Змова на схуднення перед сном читати на убуваючу місяць

Зайва вага є проблемою, хвилюючою багато людей та отруює їм життя. Особливо питанням про позбавлення від зайвих кілограмів і набуття стрункої фігури стурбована прекрасна половина людства. На що тільки не готові піти милі жінки в гонитві за мрією про схуднення!

Виснажливі дієти, фізичні вправи, що вимагають багато часу і сил, нібито чудодійні пігулки та напої для схуднення, ліпосакція, часто небезпечна і загрожує непередбачуваними результатами, та інші знущання над організмом.

Тим же, хто не має наміру катувати свій організм, щоб скинути кілька кілограмів надлишкової ваги, рекомендую спробувати більш щадний метод – замовляння для схуднення перед сном. Плюс таких обрядів в тому, що перед сном мозок людини знаходиться в максимально розслабленому стані і добре сприймає будь-яку інформацію і будь-яку програму.

Рекомендації та правила використання

Більшість змов на схуднення відносяться до білої магії. Існують і прийоми чорної магії, але вони вимагають обережного поводження і магічного досвіду, що, погодьтеся, може похвалитися далеко не кожна людина. Тому, якщо ви вирішили позбавитися від непотрібної ваги з допомогою змов, раджу вам застосовувати саме ті, які проводяться за зверненням до світлим силам.

Щоб обряд на схуднення перед сном привів до потрібного результату і, подействовав належним чином, виправдав ваші надії, слід використовувати його з дотриманням деяких важливих нюансів:

  • ви повинні свято вірити в силу будь-якого обраного ритуалу на схуднення – магія марна, якщо в неї не вірити;
  • вимовляти текст потрібно в спокійному стані і щасливому настрої. Ваш Голос повинен бути тихим, манера читання – розміреним і монотонною;
  • поставтеся серйозно до. Сміятися в процесі його промовляння забороняється;
  • обов’язково зверніть увагу на фазу місяця. Проводите обряд саме в той час, який зазначено в інструкції. При відсутності такого примітки вибирайте убуваючу місяць;
  • найкращі час – понеділок і п’ятниця.

Пам’ятайте про те, що замовляння на схуднення – це не панацея, що дозволяє позбавитися від зайвої ваги. Вибираючи магію в свої помічники, ви й самі повинні допомагати їй. Шлях до фігури своєї мрії довгий і важкий, і з магією ви повинні діяти спільно. Скориставшись текстом, обов’язково займіться собою: більше рухайтеся, знаходите час для фізичних вправ та фітнесу, відмовтеся від шкідливої (жирної, копченої) і важкої їжі, замість ліфта вибирайте сходи. Тільки в цьому випадку ви зможете домогтися поставленої мети, і з відображення в дзеркалі на вас буде дивитися стрункий і абсолютно щаслива людина. А магія неодмінно цьому посприяє.

Приклади змов на схуднення

Ритуал на схуднення з молитвою «Отче наш»

«Отче наш» – найсильніша православна молитва. З успіхом її можна застосовувати і для схуднення. Для цього читати її потрібно кожну ніч, перед відходом до сну, з нового місяця до дня, що передує повного місяця.

Після триразового виголошення молитви, свій погляд необхідно направити на зростаючу місяць, потім почати гладити за годинниковою стрілкою проблемні місця (ті, з яких потрібно прибрати зайве). Процес супроводжувати безперервним повторенням наступного змови:

“На що я дивлюсь, то буде додаватися. Що я гладжу, то буде убавляться».

За умови проведення на молодий місяць, цей обряд дуже скоро дасть позитивні результати.

Змова-програма схуднення

Перед тим, як застосувати цей змова, ви для себе повинні вирішити, якої ваги ви хочете досягти в результаті схуднення, – це буде вашою мотивацією.

У перший день застосування змови перед сном візьміть ручку і новий блокнот, напишіть фразу: «Моя вага – (цифра) кілограмів». Потім вимовте тричі дані нижче слова і ляжте спати. Текст:

“Як піду я, раб(а) Божий(-я) на вулицю, і за царину – не калиткою, а воротами. Як зустріну я в чистому полі червону зорьку. Ти гори, гори, зоря. Як горить зоря, так товсте тіло оплавляється, як церковна свічка, жир хай стікає. Ключ, замок, мову. Амінь – 3 рази«.

Повторюйте процедуру щодня, з кожним наступним днем цифру в блокноті зменшуючи на 1 – до тих пір, поки на листочку не виявиться бажаний ваш вагу.

Отворотный ритуал від їжі

Мета цієї змови – допомогти виконавцю позбутися від тяги до шкідливої їжі, що сприяє поповненню непотрібних кілограмів, якщо він самостійно відмовитися від їх вживання не в силах.

Для виконання обряду потрібно підготувати 4 церковних свічки, ікону Спасителя і купити продукти, які потрібно виключити з раціону.

Перед сном слід встановити на столі ікону, покласти біля неї продукти, поставити поруч запалену свічку і 3 рази прочитати молитву «Отче наш». Потім слід дочекатися, поки свічка догорить, і лягти спати. Прокинувшись вранці, поруч з іконою поставити 3 нових свічки, знову 3 рази вимовити «Отче наш» і прочитати наступний змову:

“Заговорюю їжу раба Божого (раби Божої) (своє ім’я). Силу милостиву, силу духовну їжа вдихне і буде та їжа не жиром на тілі, не каменем в шлунку, а нектаром для душі, духом ситним, щастям та спокоєм. Їжа, раба Божого (рабу Божу) (своє ім’я) задоволення ти дай кров і мозок його (її), жили всі і шкіру насить. Що не піде на користь, то нехай піде, що моєму духові і тілу моєму не гоже, нехай піде і зайвим не осяде. Вміти буде раб Божий (раба Божа) від зайвого та непотрібного відмовитися. Раб Божий (раба Божа), вгамуй свої бажання, відвернися від їжі, краще Господу Богу зайвий раз помолися. Боже, допоможи рабу (раба) своєму (своїй). Не буде прагнути він(а) до переїдання, про душу більше думати буде – і вдома, і в гостях. Амінь – 3 рази«.

Ще один ритуал дивіться у відео:

Ссылка на основную публикацию