Змова на сіль, його особливості та різновиди

Сіль — не тільки найдоступніший харчовий продукт, наявний в кожному будинку, але і основний компонент величезної кількості чаклунських обрядів. Змова на сіль за своєю популярністю стоїть на другому після змов на воду місці. Обумовлено таке явище незвичайними магічними властивостями, характерними для цієї речовини.

Магічні властивості солі

Сіль з давніх часів символізувала собою вічність і мудрість, завдяки своїй унікальній властивості не псувати. Люди використовували її у всіляких магічних ритуалах, вважали потужним засобом захисту від негативу. Подібна популярність солі в магії була викликана її дивовижною здатністю вбирати, зберігати і передавати інформацію.

Своїм властивістю виступати в якості сильного енергетичного носія сіль зобов’язана кристалічній структурі. Вербальна програма (змова), начитував на цю речовину, заряджає білі кристалики певною інформацією і наділяє його чаклунський силою. Ще одна перевага солі — невеликий розмір крупинок — дозволяє її застосовувати в будь-який практично ситуації, необхідної умовами магічного ритуалу.

Освячення солі для білих обрядів

Змови і ритуали, головним атрибутом яких виступає сіль, характеризуються простотою виконання і високою ефективністю. Найчастіше білі кристали використовуються при виконанні обрядів з області білої магії.

Особливою силою володіє сіль так звана четвергова, яку отримують у Великий четвер перед Великоднем. Взяти можна вже готову четверговий сіль в церкви, а можна приготувати її самостійно.

«Рецепт приготування

В передує Великодню четвер, на сході сонця, сіль необхідно висипати в полотняний мішечок, потім покласти в розігріту піч або духовку. Все той час, поки сіль знаходиться в печі (духовці), слід тричі вимовити молитву «Отче наш». Після цього мішечок з речовиною можна витягувати. Четвергова сіль готова.

Однак трапитися може і так, що дістати справжню четверговий сіль не виходить. Тоді можна приготувати її аналог: самостійно освятити речовина в будь-який інший четвер, виконавши всі ті ж дії, тільки «Отче наш» вимовити 7 разів.

Існує також одна особлива молитва, із застосуванням якої проводять обряд освячення солі. Текст її звучить так:

«Господь, наш Спаситель, що з’явився через Єлисея пророка в Єрихоні і очиститься за допомогою солі шкідливу воду від скверни! Благослови Ти і цю сіль, приношенням радості зроби її. Адже Ти — Бог наш, і славу ми Тобі віддаємо, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь! «

Освячену четверговий сіль найкраще застосовувати в магічний замовлянь і обрядах, націлених на боротьбу з негативом і темним чаклунством (наприклад, для зцілення від хвороби, позбавлення від псування або пристріту). У ритуалах побутового характеру (на любов, гроші, удачу, торгівлю та ін.) Не забороняється використовувати звичайну сіль, куплену в магазині.

Найпопулярніші змови і ритуали з сіллю

Змови на сіль характеризуються широким спектром дії і застосовуватися можуть практично у всіх життєвих сферах. Найбільш популярними білими обрядами із застосуванням цієї речовини є ритуали:

  • на любов;
  • на багатство і гроші;
  • на здоров’я;
  • на удачу;
  • для торгівлі;
  • для захисту від недоброзичливців і заздрісників;
  • для захисту від негативу і чаклунських чар.

Використовується змову на сіль також темної магією — з її допомогою роблять зазвичай рассоркі і інші відворотного ритуали.

Змова на сіль на любов

Метою цієї змови є викликати взаємні любовні почуття у свого обранця (ніхто не стане сперечатися, що нерозділене кохання зустрічається в нашому житті дуже часто). Ритуал проводиться опівночі, на зростаючому місяці. Заклинання читається на жменю солі, 3 рази:

«Сіль біла та чиста! Допоможи мені, Божій рабі (своє ім’я), любов пробудити в серці Божого раба (Ім’я коханого). Нехай його почуття до мене будуть міцними і сильними, нехай він без мене своєму житті не бачить, хай сумує та сумує, лише на мене може дивитися. Викликаю в ньому любов, викликаю відповідь, надовго викликаю, на віки вічні, назавжди! Амінь! «

Заговорений сіль перекласти потрібно в окремий посуд або мішечок і приправляти нею їжу коханої людини. У разі відсутності такої можливості, її можна висипати на поріг обранця зі словами «Нехай буде так!»

