Змова на успіх і гроші в будинок — найбільш діючий спосіб

Кожна людина мріє, щоб його будинок був повною чашею, а удача супроводжувала всіх його мешканців у будь-якій сфері життя. Однак часто в житті трапляється так, що реальність розходиться з мріяннями. І начебто, все в родині працюють у поті чола, але гроші і фінансова удача чомусь не поспішають облюбувати їх житло.

А деяким чомусь все дістається без особливих зусиль, і грошове благополуччя буквально ходить за ними по п’ятах. Напевно, перші вважатимуть це за несправедливість: чому одним – все, а іншим – нічого?

Секрет полягає в правильному способі мислення, якого дотримуються успішні і багаті люди. Вони люблять гроші, а гроші відповідають їм взаємністю, і тому є їх постійними супутниками. У більшості випадків, щоб почати притягувати до себе багатство і грошову удачу, досить змінити хід своїх думок, і тим самим, запрограмувати себе на благополуччя і безперервний фінансовий приплив.

Найбільш діючим способом в цьому випадку вважається читання різних змов на успіх і гроші. Адже проголошення обряду — це і є свого роду програма, яка дозволяє налаштувати свідомість і мислення людини на певну хвилю.

Зміст

 • 3 Що ще потрібно зробити, щоб гроші завжди водилися у хаті?
  • 3.1 Нерозмінна купюра
  • 3.2 Підкова на удачу і багатство
 • 4 Можливі наслідки
 • Особливості читання замовлянь

  Запорукою роботи будь-якого магічного ритуалу є знання та дотримання особливих правил. Змова буде ефективний при виконанні виконавцем наступних вимог:

  • читати замовляння або пророблятися ритуал повинен у фазу зростання місяця. Сильними читаються магічні дії, проведені на повний місяць;
  • неодмінна умова – дотримання чистоти у всіх приміщеннях будинку, а також у всіх місцях, в яких часто бувають всі члени сім’ї (робоче місце, дача). В обов’язковому порядку потрібно позбавитися від непотрібного мотлоху, старого одягу, яку вже давно ніхто не носить, тріснутих дзеркал і сколеній посуду. Бруд і безлад відлякують грошову енергію;
  • враховуватися повинні жіночі і чоловічі дні. Для проведення обряду або виголошення змови жінкам слід вибирати жіночі » дні (середа, п’ятниця, субота), чоловікам – чоловічі (понеділок, вівторок, четвер);
  • перед проведенням обряду рекомендується влаштувати собі строгий піст тривалістю 3 дні, а також привести свої думки в порядок, позбутися всіх негативних емоцій – це допоможе виконавцю налаштуватися на потрібний лад;
  • не варто виконувати грошовий обряд в період хвороби, навіть якщо це легка застуда. Сумнів у своїх силах, скептичне ставлення до магії теж послужать хорошу службу не можуть призвести до протилежного результату.

  Приклади найбільш діючих замовлянь

  На молодий місяць

  Даний змова необхідно читати на молодий місяць, на заході сонця, 3 дні поспіль:

  “Як цар стане дарувати дорогі подарунки, так і рабу Божому (рабі Божої) (своє ім’я) від подарунків тих дістанеться. Відмовлятися я не стану, подарунок візьму, скажу слова подяки. Куля круглий крутитися буде, меч булатний блищати буде, золото вічно буде дзвеніти в моїх кишенях. До царя-королю піду нагий та босий, чашу просту, чашу людську принесу. Ноги в кров не зітру, руки в мозолі не сработаю. Цар стане дарувати подарунки – так я буду першим. Скажу я, раб Божий, слово, я зроблю справу. Багатство прийму і не відмовлюся».

  На таз

  Купите невеликий новий таз. На зростаючому місяці встаньте до настання світанку, налийте в таз чистої води, приготуйте чистий носовичок. Як тільки з’являться перші сонячні промені, почніть вмиватися водою з тазу, примовляючи:

  “Як вода з тазу ллється, так і грошики на мене нехай проливаються так ніколи не кінчаються. Амінь».

  Всього тексту потрібно проговорити 12 разів, напам’ять (заздалегідь вивчіть його). Після дванадцятого рази обітріться чистим носовою хусткою і носите протягом місяця його з собою.

  Що ще потрібно зробити, щоб гроші завжди водилися у хаті?

  Нерозмінна купюра

  Знайдіть у себе в гаманці саму нову, не зім’яту купюру будь-якої гідності і зробіть її неразменной, тобто покладіть окремо від усіх грошей, так, щоб вона з ними не контактувала. Ні в якому разі не витрачайте – нехай вона стане вашим магнітом для грошей. Перед цим обов’язково зарядіть її, потримавши при світлі зростаючої місяця.

  Чим більше номінал банкноти, тим більше грошей вона буде до себе притягувати. Бажано взяти таку купюру з першої своєї зарплати або з першої виручки після відкриття свого бізнесу. Регулярно перевіряйте стан: слідкуйте за тим, щоб її куточки не пом’ялися. Поставтеся до свого грошового магніту дбайливо і з повагою, не забувайте дякувати.

  Підкова на удачу і багатство

  Прибийте над вхідними дверима всередині вашого будинку або квартири підкову – так, щоб ріжки її були спрямовані вгору. Вважається, що прибита таким чином підкова утворює повну чашу». Коли будете прибивати, промовте:

  «Як повна чаша ця, так і дім мій завжди буде сповнений щастя і достатку».

  Дивіться ще один спосіб залучення грошей в життя у цьому відео:

  Можливі наслідки

  Що стосується безпеки змов і ритуалів, спрямованих на залучення фінансової успіху та багатства, то переважна більшість подібних обрядів відноситься до області білої магії. Негативних наслідків можна не побоюватися за умови, що виконавець виконав все за правилами, з урахуванням усіх вимог і дрібниць.

  Можна використовувати одні тільки змови на залучення грошей у будинок, а можна підкріплювати їх дію шляхом виконання спеціальних нескладних грошових ритуалів. Даний вид чаклунства під силу навіть людям, які не мають досвіду практичного застосування магії.

  Ссылка на основную публикацию