Змова на схуднення на воду — читати самостійно

Замовляння на воду – простий і досить безпечний спосіб скинути декілька зайвих кілограмів. Різновидів цього магічного впливу на даний момент існує велика кількість, і кожна людина, що бажає схуднути, може вибрати їх з числа найбільш підходящий для себе ритуал.

Однак потрібно пам’ятати про те, що будь-який, навіть самий сильний змова на схуднення буде марний, якщо виконавець свідомо буде противитися процесу позбавлення від зайвої ваги і не стане прикладати ніяких зусиль.

Схуднення – це важка праця. Судячи з відгуків тих, хто худнув, змови лише допомагають прискорити або посилити цей процес. Жоден обряд не призведе до очікуваного позитивного результату, якщо людина, що застосував його, буде цілими днями лежати на дивані і нічого не робити.

Роль води в змовах

Серед усіх наявних змов, хорошою попитом користуються тексти, що читаються на рідини. Такі методи відносять до числа найбільш результативних, і все це – завдяки унікальним властивостям одного з чотирьох природних стихій.

Воду часто використовують у всіляких магічних обрядах. Обумовлено це тим, що вона добре поглинає будь-яку інформацію і може виступати її провідником. Заговоренную рідину можна вживати безпосередньо всередину (пити), можна нею вмиватися.

Потрапляючи в організм людини, або тісно з ним контактуючи, рідина передає йому програму, закладену спочатку у змову. Це програма починає діяти на підсвідомому рівні, перебудовуючи роботу людського організму під свої вимоги. Робота магії здійснюється за рахунок внутрішньої енергії.

В цілому, такі замовляння вважаються досить безпечним методом позбавлення від зайвого жиру. Для кожної людини вплив ритуалу буде індивідуальним, а тому не можна виключати ймовірність виникнення негативних наслідків від проведеного обряду (найчастіше вони проявляють себе у вигляді якого-небудь недуги). Щоб максимально убезпечити себе , перевагу рекомендується віддавати методиками з розряду білої магії.

Ефективні змови і ритуали

Простий спосіб

Даний змова читається на убуваючому місяці. Виконавцю знадобляться склянку святої води і 3 свічки (все це потрібно взяти в церкві). Ритуал краще робити перед відходом до сну

Усамітнившись вночі, треба запалити всі 3 свічки і заговорити воду тричі шляхом наступних слів:

“Буйна вода, туди течеш і сюди. Ти не біжи, а мені допоможи. Моя вага візьми та з ним втечи. Вода, вода, не моя біда. Віднеси ти біду, і горя я не знайду».

Після виголошення тексту воду потрібно залпом випити до краплі, а потім промовити:

“Від чистої води не знати мені біди. Вага мій піде, до недруга перейде. Амінь (3 рази)

Дочекатися, поки свічки догорять до кінця. Недогарки можна просто викинути або закопати. За деякими відгуками з боку людей, які випробували цей спосіб, після проведення ритуалу щотижня може йти до 5 кг – до тих пір, поки вага не прийде в норму.

Ще один спосіб – читати перед сном

У період, коли місяць іде на спад, потрібно заговорити банку чистої води з допомогою наступні слова:

“Як убуває місяць, так нехай і я буду худнути. А коли вона зростатиме, нехай весь мій жир забере. Нехай все зайве відколеться, відвалиться, піде, полетить, зникне. На місяць та на сонце, на ліс та степ, та в полі. Так там і залишиться хай на віки вічні, на життя людське. Амінь!»

Всього змова читається 7 разів, після чого воду слід наполягати в темному місці протягом 7 днів. В день новомісяччя необхідно зробити кілька ковтків заговоренной рідини, а потім пити її кожен день потроху.

Ефективність підвищиться, якщо ритуал кожен місяць повторювати на старій місяці, до нормалізації ваги.

На воду для купання

Обряд відбувається на убуваючому місяці. Пізно ввечері (після заходу сонця, але до настання півночі) приготуйте собі теплу ванну, додавши у воду для купання склянку вершків і пелюстки від 3 троянд (білої, рожевої і червоної). Ляжте у ванну, не знімаючи натільний хрестик, і візуалізуйте протягом 10 хвилин, намагаючись відтворити в уяві портрет себе – стрункою, красивою, витонченою і граціозною. Потім промовте, звернувшись до рідини:

“Матінка-водиця, мені, рабі Божої (своє ім’я), допоможи. Тобі молока налила, прикрасила пелюстками троянд, одягла святий хрест. В горі моєму, в біді моїй допоможи. Забери з мене всі жири, від мене далеко-далеко. Хочу бути красивою, хочу бути стрункою, щоб вага зайвий до мене ніколи не повернувся. Амінь!»

Вимовивши слова, можна трохи полежати у ванні. Як правило, перші результати вже повинні проявити себе протягом місяця після проведення обряду. Ритуал цей можна повторювати кожен місяць до тих пір, поки не дійдете до бажаного ваги.

Ще один ритуал на червоній нитці від Дар’ї Миронової дивіться у цьому відео:

На воді, щоб знизити апетит

Змова допомагає знизити апетит виконавця, і тим самим змушує його менше їсти. Заговорюється вода, налита в склянку з неграненого скла. Слова читаються 3 рази:

“Цариця морська, дівиця водяна. Всіх людей ти крестишь, твій і омываешь. Своєю силою з мене голод прибери, щоб мене не мучив. З мене уведи пристрасть до їжі, щоб не думалося так не хотілося. Як людина найчистіший не їсть і не п’є, а одною молитвою живе, так і ти, дівчино морська цариця водяна, зміцни мене, сил дай утриматися від наїдків. Як сказала, так і буде».

Після триразового виголошення змови вся вода випивають перед сном невеликими ковточками, за один прийом.

Ссылка на основную публикацию