Змова на сіль, що залучає кошти

Змова здійснюється під час молодика, на пачку солі (її потрібно придбати в день проведення обряду). Пачку солі слід відкрити і поставити на підвіконня (можна для зручності скористатися блюдцем) зі словами:

«Як гладшає місяць і наливається, так і енергією сіль набирається. Як тіло місяця зростає з кожною годиною, так і кишені моє повне будуть грошима та золотом. Буду я багатим! Амінь! «

Сіль необхідно залишити на підвіконні на всю ніч. З наступного дня її потрібно використовувати за прямим призначенням, тобто. Е. Солити їжу.

Обряд цей вельми ефективний. При необхідності його дозволяється повторити після того, як попередня зачарована сіль буде вся витрачена.

Змова на сіль на здоров’я

Столову ложку солі змочіть злегка водою, візьміть її в долоні і зімкніть їх. Почніть розтирати сіль між долонями, примовляючи (3 рази):

«Як сіль ця біла, солона та чиста, такою вона була, такою завжди і буде. Так само і ви, всякі хвороби, болячки та болю, мене покинули назавжди. Нині і повсякчас, і на віки віків. Вночі і вдень моїх слів замок та ключ! «

Після того, як прочитаний буде змова, вимийте свої руки під проточною водою, долоні тримаючи від себе.

Змова на сіль на удачу в усьому

Змова читається в неділю, до заходу денного світила. Візьміть мішечок з х / б тканини, в нього насипте 2 столові ложки солі. Тримаючи мішечок з сіллю перед своїм чолом, прочитайте змову:

«Горя мені не буде ні далеко, ні близько, ні високо, ні низько, ні в будні, ні в свято, ні під дахом, ні під небесами, ні у рідних, ні у чужих. Печаль і журба стороною мене обійдуть, що не наблизившись до мене ніколи. Сильні і міцні слова мої, навіки. Ні магу не розбився їх, ні простій людині. Амінь «.

Мішечок з заговорений кристалами покладіть в головах своєму ліжку.

Змова на сіль для гарної торгівлі

Сіль насипте в полотняний мішечок, заговорите з допомогою наступних слів:

«Сіль заряджаю вдалій торгівлі, покупцем багатим та щедрим, а не бідним. Торгівля нехай кожен день спирається, накопичуються гроші, додаються покупці. Так тому і бути! амінь (3 рази)

Мішечок зашейте і тягати з собою його на роботу (в магазин). Можете його там же і залишити, надійно сховавши, щоб його ніхто зі сторонніх не міг виявити.

Захисна змова на сіль від заздрісників і ворогів

Невелика кількість солі заговорите, використовуючи ці слова:

«Шепочу, шепочу та діло верчу. Не зможе мені відтепер ворог насолити, псування навести, пристрітом пробити. Мені не страшні ворожі підступи, підступності, злоби і підлості. Нехай буде так! амінь (3 рази)!«

Наговоренную сіль покладіть в маленький тканинний мішечок, або загорніть в чисту носову хустку. Нехай він завжди буде при вас — для цього ушийте його в потайну кишеню одягу або помістіть в в окрему кишеню сумочки.

Захисна змова на сіль від чаклунських чар

Якщо відчуваєте, що піддалися негативному магічного впливу, виконайте для захисту і очищення цей нескладний обряд. Ритуал виконується на заході сонця.

Беріть блюдце, насипте в нього столову ложку солі. Сядьте за стіл, поставте посуд з речовиною перед собою, а від себе справа — запалену свічку. Руками обхопіть блюдце, вдивляйтеся в полум’я свічки і промовляти:

«Вітри буйні, злі чари розвійте. Віднесіть їх в дрімучі, далекі ліси, в глибокі річки, на швидкі води. Так згорять вони під червоним сонцем! Відійдіть від мене, думки осоружні. Нехай так і буде — не на день, а навіки «.

Заговорений подібним чином сіль висипте в паперовий пакетик і 3 дні протримаєте на підвіконні тієї кімнати, що служить вам спальнею. За цей час кристалики речовини вберуть негатив. Через 3 дні віднесіть пакетик з сіллю подалі від свого будинку, закопайте його в землю, або киньте в воду.

Як захистити себе від псування, пристріту і будь-якого зла за допомогою солі — дивіться на цьому відео:

Наведені вище змови на сіль є білими і відрізняються безпекою використання. Саме з світлих ритуалів і обрядів рекомендується починати свою чаклунську практику людям недосвідченим — тим, кому раніше не доводилося звертатися по допомогу магії.

Я спеціально не стала давати в даній статті змови на сіль з арсеналу чорної магії — з огляду на їх небезпеки і високу ймовірність виникнення негативних наслідків після виконання. Темними видами чаклунства повинні займатися тільки професіонали!

Ссылка на основную публикацию