Змова на схуднення: прибрати жир білою магією

Все більше нетрадиційних способів включаються в боротьбу з надмірною вагою. І далеко не всі з них виправдовують бажання худнуть, опиняючись часто просто марними. Але тільки не замовляння на схуднення з розряду білої магії. Про відмінною ефективності ритуалів у боротьбі із зайвою жиром кажуть відмінні відгуки тих, хто худнув на них.

Люди, охочі прибрати жир і знайти стрункість і використовують магічні слова нарівні з традиційними засобами (фізична активність, дієта) домагаються більш ефективних результатів за порівняно короткий проміжок часу. Читати текст ритуалу може будь-яка людина, життя якого отруюють зайві кілограми. В більшості своїй, подібні змови відносяться до світлої магії, і тому є безпечними в застосуванні.

Запобіжні заходи

Гарантією дієвості будь-якої змови на схуднення виступає грамотне його використання. Існує ряд правил, які виконавець повинен неухильно дотримуватися при роботі з даним видом магічного впливу. Докладно вони були вже розписані в цій статті, тому зараз я на них зупинятися не буду. Замість цього додам кілька важливих нюансів, з якими буде корисно ознайомитися тим, хто вирішив зробити магію своїм помічником в боротьбі за стрункість.

Хоча змови вважаються відносно безпечним методом позбавлення від зайвої ваги, певні запобіжні заходи все ж є.

  • По-перше, змова читати можна тільки для себе. Використовувати його у відношенні якого-небудь іншого, навіть самого самого близької людини – марна трата часу і сил. Магічний вплив в цьому випадку не призведе до потрібного результату.
  • Не треба поспішати з повторенням вже використаного змови або зверненням до нового, якщо в короткі терміни не вдалося прийти до бажаної мети. Замовляння щоб схуднути мають різну силу і різні терміни дії. Саме розумне рішення в цьому випадку – почекати деякий час і переконатися в тому, що магічні слова, дійсно, виявилися марними. Поспіх із застосуванням інших Ритуалів може обернутися надлишком магічної енергії, що загрожує появою зворотного результату – набору ваги.
  • Перевагу потрібно віддавати змов з білої магії, хоча і в арсеналі чорної теж існують різні обряди на схуднення. Темні сили – явище непередбачуване і небезпечне. Будь-яка помилка при використанні чорних ритуалів на схуднення може коштувати виконавцю здоров’я.
  • Обережно потрібно працювати з текстами ритуалів, якщо в них зустрічаються слова худий, худа. Такі обряди можуть призвести до того, що виконавець не просто скине зайві кілограми, а в буквальному сенсі висохне. Зупинити дію подібних обрядів, у разі успіху, зазвичай дуже важко, і впоратися з цим зможуть тільки професійні маги.

Змови для усунення зайвої ваги

На яблуко

Все, що знадобиться виконавцю – одне стигле яблуко невеликого розміру. Плід заговорюється на сході сонця – перші промені світила повинні впасти на нього.

Текст:

“Яблуко сонечком наливалося, яблуко життям упивалось. Я теж під сонцем бажаю розправитися, швидко від зайвого жиру позбутися. Яблуко, допоможи мені сонячним світлом, худнути я почну з цим світанком».

Це потрібно з’їсти яблучко.

З милом

Перед миттям бані (прийняттям ванни або душу) необхідно заговорити шматок дитячого мила з допомогою наступних слів:

“Мило-мило, сильніше мылься. Мило-мило, швидше мылься. Тобою я буду терти шкіру, з кожним разом потім я буду худнути».

При кожному митті заговоренным милом потрібно терти і намилити проблемні місця, з яких необхідно прибрати зайвий жир. Робити це треба без використання мочалки.

За відгуками людей, зазвичай, одного шматка мила досить, щоб позбутися кількох зайвих кілограмів. Якщо результат не задовольнить, можна повторно заговорити інший шматок і користуватися їм до отримання бажаного ваги.

На мед, щоб прибрати жир і схуднути

У понеділок, на сході сонця потрібно заговорити баночку свіжого бджолиного меду. Щоранку заговорений пчелопродукт в кількості однієї чайної ложки необхідно розчиняти в склянці теплої води і випивати цю воду натщесерце. Зазвичай за місяць йде 2-5 кілограми зайвої ваги.

Текст змови наступний:

“Мені стрункою, бути мені красунею. Всі жири – геть з мене, всі жири – брись з мене! Товстухою мені не ходити, з великою вагою не жити – від мене він піде, втече, полетить і не вернеться. Бути стрункою, бути мені витонченою, бути мені гарною! Як берізка тонка, як осинка, так і мені тонкої бути. Як лебідка граціозна, як голубка мила, так і мені стройною бути. Себе заговорю, зачарую, чарівним медом пригощу! Тільки так бути, а інакше – ніяк! Моє слово – закон, моє слово – правда! Амінь!»

На воду у ванній

Ввечері потрібно набрати повну ванну теплої води, потім роздягнутися, встати або сісти в неї. У ванні повинна бути не тільки чиста вода, без додавання будь-яких миючих засобів. Цю воду необхідно зачерпувати рукою або мочалкою і омивати нею все своє тіло, постійно повторюючи змова і приділяючи особливу увагу проблемним місцям. Текст змови:

“Світла вода, мене ти обітри, все зайве у мене забери. По тілу водиця чиста стікає, мою повноту забирає мене від жиру позбавить, нічого зайвого не залишить».

Після купання у ванній відразу ж потрібно йти спати. Регулярне повторення ритуалу призведе до відмінного результату.

Дивіться також відео:

Мені буде дуже приємно, якщо ви напишіть відгук про виконані способах у коментарях нижче. Спасибі!

Ссылка на основную публикацию