Змова на удачу в житті — читаємо самостійно

Змова на удачу нині є одним з найбільш затребуваних чаклунських заклинань. Це магічний вплив підкуповує людей своєю достатньою простотою виконання і тим ефектом, який настає в житті виконавця після застосування обряду. Вірно виконаний обряд на удачу гарантує настання позитивних змін буквально у всіх життєвих сферах.

Принцип роботи змови

Змова — це магічний вплив, що працює на підсвідомому рівні. Застосовуючи такий ритуал, виконавець отримує заряд впевненості в своїх силах і починає дивитися на завтрашній день більш оптимістично.

Змінюється погляд людини на життя, а з ним змінюється і саме життя. Події навколо виконавця починають шикуватися самим позитивним чином, і він набуває здатності благополучно вирішувати будь-яку ситуацію, і, природно, відчуває себе вже більш успішним і щасливим.

Критерії вибору способу привернути удачу

Магічних замовлянь, які працюють на притягання удачі, є незліченна кількість, і всі вони характеризуються різним ступенем ефективності. Одна справа, якщо ритуалом вирішить скористатися людина вже з багатою магічною практикою, інше — якщо до допомоги заклинання звернеться новачок. Останній може зіткнутися з певними труднощами при виборі ритуалу, що підходить саме для його випадку.

Підібрати з величезного різноманіття змов потрібний обряд можна всього в 2 етапи:

  1. Вибираючи змова, людина повинна спиратися на свої почуття, слухати внутрішній свій голос. Якщо якесь заклинання сподобалося найбільше, зачепило і знайшло відгук у серці — чудово: саме на ньому і варто зупинитися.
  2. Якщо виконавець відібрав для себе кілька змов, йому слід уважно вчитатися в текст кожного з них, проаналізувати і переконатися, що заклинання не містить негативної енергетики, негативної програми.

Зробивши остаточний вибір, можна приступити до безпосереднього здійснення обряду.

Самостійне залучення удачі за допомогою змов

Короткий щоденний змову

Цей спосіб хороший тим, що його читати можна кожен день. Слова промовляти краще вранці, коли день тільки починається. Виконавець повинен покласти ліву свою долоню на область сонячного сплетення і вимовити:

«Удача — зі мною, біди все — за спиною. Як побажаю я, так тому і бути «.

Дане коротке заклинання допомагає заручитися підтримкою з боку вищих сил.

В повний місяць

Змовою користуватися можна лише в певний день — в повний місяць, що випадає на неділю (Орієнтуйтеся за місячним календарем). Також заздалегідь купити слід церковну свічку, приготувати невеликий клапоть бавовняної тканини і подбати про те, щоб в кімнаті, де буде проводитися ритуал, на стіні висіло велике дзеркало.

Коли настане день X, вночі з суботи на неділю, в часовому проміжку від півночі до 3 годин, виконавець повинен запалити свічку, підійти з нею до дзеркала. Свічку потрібно тримати в районі грудей і тричі промовити:

«Визволи мене, Господи, від богомерзкого зваблювання і антихриста хитрого, мене спаси від мереж його в пустелі Твоєї. Дай мені, Боже, мужності і фортеці міцного сповідання святого Твого імені, та не відійду я проти страху і від Тебе, Спасителя, мого Спасителя, від Храму Твого святого не відречуся. Але дай мені, Господи, день і ніч, сльози і плач про гріхах моїх, і змилуйся надо мною, Боже, в час розплати страшною. Амінь «.

Прочитавши текст, свічку потрібно задути, а недогарок обернути бавовняною тканиною і покласти під свій матрац на зберігання, ретельно стежачи надалі за тим, щоб він звідти не випав.

Спосіб для терплячих

Наведений нижче змова-молитва має високу ефективність, але вимагає від виконавця стійкості і терпіння. Читатися він повинен у відповідності з усіма правилами. Для виконання потрібна буде ікона Богородиці, куплена в церкві. Текст читається на світанку. Виконавцю слід стояти обличчям на схід, а образ Богоматері перебувати повинен перед ним. Текст вимовити 40 разів:

«Встану вранці і відразу ж благословляючи, Господу Богу нашому помолюся, до матінки Пресвятої Богородиці звернуся. Мати Богородиця Пресвята, молю тебе, благаю віддати мені свисток щастя. У свистку це написано вогнем: «Сила Божа в кожному слові моєму. Хто почне слова ці читати, 40 раз 77 днів повторювати, до того чоловіка щастя саме прийде і від нього більше ніколи не піде, не відійде. На весь вік, назавжди залишиться, з ним ні за що не розлучиться. Здоров і багатий той буде, ангели щастя ніколи того не забудуть «. Нехай тільки так і буде. Амінь «.

