Змова на швидку продаж квартири

Угоди з купівлі-продажу нерухомості – звичайне явище для сучасності. Люди завжди прагнули до поліпшення умов свого життя, особливо стосовно житлового питання. Щоб прискорити продаж квартири або будинку, добитися максимальної вигоди від угоди, продавці використовують різні методи: хтось звертається до ріелторам і платить за їх послуги чималу суму, а більш економні господарі згадують про хитрощі, до яких вдавалися ще наші предки. Один з таких секретів – магічні ритуали, молитви і замовляння на продаж житла. Про те, як швидше продати квартиру, застосувавши змова, – читайте в цій статті.

Особливості

Проведення ритуалу на продаж квартири чи промовляння змови бажано довірити досвідченому фахівцеві, який швидше соориентируется в питанні і обере найбільш відповідний обряд. Однак можна цілком обійтися і своїми силами, що досить бути на 100 відсотків впевненим у своєму успіху і націлитися на успішний результат справи. Магічні ритуали, пов’язані з ринком нерухомості, є білими (переважна більшість), а тому самостійна практика жодних негативних наслідків не призведе, в гіршому випадку ритуал просто не спрацює.

Важливий момент – обряди на швидку продаж майна повинні здійснюватися у фазу ущербної місяця, так як їх метою є позбавлення від житлоплощі, передача її в руки покупця.

Ситуації з продажем житла бувають різні: найчастіше люди продають свою квартиру, але деяким доводиться займатися квадратними метрами, які з тих чи інших причин дісталися від родичів. Звичайно, робота з змовою пройде набагато легше, якщо продавець сам є власником квартири. У випадку з чужим житлом використовується інші ритуали – більш сильні.

Якою б не була мета продавця – продати свою квартиру, або ж чужу, всі змови для швидкого продажу житла повинні проводитися в точності з інструкцією, жодна дрібниця не повинна бути проігнорована. Намір провести змову і саму процедуру його слід зберегти в таємниці – вплив сторонньої енергетики і гласність можуть не найкращим чином позначитися на угоді.

3 сильних змови на продаж квартири

Звернення до домовому

Обряд проводиться на убуваючому місяці, в світлий і сонячний день.

Для його виконання потрібно заздалегідь підготувати:

  • 4 воскові свічки,
  • відро з чистою водою,
  • хвойне ароматичне масло,
  • ганчірку.

Для початку відро з водою слід залишити на пару годин в самій світлій кімнаті житла, поблизу вікна. Потім 4 свічки потрібно розставити по зовнішніх кутах продаваної квартири і запалити. У настояну на світлі воду необхідно капнути кілька крапель будь-якого хвойного масла. Ганчіркою, змоченою у воді, треба ретельно протерти всі поверхні в квартирі: стіни, вікна, дзеркала, сантехніку, побутову техніку.

В самому кінці миються підлоги у всіх кімнатах зі словами:

“Домовик, домовик, продати допоможи мій дім. Друже мій, якщо мені допоможеш, жити в добрі і світлі зможеш!»

Коли житло стане чисто, потрібно не менше години почекати, поки всі поверхні висохнуть. Свічки так і повинні все це час горіти. Як пройде 1-2 години, необхідно голосно звернутися до домовому зі словами:

“Тобі щастя ми хочемо, твій дім добрим людям віддамо. Нас люби та не забувай, в любові і в горі не нудьгуй!»

Вимовивши змова, свічки потрібно погасити і залишити продавану квартиру в такому стані до заходу сонця. Провітрювати її не можна, щоб не випустити випадково дух продажу. Найближчим після здійснення обряду часом з’являться і бажані покупці.

Складний, але 100-відсотковий змова

Вимовляти цей змова краще всього по пам’яті. Але, так як він дуже об’ємний, допускається його власноруч переписати на чистий білий аркуш паперу і читати вже по ньому. Бажано, щоб ритуал виконувала жінка.

Виконавиця повинна постати перед великим дзеркалом, розчісувати своє волосся і вимовляти при цьому текст змови:

“Дорога довга належить мені, рабі Божої (своє ім’я). Стану я, раба Божа (своє ім’я), по дорогах різних ходити, багатих купців шукати. Одягну я, раба Божа (своє ім’я), білу сорочку, пов’яжу на голову червону хустку. Краєм піду, боком омину, вийде з лісу мені назустріч купець, стане купець той мені перехрестям. Не повернути праворуч – ведмідь там бурий, лютий. Не згорнути назад – змія там зла, підступна. Не піти наліво – дракон там триголовий, мого серця бажає. Лише прямо йти мені, та до багатого купця, чесного і доброго купця. Купець скаже слово каменем – половину будинку йому віддам, слово золотом скаже – віддам весь будинок, і на додачу землю. Щедрий купець слово скаже – радість мені велика буде. Прямо купець піде, та до дому мого. Повернутися тоді і мені можна, лісу темного не боячись. Дорогу до мого дому знайде купець, своє щастя та долю свою там він знайде. Знати не буде там він гріхів та злих намірів, буде жити та поживати, та добра наживати. А мені за маєток то добре славне свій стан віддасть. Слова ці волосся мої чують, силу очі бачать, пам’ятає їх слух. Не затремтить рука моя, не засмагне вогонь, слухаються ноги. Наяву все побачу, скажу все. Що велено, то збудеться. Амінь (3 рази)

Ще один спосіб прискорення продажу дивіться у відео:

Ритуал для ріелторів

Ця змова для тих продавців, яким потрібно продати чужу квартиру, в якій вони самі не жили (наприклад, квартиру, що дісталася від померлого родича). Знадобиться 4 дзеркала будь-якого розміру. Їх треба розмістити так, щоб їх поверхні були спрямовані на 4 різні сторони – наприклад, поставити коробку і обперти дзеркала про її межі. Змова вимовляється 4 рази, кожен раз виконавець повинен заглядати в одне з дзеркал, по черзі.

Текст:

“Будинок у 4 кута, домовик його охороняє, змінити господаря не бажає. В гості мене він кликав, і від себе потім прогнав. Відрікаюся я від цих хором – є у мене свій отчий дім! Нехай хороми той забере, хто швидше і більше мені грошей принесе. За згодою будинкового, з благословення Бога. Амінь!»

Ссылка на основную публикацию