Змова на успіх і гроші: читати найсильніші ритуали в домашніх умовах

Серед усіх видів магії грошова завжди була однією з найбільш затребуваних. І це не дивно, адже жити в багатстві і не знати нужди бажає кожна людина. Якщо ви хочете притягнути у своє життя фінансове благополуччя і процвітання, скористайтеся перевіреним засобом – читайте змови на успіх і гроші в домашніх умовах.

Магія як засіб залучення багатства і удачі

Замовляння – один з видів білої магії. Значить це, що вони працюють тільки при дотриманні виконавцем певних правил. На сторінках нашого сайту до теперішнього часу зібрано досить багатий матеріал, що стосується магічних обрядів тяжіння для фінансового благополуччя. Неодноразово були розписані і основні умови, при яких подібні обряди повинні виконуватися. Тому зараз детально на них зупинятися не буду. Ті ж читачі, які вперше в житті вирішили скористатися фінансовими змовами, можуть ознайомитися з правилами в даній статті.

Для підвищення ефективності магічного впливу нерідко рекомендується здійснювати одразу кілька чаклунських обрядів, або читати кілька змов одночасно, і багато людей без докорів совісті це практикують. Однак у випадку з самими сильними замовляннями на гроші і удачу така тактика не є вірною: подібні ритуали, окремо взяті, вже є самі по собі потужними. Зловживання ними може обернутися надлишком магічної енергії, що загрожує проявом зворотного результату.

Сильною магією потрібно користуватися в міру!

Не рекомендую поєднувати один з одним змови на багатство – для вашого ж блага. А якщо дуже вже хочеться, то можете вимовляти їх, одночасно застосовуючи деякі прості ритуали, які допоможуть вам стати багатшим і щасливішим.

Приміром, з ефективною боку себе показали поради, які залишила людям мудра болгарська провидиця Ванга.

Кілька порад, щоб водилися гроші:

  • Якщо ви ходите по квартирі в кімнатних тапочках, то після ранкового пробудження, коли будете підніматися з ліжка, взувайте спочатку праву, потім ліву ногу. Не шукайте тапок другий вже з надітим першим на ногу – знайдіть обидва і взувайтеся. Такий нехитрий щоденний ритуал допоможе удачі і благополуччя назавжди поселитися у вашому домі.
  • Замучила чорна смуга? Переставте всі меблі в будинку на новий місяць. Незабаром удача знову до вас повернеться.
  • Не залишайте недоїденими шматки хліба і не викидайте хліб, якщо хочете уникнути потреби. Черствий хліб краще скормити птахам і тваринам.
  • Хочете цілий рік жити при грошах? Тоді в новорічну ніч перерахуйте великі грошові суми.
  • Щоб достаток був у домі, перераховуйте гроші, позичайте їх тільки до полудня.
  • Не можна згортати гроші трубочкою, вважати вміст скарбнички, якщо не мають наміру поки його витрачати, інакше бідність загляне в будинок. Також не можна ставити на підлогу сумку, якщо гаманець з грошима лежить в ній.
  • Купили новий гаманець? Носіть в ньому деякий час дорога прикраса з золота – це приверне багатство. Якщо кому-то даруєте гаманець, неодмінно покладіть туди гроші.
  • Щоб гроші в гаманці водилися, покажіть відкритий гаманець з грошима зростаючого місяця після молодика.

Дотримуйтесь цих порад, і багатство з успіхом стануть вашими постійними супутниками.

Приваблює удачу і багатство за допомогою замовлянь

На гроші і удачу від Ванги

Змова читається протягом 7 днів, без перерви. Час виконання – опівдні, краще всього на зростаючому місяці.

Опівдні слід вийти на вулицю, або відкрити вікно, з якого видно сонце на небі. Руки потрібно витягнути до сонця, долонями вгору. Потім 3 рази проговорити:

“Сонечко-сонце, тепле ти і ласкаве. Ходиш по небу, всіх висвітлюєш, допомагаєш усім і благо всім даєш. Так і мені дай, сонечко, свого тепла, світла і добра всякого. Нехай буде так!»

Після ритуалу долоні притискаються до грудей – стояти в такій позі потрібно не менше хвилини. Ритуал виконується в однаковий час протягом тижня. Пропускати день не можна, навіть якщо сонце приховано за хмарами.

Ще один спосіб з цукром у цьому відео:

На безперервне зростання удачі і грошей

Текст змови читається вголос на шматочок хліба, 3 рази. Потім заговорений хліб виконавець повинен з’їсти.

“В землю зерно впало, виросло паростком, колосом зазолотилось, хлібом оборотилось. Як досхочу в полях хліба, так і у мене грошей до неба. Як ростуть хліба та колосяться, так і гроші мої ростуть та додаються. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь!»

Сильний змова-молитва на гроші від Ванги

Придбайте мак в зернах, краще на ринку. В крайньому випадку, і кондитерський підійде, тільки беріть кілька пакетиків. На новолуння, як тільки з’явиться на небі місяць, розстеліть на столі хустку, розсипте по його центру весь мак, креслите на ньому хрест своїм пальцем і читайте при цьому пошепки або вголос:

“Господи Ісус Христос, Син Божий, Пресвята Богородиця, спаси і збережіть! Хрещуся хрестом, вам вклонюся. Божа Матір, Ти знаєш усі мої потреби, скільки грошей мені потрібно. Без монети в кошелі ні взутися, ні вдягнутись, ні ковток води, ні хліба шматок. Дай же мені стільки грошей у гаманці, скільки маку в хустці. Амінь!»

Хустка з маком треба міцно пов’язати декількома вузлами, заховати в будинку, в надійному і затишному місці, зберігати, щоб він притягував багатство.

На зірки

Підготуйте трішки свяченої води. На зростаючому місяці, безхмарній ночі вийдете на вулицю (або відкрийте вікно) і почніть рахувати зірки на небі. Як зійдете, вимийте святою водою очі і промовте текст:

“Зіркам немає числа, так і грошей у мене немає числа. На віки віків. Амінь!»

Наслідки замовлянь

Наслідки обрядів ви можете побачити в цьому відео:

Якщо ви пробували дані ритуали – поділіться своїм відкликанням в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию