Змова на торгівлю: як читати і можливі наслідки

Торгівля — це не тільки одне з найдавніших ремесел, це ціле мистецтво, в якому однаково важливі і талант, і удача. Більшість людей, діяльність чия пов’язана безпосередньо з ринком попиту і пропозиції, вірять в силу магії і часто в своїй роботі застосовують сильний бунт на торгівлю, який найсприятливішим чином впливає на їх бізнес.

Змова на торгівлю і умови його роботи

Змова успішну торгівлю — магічний обряд, спрямований на підвищення товарообігу, залучення клієнтської бази та збільшення прибутку з продажів. Правильно виконаний ритуал притягує комерційну удачу, розвиває справу виконавця і сприяє його процвітанню.

Коректна робота торгової магії забезпечується певними рекомендаціями, яких повинен дотримуватися виконавець в процесі здійснення обряду. Ключами до результативності ритуалу на торгівлю є дотримання наступних умов:

  • час доби — до заходу сонця. Будь змову потрібно читати, поки сонце не сховалося за горизонтом, тому бажано робити це на світанку, вранці, опівдні або раннім вечором;
  • день тижня — середа, або субота. Торгівля безпосередньо пов’язана з фінансами, а у цих днів — особлива грошова енергетика. Хоча і тут є один нюанс: субота і середовище підходять для виконання повноцінних ритуалів, що включають в себе як певний комплекс дій, так і заклинання. У разі, якщо змова не супроводжується будь-яким обрядом, вимовляти його не забороняється в будь-який день тижня;
  • фаза місяця — залежить від конкретної спрямованості ритуалу. Якщо метою є швидкий збут товару, то такі обряди проводити слід на регресний місяць. Якщо обряд спрямований на збільшення прибутку з продажів і залучення покупців — ритуал краще здійснити на місяці зростаючої;
  • віра в силу чаклунства. Якщо людина налаштована до магії скептично, жоден ритуал в його виконанні не призведе до потрібного результату.

Торгова магія, при грамотному його використанні, — засіб досить дієвий. Проте, звертаючись до неї, виконавець повинен забувати про елементарну сумлінності в своїй справі.

В першу чергу, це стосується належного ставлення до своїх покупців і якості реалізованого товару. Звичайно, змова допоможе збути навіть неякісний товар, але при цьому продавцю неодмінно доведеться зіткнутися з вагомими втратами в інших місцях — магічний закон карми ніхто не відміняв.

Сильні і перевірені на практиці способи

на просфору

Слова читаються на просфору, яка куплена повинна бути в церкві на свято. Виконавцю, коли він буде збиратися на торгівлю, слід в ліву руку взяти просфору, правою — перехреститися, потім вимовити 12 разів:

«Господь Бог, допоможи».

Після цього потрібно стати обличчям до покутя, вклонитися йому і проговорити:

«У царя Ірода 12 дочок було. І вірно як, що дванадцять їх було, а не тринадцять, так і вірно, що я товар свій продам «.

Проскуру слід з’їсти і спокійно слідувати на робоче своє місце.

За допомогою молитви Серафима Саровського

Це — дуже сильний бунт, тому читається він в комплексі з православної молитвою Серафима Саровського. Спочатку виконавцю необхідно звернутися до батюшки Серафима зі словами:

Після прочитання молитви вимовляється і сам змова:

«Справи Господа, чисті Його уста про мене молитися будуть. Господь Бог мій, Господь Бог, допоможи душі моїй вірою побільшиш мої всі справи в торгівлі — в купівлі і обміні, в тому, що торговець живе. Торг мій — в ім’я Святого Твого Імені. І буде Твоя захист. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь «.

На сіль на зростаючому місяці

На зростаючому місяці заговорюється пригорща солі, насипана в мішечок, зшитий з тканини червоного кольору (мішечок підготувати потрібно заздалегідь). Текст змови:

«За високими горами, за зеленим рівнинах, уздовж синіх морів йшов купець з товаром хорошим. Всіх зустрілися на шляху дивував він багатством вибору. Товар свій продавав він по-доброму та без обману. Той купець в дорозі все життя провів і прибуток багату мав. Сольовий Чарівник був йому в шляху надійним захистом. Мені, Божому Рабу (Божої Рабе) (своє ім’я), в спадок залишив торговець сіль чарівну. Свою успішність і успішність купець цим мені в руки передав. Сіль чарівну перед прилавком розсиплю і цим до себе покупців приверну, товар весь розпродам і прибуток отримаю. Амінь «.

Щіпку заговореної солі щодня потрібно розсипати на робочому місці, червоний мішечок — носити завжди при собі. Коли вся сіль буде витрачена, ритуал слід провести повторно.

на товар

Необхідно хрестити виставлений на продаж товар, супроводжуючи свої дії проголошенням наступного змови:

«Місяць світлий, сонце червоно. Ясно небо, торгівля прекрасна. Тут стою я, Раб Божий (Раба Божа) (своє ім’я) не дарма. Хто до мене підійде — з моїм товаром той піде. Слава Отцю і Сину і Святому Духу. Амінь «.

Так як змова передбачає швидкий збут товару, читати слід його в період зменшення нічного світила.

Короткі щотижневі змови

Перераховані нижче короткими заклинаннями дозволяється користуватися щотижня. Можна вибрати будь-який з них і використовувати на благо своєї справи.

  1. На сіль. Змова вимовляється в повній самоті, біля торгового прилавка. Щіпку солі потрібно взяти в праву руку, встати до прилавка спиною і голосно промовити: «Піші, езжіе, сюди йдіть. Тут вам місце, вода та їжа. Вам — товар, мені — гроші «. Після чого слід сіль кинути на прилавок через ліве своє плече.
  2. На здачу. Заговорюється здача, яку залишив покупець (краще, якщо це буде монета в 5 копійок). Монету потрібно покласти до коробку з іншого дрібницею зі словами: «З копійки скарб мені народи. Як мене мати народжувала, в пелюшку першу сповила, так і ти мені народи скарб. амінь «.
  3. На носовичок. Перед початком торгівлі стати обличчям до товару, обтерти обличчя своє носовичком, примовляючи: «Дорогах торговим данину даю. Як приймеш мій піт, так пошлеш мені удачу. Щоб торгівля йшла в гору, натовпами клієнти ходили, все купували, не шкодували грошей, не йшли без покупок. Амінь «. Хустка цей потрібно весь день носити з собою.

Можливі наслідки змов для торгівлі

Людини, котрий застосовував хоч якось магічний ритуал на торгівлю, напевно хвилювало питання про можливі наслідки ритуалу. Про негативні результати використання торгової магії можна говорити лише в тому випадку, якщо виконавець звертається до чорного чаклунства. Наведені ж вище змови відносяться до магії білої, тому не здатні нашкодити. Торговець, що застосовує їх, тільки підсилює власну енергію за допомогою світлих сил, укладених в цих обрядах. Нічого поганого в цьому немає.

Однак потрібно пам’ятати, що сили добра допомагають лише людям, що живуть по совісті. Якщо ж людина одержима ненавистю, злістю і заздрістю до оточуючих, звик наживатися за рахунок інших — ніяка магія допомагати йому не стане.

Ще один потужний ритуал для успішного бізнесу дивіться в цьому відео:

Ссылка на основную публикацию