Змова на вагітність — читати в домашніх умовах

Носити під серцем дитя — найбільша нагорода для будь-якої жінки. Ось тільки пізнати всю красу і радості материнства вдається не кожній представниці слабкої статі. І, начебто, пройдені всі обстеження, здані купа аналізів, і зі здоров’ям в нормі все, але вагітність, настільки очікувана, не настає, в лікарі тільки руками розводять. У такій ситуації залишається лише сподіватися на диво. Підмогою до наближення цього чуда стати може магічний змову на вагітність, якого читають в домашніх умовах.

У чому полягає магічна сила ритуалу на вагітність?

Причини, за якими настання вагітності не відбувається, можуть бути самими різними. Спочатку, це несприятлива для зачаття дитини база: стреси, погана екологія, складності у відносинах з чоловіком, пригнічений душевний стан, погане самопочуття і т.д. Всі ці фактори негативно позначаються на емоційному і фізичному стані жінки, мертвим вантажем лягають на її плечі, атакують все її свідомість, викликаючи тривожні думки. А думки (що складаються, як відомо, зі слів) матеріальні, і в контексті, описаному вище, вони породжують стійку негативну психологічну програму, яка і позбавляє жінку шансів на зачаття малюка і материнство.

З слів складається і змова, і в цьому полягає його таємна сила. Слово — за умови правильного його застосування — може стати могутньою зброєю в руках людини, причому зброєю, що володіє як руйнівним, так і творчим ефектом. Змови на вагітність володіють настільки ж потужною позитивною енергетикою, і тому здатні знищувати все психологічні бар’єри, що заважають досягненню бажаної мети, в даному випадку — настання вагітності. Крім цього, змова створює сприятливу для зачаття грунт і позначається позитивно на жіноче здоров’я.

Принципи правильного проголошення змови

Вагітність — серйозний крок, до вчинення якого жінка підійти повинна з усією уважністю і відповідальністю. Рішення скористатися змовою на вагітність теж має бути глибоко обдуманим, не треба приймати його спонтанно, на емоціях. Проголошення магічного заклинання на зачаття дитини вимагає спеціальної підготовки, яка в себе включає наступні заходи:

  • Очищення енергетики майбутніх батьків. Для цього жінка і її обранець (чоловік) повинні спільно сходити в храм на богослужіння, а також — помолитися вищим силам, попросити у них допомоги.
  • Вибір потрібної фази нічного світила. Для здійснення змов на вагітність підійде період нової або зростаючого місяця — час, що володіє сильним творчим потенціалом. Деякі обряди робляться також на місяці повної.
  • Заучування напам’ять тексту обраного змови. Потрібно це для того, щоб заклинання вимовлялося чітко, без запинок і зайвих пауз, від чистого серця.

Коли підготовчий етап пройдено і справа дійшла безпосередньо до виголошення заклинання на вагітність, виконавиця повинна дотримати в процесі ряд певних умов. До них відносяться:

  • Приступати до виголошення змови жінка повинна в спокійному і умиротвореному стані.
  • Виконавиця повинна ритуал проводити одна. Не можна, щоб поруч з нею перебували сторонні люди, домашні вихованці. Розповідати про використання змови також нікому не дозволяється.
  • Неодмінна вимога — вміння зосереджуватися на кінцевому результаті. У момент читання змови слід викинути всі сторонні думки з голови і думати тільки про свою заповітну мрію — настанні вагітності і можливості дати життя новій людині.
  • Промовляти заклинання треба чітко, вникаючи в суть кожного слова, пропускаючи його через себе. Механічне проголошення без розуміння змісту, бурмотіння під ніс до потрібної мети не приведуть.

Для настання вагітності не досить вимовити просто змова і чекати, поки він виконає ваше найпотаємніше бажання. Виконавиця повинна вірити в силу магічного тексту, вкладати в кожне слово його сакральний зміст — це наблизить успіх. Крім того, і чоловік її (або обранець) повинен вірити в дію магії, допомагати і підтримувати свою жінку, адже в зачатті вони брати участь будуть обидва.

Можливі наслідки змов на вагітність

Запам’ятайте, що жодним чином не можна користуватися ритуалом, щоб завагітніти від чужого (тим більше, одруженого) чоловіки. Так ви налаштуєте магію проти себе і ризикуєте отримати жахливі наслідки змови на вагітність. Людини, від якого вирішили зачати дитя, ви щиро повинні любити — лише тоді вищі сили будуть на вашому боці.

Не варто опускати руки і впадати у відчай, якщо змова не відразу допоміг. Молитва на вагітність вимагає часу і терпіння. І якщо не вийшло нічого з першого разу, потрібно заново повторити, через деякий час, цей же ритуал, або вибрати і спробувати вже інший.

Тексти замовлянь білої магії на вагітність

Простий змову на вагітність

Час проведення — молодик. Жінка потрібно перед сном встати в кімнаті біля великого дзеркала, покласти на свій живіт руки і прочитати змову:

«Місяць молодий, наречений ти молодецький, гарне місце, а я — твоя наречена. Як народився ти сьогодні, так і я щоб незабаром народила дитину. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь «.

