Змова на тугу чоловіка на відстані — читати самостійно

Читання змови щоб нудьгував улюблений чоловік або хлопець завжди був і буде затребуваним у представниць прекрасної статі. Цей нескладний магічний ритуал допомагає викликати у чоловіка – коханого або просто симпатичного – почуття туги за виконавиці, нав’язливі думки про неї, бажання побачити і бути з нею поруч.

Змова на тугу – це не що інше, як особлива енергетична установка, що працює за принципом зміни стану душі тієї людини, який став жертвою обряду.

Не варто прирівнювати це магічне вплив до любовного привороту. На відміну від привороту, змова характеризується більш легким дією і не передбачає кармічну прив’язку. Тим не менш, в результаті цього ритуалу все ж відбувається незначне вторгнення у свідомість людини і придушення його волі, адже любовна туга з’являється не сама по собі, а виникає внаслідок застосування магії. Саме з цієї причини до ритуалів на тугу чоловіки не варто звертатися надто часто, без осмислення можливих наслідків.

Бездумне використання чаклунства саме по собі вже небезпечно і загрожує негативними проявами, аж до повного руйнування життів виконавиці і жертви.

Зміст

Як і в яких випадках читати змову?

Більшість замовлянь на тугу чоловіки за своєю природою є білими і вважаються відносно безпечними, але тільки за умови, що все було зроблено за правилами, без зловживання. Тому вимовляти ці магічні заклинання потрібно лише у справді необхідних випадках:

  • з метою підштовхнути обранця до першого кроку на адресу виконавиці і до початку любовних відносин;
  • з метою освіжити почуття в тривалих відносинах, коли з боку коханого спостерігається охолодження;
  • з метою повернути коханого, якщо розставання з ним сталося внаслідок сварки або дій суперниці, яка давно залишилася в минулому.

Яка б не була мета виконавиці, до магічного ритуалу, спрямованому на виклик туги, треба звертатися тільки при абсолютній впевненості в тому, що обранець не відчуває жодних негативних почуттів і емоцій по відношенню до неї. В іншому випадку, чоловік на підсвідомому рівні буде сильно чинити опір впливу змови, що може призвести до сумних наслідків – алкоголізму, наркоманії, суїцидальних схильностей.

Що стосується часу проведення, подібно всім любовним обрядів, під час зростання нічного світила. Однак деякі можуть застосовуватися, коли місяць на небі стане повною.

Які змови на тугу можна читати самостійно

Сильний спосіб на зростаючому місяці

Вимовляється на зростаючому місяці. Бажано, щоб на вулиці стояла вітряна погода. Змова на тугу читати можна як при відкритому, так і на відкритому повітрі. Слова:

“На острові Буяні сильний вітер гуляє. І вдень, і вночі камені він точить. Лети ти, вітер, до милого мого, поточи серце його, тугу нагнавши. Нехай плаче і плаче серце раба Божого (ім’я обранця). Нехай туга його по мені, рабу Божу (своє ім’я), зі мною зустрічі чекає й чекає. Як немовля без молока матері, як риба без води, нехай так і він, (ім’я обранця), не може без мене ні бути, ні жити, ні їсти, ні пити, ні на ранкової зорі, ні на вечірній, ні опівдні, ні при зірках частих, ні при буйних вітрах, ні за сонце в день, ні при місяці в ночі. Амінь (3 рази)

На борошняне блюдо

Змова цей може застосувати жінка, вже живе разом з чоловіком (сімейна пара, наприклад) – в тому випадку, якщо з коханим намічається розлука. Ритуал змушує благовірного тужити по виконавиці, захищає від зрад. Для його здійснення потрібно приготувати своїми руками будь борошняне блюдо (млинці, пиріг, торт) – головне, щоб милому воно подобалося. Заздалегідь слід запастися мукою, ситом і корицею.

Жінка повинна просіяти борошно з допомогою сита, зробити це 7 разів. При кожному разі слід промовляти слова (протягом усього процесу просіювання):

“Мелю і мукУ сію, милому моєму на борошно. Хай тужить раб Божий (ім’я обранця) і крівцю свою хвилює. Нехай чужа краса не бентежить тілеса. Нехай очі лукаві не торкнуться думок бравих. Нехай прагне раб Божий (ім’я обранця) до рабі Божої (своє ім’я), сиплю для цього корицю. Амінь!»

Коли у змові згадується кориця, борошно потрібно трохи нею приправити – зовсім трохи, щоб у готовій страві вона майже не відчувалася. Готову випічку з заговоренной борошна можна дати чоловікові з собою в дорогу, або разом з ним попити чай будинку.

Ще один спосіб відео

У цьому відео представлений ще один сильний обряд:

На сіль

Сіль – елемент багатьох ритуалів. Її можна заговорити і для того, щоб змусити обранця тужити, природно, на зростаючому місяці. Заговоренную сіль потрібно підсипати під поріг або двері милого, щоб він обов’язково через неї переступив. Текст наступний:

“Насипаю я не сіль, а закладаю біль. Беру я не мир, а краду спокій. Посмішки і сміх (ім’я чоловіка) забери, радість відбери. Щоб світ став не мил – від болю і туги. Щоб сумував і тужив – і вдень, і вночі, і під місяцем, і під сонцем. Сіль – въедайся, а туга – пригревайся. Амінь».

На фото

Вимовляється змова в фазу зростання місяця на свіже фото обранця. На фотознімку він повинен бути один, добре видно його очі. Вимовляють слова тричі: на світанку, після полудня, на заході. Виконавиці слід дивитися прямо в очі чоловікові і проговорювати:

“Як не може раб Божий (ім’я чоловіка) без своєї тіні, так не може раб Божий (ім’я чоловіка) без туги по мені, рабі Божої (своє ім’я). Ходи так запинайся, від туги задыхайся. Як йде сонечко, по небу, так само і ти по дорозі до всякої мені, рабі Божої (своє ім’я), іди. Слово моє міцно так лепко. Амінь!»

Фотознімок потрібно сховати в надійному місці, ближче до себе. Бачити його ніхто зі сторонніх не має.

Ссылка на основную публикацию