Змова на удачу в житті — читати самостійно

Замовляння на удачу в житті у моїй практиці є одними з найбільш затребуваних. І це не дивно, адже кожна людина бажає досягти певних висот у всіх сферах свого життя: з легкістю підкорювати вершини кар’єри, купатися в багатстві, заслужити загальну повагу і визнання – загалом, зловити удачу за хвіст.

Як раз для таких випадків в магії існують замовляння на удачу, покликані не тільки зробити людину більш успішним і щасливим, але й позбавити його від чорної смуги, якщо така міцно влаштувалася в його житті.

Змови, спрямовані на залучення удачі, виступають в якості одного з найбільш позитивних видів магічного впливу. Багато хто з них характеризуються практично миттєвим дією – перші плоди від їх використання можна помітити вже в найближчі дні. Однак іноді виникає необхідність і неодноразового їхнього повторення.

Змова на успіх у житті, крім його позитивних характеристик, – ритуал, до того ж, один з найбезпечніших в застосуванні. Відноситься він до білої магії, тому практично не здатний завдати шкоди і призвести до негативних наслідків.

Зміст

Нюанси самостійного виконання змов на удачу

При грамотному використанні змови на удачу здатні стати чудовим помічником для досягнення благополуччя у всіх життєвих сферах. Причому застосовувати їх можна не тільки для себе, але і з метою допомогти ближньому своєму людині.

Найбільш результативним ритуал на удачу в житті буде, якщо провести його на новий місяць до заходу сонця. Втім, якщо цим часом в силу яких-небудь причин не вийшло скористатися, добре підійде і період зростаючого нічного світила.

Запорукою успішності ритуалу і правильної його роботи служить також віра в його силу і ефективність. Магія допомагає тільки тим, хто в неї вірить. Не рекомендую використовувати змови, притягують удачу в житті, при скептичному до них ставлення, з цікавості, або бажання перевірити їх дію – в кращому випадку, магія просто не спрацює, у гіршому – спрацює, але прямо протилежним чином.

Як залучити в своє життя удачу за допомогою змови?

Простий змова на удачу в житті

Даний змова підходить для щоденного використання. Слова його вимовляти потрібно, поклавши ліву долоню на область сонячного сплетення:

“Удача зі мною, а лиха все – за спиною. Як побажаю, так і буде».

Змова це допомагає отримати підтримку з боку вищих сил.

Змова «Величання Бідолахи» для усунення чорної смуги

«Горемыкой» у цій змові називається низка невдач, тривалий час переслідує людину, іншими словами, чорна смуга. Особливість даних магічних слів у тому, що читати їх потрібно регулярно і довго, до тих пір поки невдачі та негаразди не відступлять. Текст наступний:

“О, великомучениця, стос, Бідолашний! Ти пройшла крізь воду і вогонь, в утробу нашу немічну проходиш, невзгоду і біду даєш. Як ми тебе взяли, за стіл посадили на лавку, почастували вином і медом і величати стали: “Про, великомучениця славна Бідолашний! В золоті сама ходиш, нас же по болоту водиш. Поганими розумних, убогими багатих, бездарними чесних робиш. Як ми напиваємося, хапаємося за волосся, валяємося по болоту, величаємо тебе великомученицею. Угу на ти! Тьху на ти (після цих слів плюнути на землю)! Йшла б ти, изводница проклятущая, изводница крива, паскуда проклята, в пустелю на крижане море, де ні трави, ні дерева, а лише поле та скеля та сім колодязів. Небораку заклинаю, Небораку проклинаю, Небораку виганяю, Небораку замикаю кізяком, гайдуком та собачим хвостом. З черева іди та й не вертайся. Угу на ти! Тьху на ти (2 рази)

Змова на березі водойми для успіху в житті

Змова читається на молодий місяць. Підготуйте невеликий прутик від берези, сосни або дуба. Категорично не беріть осику, так як цьому дереву приписується негативна енергетика.

Встаньте на світанку і вирушайте до тихій воді – на озеро, ставок або заплаву річки (треба, щоб не було течії). Прутик беріть з собою. Не можна, щоб вас хтось бачив. Встаньте біля самої води і прутиком напишіть на піску, глини або землі своє ім’я – напис повинен бути зроблений так, щоб її могла змити вода. Написавши ім’я, промовте:

“Вода-водиця, подай вмитися, подай напитися рабу Божому (рабі Божої) (своє ім’я). Вода-водиця, прогодуватися дай, обрядиться дай рабу Божому (рабі Божої) (своє ім’я). В уста слово замикаю, водою ім’я змиваю. Амінь!»

Коли ваше ім’я змиє водою, йдіть з берега, не озираючись. Прутик від дерева беріть з собою, протримаєте його 3 дні і 3 ночі під своєю подушкою. Потім можете його викинути.

Світанковий змова для успіху в житті

Вимовляється на молодий місяць, на світанку. Кімнату, в якій будете виконувати обряд, попередньо потрібно добре забрати і провітрити.

У центрі столу в кімнаті встановіть і запаліть церковну свічку – робити це потрібно з першими променями сонця світила. Після цього 7 раз вимовте слова:

“Ясне сонечко, сонечко червоне! Виходь з-за лісу, освіти мені (своє ім’я) дорогу, притягнути удачу, щоб при світлі дня мене супроводжувала, ніде і ніколи мене не покидала. Справа це виконати так буде мені по силам. Створено, закрито, заховано так забуте».

Дивіться також поради психолога щодо залучення удачі в життя:

Ссылка на основную публикацию