ритуал обов’язково потрібно виконувати 77 днів поспіль. Якщо пропустити хоча б один день, всі зусилля будуть марними.

Старовинний спосіб у водойми

Обряд здійснюється на сході сонця, біля водойми з проточною водою (струмок, річка). Неодмінна умова — самотність. На місці потрібно вимовити:

«Встану я, Божий раб (Божа раба) (своє ім’я), рано вранці, на сині ставки піду, від буйних людей, від заздрісних поглядів піду. Тебе, Отче мого Отця, буду просити: всілякого везіння дай мені на всі мої справи. Дощу дай мені, коли буде сухо, тепла дай, коли буде люто, ясного світла дай мені, коли темно, їжі дай мені, коли голодно. Батько мого Отця, тебе прошу: не покинь мене, зі мною будь, везіння і удачу принеси. Що сказано, нехай збудеться. амінь (3 рази)

Ритуал проводиться щодня, протягом 7 днів, без пропусків.

замовляння прикраси

Змова вимовляється на будь-яку прикрасу, зроблену з дорогоцінного металу (золото, срібло). Нічого страшного, якщо воно буде зі вставками з каменів. Вік прикраси теж не має значення: можна скористатися старим або спеціально купити для цієї мети новий. Також слід приготувати заздалегідь ємність з водою, взятою з колодязя або джерела. Обряд проводити треба в ясну ніч, при безхмарному небі.

Ритуал проводиться в 2 етапи:

  1. Очищення прикраси від негативу. Для цього річ слід потримати над полум’ям церковної свічки, вимовляючи при цьому будь-яку православну молитву (добре підійде «Отче наш»).
  2. Виконання ритуалу. В обраний день, опівночі, ємність з водою потрібно занести в будинок і поставити на підвіконня — так, щоб в рідини відбивалося зоряне небо. Потім читати заклинання, тримаючи в руках очищене прикраса. текст:

«Вийду я, раба Божа (раб Божий) (своє ім’я), вночі, а не вдень, дверима, а не вікном, дорогий, а не стежкою, в широке поле, а не в болота. З собою візьму штучку золоту (срібну — вибрати підходящий варіант), Чарівними словами заговорювати її буду. Золота (срібна) штучка, полуночная водиця, бережи ти свого господаря, клич ти в життя його удачу, смуток ти відганяй, гроші призивай. Як сказано, так і буде. амінь (3 рази)

Після того, як слова будуть сказані, прикраса потрібно опустити в посудину з водою, винести ємність на вулицю і залишити на всю ніч під відкритим небом. Коли сонце почне сходити, річ слід дістати з води, перехрестити 3 рази її, і, тримаючи її в руках, обернутися навколо себе 3 рази через ліве плече. Потім прикраса потрібно покласти під променями сонця і залишити так на цілий день. Увечері амулет на удачу буде готовий. Неодмінна умова — штучка повинна завжди перебувати у свого власника.

Ще 5 сильних способів дивіться у відео:

Як стати магнітом для удачі?

Змова на удачу в житті — це сильне засіб, здатний заманити успіх і везіння в життя будь-якої людини. Однак недостатньо просто прочитати певне заклинання і чекати поліпшень в кращу сторону. Удача — дама примхлива, і боязких, невпевнених у собі людей вона вважає за краще обходити стороною. Їй подобаються особистості напористі і рішучі, що володіють пристрасним бажанням домогтися перемоги в усіх сферах життя. Тому впевненість в собі, в своїх силах — це перше, що повинен почати виховувати в собі людина після здійснення обряду.

Щоб удача полюбила вас і стала постійним вашим супутником, полюбите насамперед себе. І тоді всі справи ваші підуть на лад, здоров’я зміцниться, зникнуть сімейні проблеми, а життя стане повною чашею.

Ссылка на основную публикацию