Змова на схуднення щоб прибрати жир

Проблема ожиріння в наші дні охоплює загрозливі масштаби. Бажання схуднути займає думки багатьох людей, які страждають від зайвої ваги. Особливо мрією про стрункості і витонченої фігури одержимі представниці прекрасної підлоги, готові піти на всякі хитрощі і застосування «чудо-засобів», нібито допомагають позбутися від настільки ненависних кілограмів жиру.

Серед існуючих в даний час нетрадиційних методів усунення зайвої ваги з ефективною і, головне, безпечною боку зарекомендували себе народні замовляння на схуднення, здатні допомогти прибрати непотрібний жир – звичайно, за умови, що виконавець вірить у силу і дію вибраного магічного ритуалу.

Особливою популярністю користуються ритуали на схуднення, що належать до арсеналу білої магії – ключовим чином, з-за своєї відносної простоти виконання та мінімальної ймовірності прояву в майбутньому негативних наслідків.

Що врахувати для змов на схуднення?

Запорукою результативності будь-якого магічного впливу виступає правильне його виконання виконавцем. Змова на схуднення допоможе прибрати жир, якщо провести ритуал з урахуванням наступних вимог:

  • максимальної ефективності від обряду можна домогтися, якщо виконати його на повну, або убуваючу місяць. Разом з спадом нічного світила підуть і зайві кілограми;
  • важливу роль відіграє й вибір правильного часу доби. У випадку з замовляннями на схуднення – це глибока ніч (пізно після заходу сонця і до світанку);
  • виконавця обов’язково повинні супроводжувати абсолютна самотність, повна тиша і спокій в приміщенні, в якому проводиться ритуал;
  • текст змови заздалегідь слід вивчити напам’ять, щоб була можливість промовляти його чітко, без єдиної запинки і довгих пауз;
  • змова, метою якого є прибрати жир, допоможе в тому випадку, якщо читається на порожній шлунок;
  • під час виконання обряду виконавець повинен вигнати з своєї голови всі сторонні думки, які заважають концентруватися на бажанні схуднути;
  • ще одна обов’язкова умова, яку згадувалося вище, – це віра в силу магії і тверда націленість на кінцевий позитивний результат. Магія не допомагає тим, хто дивиться на неї скептично.

Використовуючи змови для схуднення, пам’ятайте про те, що навряд чи у вас вийде прибрати зайвий жир з допомогою одних тільки магічних ритуалів. Магія виступає в якості помічника людини, але жодним чином не є слугою його бажань.

Щоб результат від застосування чудодійних змов виявився максимально ефективним і виправдав всі очікування, потрібно повністю переглянути свій спосіб життя: відмовитися від продуктів харчування, що завдають істотної шкоди не тільки фігуру, але і всьому здоров’ю в цілому, змінити режим харчування (скоротити порції, почати їсти менше, але частіше), більше бувати на свіжому повітрі і ходити пішки, приділяти час фізичним вправам. Тільки в цьому випадку ваші старання і докладені зусилля будуть винагороджені стрункою фігурою без зайвих кілограмів.

Як прибрати за допомогою змов на схуднення?

Простий змова на гребінець

Обряд з даними нижче змовою проводиться в повний місяць або в період місяця, що убуває, в суботу, після заходу сонця. Заздалегідь потрібно придбати дерев’яний гребінь і дві церковні свічки. Змова читається в повній самоті, з виключенням усіх джерел освітлення.

На стіл потрібно поставити 2 свічки і запалити, між ними розташувати нову гребінець або гребінь. Проводиться візуалізація, в процесі якої потрібно максимально чітко представити бажаний вагу і бажану фігуру. Потім гребінець тричі заговорюється:

“Як вичісує гребінець воші, так і жир нехай іде. Як випаровуються гниди, так і вага мій нехай випаровується. Свині – жиріти і товстіти, а моєму тілу – гарнішати і худнути! Амінь!»

Замовлений гребінець кладеться під матрац на ліжку, де спить виконавець. Свічки загасити (не диханням). Періодично нею потрібно розчісувати волосся. Змова вимагає щомісячного повторення – аж до досягнення бажаного ваги.

Прибрати жир з допомогою ляльки вуду

З будь-якого пластичного матеріалу (віск, пластилін, тісто) зліпіть ляльку, надавши їй максимальну схожість з собою, обов’язково зробіть її повненький. Читайте наведений нижче змова, по черзі руками (то правої, то лівої) відщипуючи шматочки від ляльки, – з тих місць, звідки у себе бажаєте прибрати жир, тим самим, моделюючи її фігурку і отримуючи те, чого в підсумку хочете отримати у себе. Текст:

“Щипаю бока – прибираю жир. Спалюю сало – виганяю обжерливість. Мала їжа – в догоду череву».

По закінченні зберіть всі відірвані від ляльки шматочки, загорніть в клапоть тканини і спаліть на вогні. Ляльку сховайте в безпечному місці, щоб ніхто її не побачив і не знайшов. Про проведений ритуалі абсолютно нікому не розповідайте.

Смачне схуднення за допомогою змови

Спосіб ідеальний для любителів випічки. Самостійно замісити дріжджове тісто і прочитайте над ним змова:

“Прибувають дріжджі – росте тісто. Росте тісто, а я худну. Пиріг, я з’їм тебе, а ти жир мій з’їж. Амінь».

З заговоренного таким чином тесту спечіть пиріг, поклавши всередину свою улюблену начинку. З’їжте його повністю. Пригощати ним нікого не можна, як би сильно не хотілося, адже змова ви читали тільки для себе.

Ссылка на основную публикацию