою). Продавцю необхідно занурити в евкаліптова олія монету середнього достоїнства і вимовити слова:

“Дань моя на твоїх дорогах торгових. Як приймеш ти цю грошенят, так з успіхом мене повенчаешь. Буду я тобі миліше світу білого, чистої води, смачної їжі. Удача-форту, нудьгуй по мені, рабові Божому (рабі Божої) (своє ім’я)«.

Заговоренную грошики необхідно кинути в центр торгового приміщення і вимовити: «Оплачено». Буде добре, якщо її підніме один з покупців. Змова відрізняється практично миттєвим дією.

Змова Степанової

Ритуал робиться на убуваючому місяці, на світанку, перед відкриттям магазину. Для його проведення потрібно придбати невелике кишенькове дзеркальце. Дзеркало взявши в праву руку, продавець повинен їм перехрестити по 3 рази на прилавок, примовляючи:

“Товар хрещу, хрещу на продаж. Щоб як побачив товар своє відображення в дзеркалі, так покращав і сподобався покупцеві. Щоб купив перший, хто прийшов, другий купив, і останній купив. І без покупки від мене ніхто не пішов».

Після всіх маніпуляцій дзеркало ставиться на чільне місце. Ритуал можна оновлювати, але не частіше, ніж 1 раз на тиждень. Незабаром торговельні справи помітно підуть на поліпшення.

З сіллю

Потрібно взяти з собою на робоче місце невелику жменьку солі. Обряд виконується в самоті, не можна, щоб хтось бачив виконавця. Перед початком торгівлі необхідно повернутися спиною до прилавка, сіль взяти в праву руку і кинути розмаху через ліве плече в бік товару, промовляючи:

“Піші і езжие, ідіть сюди. Тут вам місце, вода і їжа. Мені – гроші, вам товар. Амінь!»

Даний змова часто роблять із застосуванням цукру.

На хустку

Збираючись на торгівлю, виконавець повинен вмитися водою, додавши туди ложечку бджолиного меду, а потім обтерти обличчя носовою хусткою, читаючи:

“Зірок не злічити, руками оранку не розім’яти, з мене моє слово не зняти. Я купець, зі мною – мій вінець. Як летять на мед бджоли, бо все на товар мій дивляться, хочуть забрати. Амінь!»

Цей хустку слід взяти з собою на роботу.

Дивіться додаткові сильні способи в наступному відео:

Ссылка на основную публикацию