Змова на успіх в роботі — читати в домашніх умовах

Сфера праці – одна з найважливіших у житті будь-якого дорослої людини. Знайти собі роботу по душі і на догоду для свого гаманця – це половина справи. Дуже важливо також міцно закріпитися на цій посаді, завоювати повагу колег, бути на хорошому рахунку у начальства, впевнено рухатися вгору по кар’єрних сходах. Досягти всього цього можна або довгою і наполегливою працею, або вдавшись до маленької хитрості і вибравши більш простий і короткий шлях – скористатися читанням молитви або змови на успіх в роботі.

Читати такі змови може кожна людина, бажаючий міцно подружитися з примхливої пані удачею. Вони характеризуються безпечним застосуванням, так як є прийомом білої магії. Найгірше, що може статися після використання таких змов, – це нульовий результат.

Специфіка та різновиди

Успіх у сфері праці відіграє одну з головних ролей. Якими б навичками працююча людина не володів, яким би високим рівнем професіоналізму не характеризувався, він не зможе далеко просунутися по службі, якщо удача буде обходити його стороною. Змова допоможе притягнути везіння і використовувати її в інтересах своєї кар’єри.

Особливість таких обрядів в тому, що вони можуть використовуватися в безлічі різних варіантів – в залежності від того, яку саме задачу виконавець бажає вирішити. Всі існуючі нині ритуали на удачу в роботі умовно можна розділити на кілька груп:

  • універсальні змови і обряди, метою яких є залучення загального успіху в справах. Найбільш популярна група;
  • пов’язані з різними етапами влаштування на нову посаду: пошук роботи, співбесіда, проходження випробувального терміну;
  • привертають удачу у взаємодію з трудовим колективом: закріплення в новому колективі, покращення відносин з колегами і начальством, обряди від недоброзичливців;
  • спрямовані на підвищення зарплати;
  • для вдалого кар’єрного зростання;
  •  привертають везіння при реалізації будь-яких великих проектів.

Одна з особливостей більшості ритуалів на успіх в роботі – відсутність прив’язки до конкретної місячної фази. Читати їх можна в будь-місячну добу. З днями тижня справи йдуть трохи інакше: читанням змови можна займатися в будь-який день, крім п’ятниці та неділі. Для ритуалів, молитов, пов’язаних з фінансами, найбільше підходять середа і субота.

Якщо змову, за умовою, виконавець повинен читати безпосередньо на своєму робочому місці, то його попередньо треба ретельно підготувати. Підготовка включає в себе наведення чистоти та порядку, позбавлення від всіх зайвих і непотрібних речей, розміщення всіх предметів по своїх місцях.

Застосування змови виконавцем має суворо зберігатися в таємниці від всіх людей, особливо від колег. В іншому випадку, ритуал на везіння в роботі втрачає ефективність, або може обернутися погіршенням справ.

Замовляння, притягують удачу в роботі

На вершки

Перед виголошенням змови виконавець повинен придбати свіже і жирне молоко. Бажано, щоб воно було сільським, надоенным не раніше вчорашнього вечора. З цього молока потрібно власноруч дерев’яною ложкою зняти вершки – найкраще, що може бути в молоці. Вершки в даному змові виступають символом успіху, визнання, видобутку. В процесі зняття вершків вимовляється текст змови:

“Вершки всі зберу – все найкраще, бажане і солодке заберу. Так і у справах зі мною удача прибуде, все жирне і солодке моє буде. Візьму вершки, залишу все інше. Так і в роботі несмачне всі сплавлю, собі все саме солодке залишу».

Зібрані вершки після ритуалу потрібно випити в цей же день, а час, що залишився молоко – вилити.

З допомогою монетки і таргана

Для здійснення ритуалу потрібно підготувати змилок, монетку і мертвого таргана. У четвер, недалеко від місця роботи (наприклад, в найближчому парку) треба викопати невелику ямку і скласти в неї всі приготовані предмети зі словами:

“Як швидко мило кінчається, так і моє нещастя помре. Невезіння, згинь! Удача, залишся! Як тарганів багато у поганої господині, хай стільки грошей та удачі у мене буде!»

Слова повинні вимовлятися напам’ять, тому слід завчити заздалегідь. Промовивши змова, ямку потрібно зарити і йти з цього місця, не озираючись.

На молодий місяць

Його особливість у тому, що читається він тільки у фазу зростання місяця. У середу в найближчій до вашого місця роботи церкви купіть свічку і наберіть трохи свяченої води.

Ввечері вдома, як стемніє, поставте на стіл свічку і баночку святої води перед нею. Запаліть свічку і скажіть:

“Кришу, прошу, по вдачі запитаю. Завзятості і сил дай мені, щоб робота будь-яка вдало у мене виходила, щоб все, що починав(а) я, закінчувалося успішно. І нехай завжди кращим(-їй) я буду, в повазі – у колег, в пошані – в начальства. І нехай ніхто гидот мені не робить, проти мене підступи не будує. Амінь!»

Повторивши слова тричі, банку з водою потрібно закрити. На наступний день постаратися першим прийти на роботу, заговоренной водою окропити кожен кут в своєму кабінеті, від кута до кута рухаючись по напрямку годинникової стрілки. Воду, що залишилася, слід розбризкати по підлозі.

Ще 5 способів дивіться у відео:

Ссылка на основную публикацию