Змова на слину — особливості виконання і приклади

Змова на слину відноситься до категорії біологічних змов (тобто тих, які виконуються на різні біологічні рідини людського організму — кров, сперму і так далі). Його, як правило, застосовують в любовної магії, хоча є певні обряди іншого плану, в яких використовується слина. У цій статті ми розповімо вам, яку роль відіграє слина в магії і як її правильно використовувати.

Роль слини в магії

Чи не спадало вам на думку, чому знахарі в давнину, коли вимовляли змови, спльовували через плече? Якщо прочитати Біблію, то в ній ви знайдете приклади чудесного зцілення хворих Ісусом Христом, при якому також застосовувалася слина.

В кінці багатьох магічних дій необхідно сплюнути через плече. Яскравий приклад тому — виведення ячменю, коли знахар плює хворому в око, не промовляючи при цьому нічого і незабаром хвороба йде.

Але слина часто стає необхідною складовою в процесі наведення псування. Особливо це популярно у шаманів і чаклунів в мусульманських країнах.

Слина грає величезну роль в магії, при грамотному її застосуванні ви зможете вирішити багато проблем. Далі ми наведемо приклади дієвих змов для різних цілей.

Змова, щоб позбутися від болю

Вам потрібно плюнути на свій лівий мізинець і намалювати їм кілька хрестів на хворому місці, примовляючи при цьому:

На завершення три рази плюньте через ліве плече.

Змова на слину для залучення грошей

Підіть в поле і знайдіть там березка, вибери його з корінцем, три рази плюньте на корінь і скажіть:

   

Змова отплеваться від недругів

Якщо ви не знаходите спільну мову з сусідами, але у вас немає можливості зробити переїзд, потрібно плюнути на 4 сторони (дія виконується на перехресті) і вимовити такий текст:

   Чи не ви в мене плюєте, а я вам в очі плюю (імена). Нехай буде так.

Змова любовний на слину

Бажаєте міцно-міцно прив’язати до себе об’єкт своєї симпатії? Тоді вам потрібно буде розмішати трохи своєї слини в напої, який потім ви дасте коханому, і сказати такий магічний текст:

Важливо, коли читаєте наклеп, максимально представляти свого обранця, візуалізувати, як ви щасливі разом з ним. Приворотне дія проявляється досить швидко, але не слід забувати про можливі наслідки.

Змова, щоб позбутися від туги за комусь

Якщо ви сумуєте за якійсь людині і хочете позбутися від цього почуття, вам допоможе наступний магічний змову.

Ритуал проводиться на перехресті, вам потрібно буде плюнути на нього і вимовити такий текст:

Приворот на слину

Багато хто помилково вважає, що кров — це найкращий біологічний матеріал, на який можна виконати приворотний обряд. Насправді ж слина володіє не меншою ефективністю. У ній міститься дуже багато інформації про конкретну людину — його психічний стан, минуле, сьогодення і майбутнє.

Звичайно, дістати слину ще більш проблематично, ніж кров, але при наявності сильного бажання ви зможете впоратися з цією проблемою. Скористатися даними приворотним змовою зможуть ті дівчата, у яких є доступ до брудний посуд свого коханого. При цьому необов’язково жити разом — досить, щоб ви дістали будь немитий предмет, з якого їв «об’єкт» ваших домагань і на якому залишилася його слина.

Необхідно принести цей предмет до себе додому і на ніч покласти в своє ліжко на окрему подушку. Коли будете засипати, максимально візуалізують про кохану людину, уявляйте, як ніби він уже ваш і зараз мирно спить поруч з вами. При цьому, чим яскравіше будуть ваші фантазії — тим краще.

На ранок готується сніданок на дві персони. Приготована їжа ставиться поруч з тим предметом, на якому зберігається слина вашого обранця, ви повинні запросити його поснідати з вами, покликавши на ім’я. Важливо розставити на столі весь посуд в двох примірниках: по дві ложки, тарілки, вилки і так далі, а використовуваний вами брудний предмет повинен бути в одиничному екземплярі.

Насолоджуйтеся сніданком, а коли завершите трапезу, скажіть таку промову:

Потім предмет, який ви взяли без дозволу, необхідно буде повернути власнику в брудному вигляді.

Любовний змову на слину

Щоб скористатися цим способом, вам не потрібно буде отримувати слину цікавить вас людини. Просто дочекайтеся того моменту, коли чоловік почне трапезувати, коли ви знаходитесь поруч з ним. Вдивляється в свого коханого і в думках повторюйте наступний текст:

Потрібно подумки повторити приворотні слова, поки людина повністю не з’їсть їжу.

До яких наслідків може призвести приворот на слину

Вся любовна магія має певні наслідки. Вона являє собою підпорядкування чужій волі, ви, роблячи приворот, нав’язуєте людині ті почуття, яких він насправді не відчуває. Також ви своїми діями заважаєте природному ходу подій в житті.

І заворожений, і замовник привороту часто стикаються з серйозним погіршенням стану здоров’я. Вони втрачають енергію, яка необхідна, щоб підтримувати в нормальному стані фізичне тіло.

Характерний момент для любовних змов на слину — поява виразок і запальних явищ в ротовій порожнині. Вони можуть бути як незначними і нешкідливими, так і являти собою загрозу для вашого життя. Також ви або ваш обранець можете зіткнутися з проблемами з голосом і мовою. Не виключено поява заїкання і інших дефектів.

Також страждає і фінансова сфера — ви можете втратити велику суму грошей, вас можуть несподівано звільнити з роботи і так далі. Найстрашніше ж з наслідків привороту — смерть. На щастя, з таким варіантом стикаються нечасто, але його також можна знімати з рахунків. Як правило, смерть наздоганяє тих, хто робить чорні привороти або якщо відбуваються серйозні «косяки» в процесі проведення обряду.

Зверніть увагу, в більшості випадків заворожений людина відчуває себе досить некомфортно, перебуваючи поруч із замовником (або безпосереднім виконавцем цього дійства). Він відчуває незрозумілу агресію по відношенню до людини, заставившему його силою бути поруч з собою.

Тому, перш ніж вдатися до приворотним змов, варто зайвий раз подумати, чи не постраждаєте ви від наслідків, і не занадто високою буде ціна «штучної любові»?

Рекомендуємо до перегляду пізнавальне відео з даної теми

Marissa

Ссылка на основную публикацию