Змова білої магії на обручку, що допомагає завагітніти

Даний змову на вагітність можна читати в домашніх умовах на своє обручки колечко.Текст:

«Збереться великий народ, всі добрі люди, всі важливі птиці. Як на світлий образ покотиться кругле колечко, так і бути малому в тому кільці, вчасно бути первістку малому. Люди похилого віку мудрими очима дивитимуться, мужики грубими голосами говоритимуть. Баби старими руками живіт Божої раби (своє ім’я) будуть гладити, дівиці їй волосся розчісувати будуть. А малі бігати навколо неї будуть, будуть бігати і не зупиняться. Божа раба (своє ім’я) чекає свого малого, чекає і буде чекати. Готує йому вишівную колиска, пряде йому світлу сорочку, червону сорочку. Як в в темному кишені кругле колечко лежить, так і в її утробі мале буде жити. Мої слова міцні, тверді, на вічні віки непорушними. Сховаю ключ в чорну воду, замкну замок на своїх грудях. Нехай так і буде! Амінь «.

Заговорене колечко потрібно обернути чистим білою хусткою і носити його нема на пальці, а в своїй кишені.

Змова на вагітність в домашніх умовах від Ванги на молодому місяці

Вимовлятися даний змову Ванги повинен в ніч з 1-х на 2-ие місячна доба, близько опівночі. В цей час жінці, яка мріє про вагітність, вийти слід на відкрите повітря (балкон — як варіант), звернути увагу на небо, гладити по годинниковою стрілкою себе по животу і читати слова молитви:

«Господь Батько наш Всевишній! Як сонечком червоним Ти нас обдарував, белолікой місяцем обдарував, ніжними хмарами, яскравими зірками, могутніми деревами, ласкавим вітром, так і зроби, щоб я, раба Божа (своє ім’я), дитя собі зачала. Як зачиналася нині молодий місяць, так нехай і зачне дитятко в утробі моїй. Амінь! «

Змова цей повторювати можна кожен місячний місяць — аж до настання довгоочікуваної вагітності.

Сильний змову, щоб завагітніти

Час, що підходить для обряду, — зростаючий місяць. У п’ятницю, в фазу зростання нічного світила, потрібно відвідати церкву, помолитися там Богоматері й Ісуса Христа. поставити свічки перед їх іконами і набрати потім святу воду. Увечері цього ж дня, між 22 і 23 годинами, одягатися в вільну білу сорочку або майку, відкрити вікно, розпустити волосся, поставити на підлогу таз і встати в нього ногами. Ковшиком необхідно брати святу водицю з ємності і тонким струменем лити її собі на голову, промовляючи текст змови:

«Як чиста і свята вода капала, ковзала та скочувалася, так і з мене, раби Божої (своє ім’я), негаразди все і неплідна, скотилися, змилися і в святій водиці розчинилися. На небі ясний місяць зростає, а Божа раба, (своє ім’я), дитя зачне. Ісус Христос і Матінка Богородиця, допоможіть! В ім’я Отця і Сина і Святого Духа! Амінь «.

Після обряду потрібно насухо обтерти себе чистим рушником, 3 рази накласти на себе хресне знамення, прочитати 3 рази молитву «Отче наш» і відправитися до сну (але не в тій кімнаті, де ритуал проводився). Воду, що залишилася в тазі після обмивання, потрібно вилити за будинком, бажано — під дерево.

Змова сприяє позбавленню від безпліддя і швидкому настанню вагітності.

Ще один обряд дивіться в цьому відео:

Змова на вагітність на 40 вузликів — дуже сильний

Для обряду виконавиця повинна відшукати червону нитку з натурального волокна (льон або бавовна). Ритуал проводити треба з перших місячної доби (орієнтуйтеся за місячним календарем). За відгуками людей, які робили цю змову, він допомагає найчастіше.

У 1-ий місячний день потрібно зав’язати перший вузлик на нитці, читаючи змову:

«Вузлик до вузлика пристав міцно-міцно. Вузлики зав’язала — в матці плід зачинати. Міцні і червоні вузлики, рум’яне і тверезо дитя. Зав’язати — НЕ розв’язати! Господи, благослови, Богородиця Діво, допоможи! Амінь «.

Нитку з вузликом потрібно заховати в потаємному містечку — її бачити нікому сторонньому не можна. Обряд виконуватися повинен протягом 40 днів поспіль. Пропускати дні не дозволяється. У підсумку, на нитці має з’явитися 40 вузликів. Число 40 носить тут сакральне значення і асоціюється з 40 тижнями вагітності.

Коли настане вагітність, нитку потрібно переховати в найвище місце в своїй оселі — вона буде виконувати функцію оберега протягом всього періоду виношування дитя і полегшить страждання жінки при пологах. Після пологів її слід закопати, або спалити.

Якщо ви пробували дані ритуали — прохання залишити відгук в коментарях до даної статті.

Ссылка на основную публикацию